ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА-София - Берое Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ще се ляга ли на Берое-то?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Kolec » 20 май 2018 14:40

bsz1916 написа:Абе вие сте недоволни от Стамен Белчев след всичко което постигна , а искате ние да харесваме Сашко Пътя след най - срамните загуби под негово " ръководство " .

Какво постигна? Два пъти завърши на второ място, страшни показатели. Отделно целите на едни и другите са различни. Разговарял съм с Ваши ултраси, и от Хубчев не бяхте доволни ... и от Илиев? Гуардиола, Жозе или Конте да дойдат?
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 19:52

Янев явно таи надежда да остане постоянен треньор на ЦСКА-София.
Друго обяснение за състава, с който започва мача поне аз нямам.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Ozzimozzi » 20 май 2018 19:55

PFC Litex написа:Янев явно таи надежда да остане постоянен треньор на ЦСКА-София.
Друго обяснение за състава, с който започва мача поне аз нямам.

Какво му е на състава?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 20:01

Най-малко може да остави извън стартовите играчите, които висят с картони (освен ако не ги продават лятото).
Спокойно може да даде възможност на третия вратар да опита терен в официален мач.
И т.н., и т.н., но дано ГГ да остави Янев треньор де, какво по-хубаво от това за съперниците на ЦСКА-София.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Ozzimozzi » 20 май 2018 20:12

PFC Litex написа:Най-малко може да остави извън стартовите играчите, които висят с картони (освен ако не ги продават лятото).
Спокойно може да даде възможност на третия вратар да опита терен в официален мач.
И т.н., и т.н., но дано ГГ да остави Янев треньор де, какво по-хубаво от това за съперниците на ЦСКА-София.

Тези с картоните от какво са застрашени, че ще пропуснат някой мач следващото първенство? Е и? Трима са пуснати в почивка, имаме контузени и едвам събираме групата за мача. Ако пусне деца ще ревете, че лягаме на Берое.
Относно Янев, мисля че знае точно колко мача ще води отбора.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 20:20

Този мач няма абсолютно никакво значение, как ще завърши... това във връзка с лягането.
Това с разни условности, Берое да победи, а Левски да падне го дискутирай с конспираторите.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Ozzimozzi » 20 май 2018 20:28

PFC Litex написа:Този мач няма абсолютно никакво значение, как ще завърши... това във връзка с лягането.
Това с разни условности, Берое да победи, а Левски да падне го дискутирай с конспираторите.

За нас няма, но за други има явно, защото имаше рев преди мача. Аз лично предпочитам да бием държавното отборче, а сините да се оправят.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот hydetoshi » 20 май 2018 20:54

Статистиката на полувремето е уникална! 59:13 атаки за Берое. 10:2 удара пак за Берое. Излагаме се! Не трябва да лягаме, но кой ли ме пита мен?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 21:04

Този мач няма значение, как ще завърши.
В Стара Загора мача се движи с три минути закъснение, а и Верея трябва да победи.

Десподов изгоря за първия мач през следващия сезон, Малинов още ли е на терена, защото при жълт картон ще пропусне първи три мача.
Изображение

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот MarianDimitrov » 20 май 2018 21:52

Мача няма какво да го коментирам, но важно за мен беше, че младите момчета, които влязоха с номера 14 / Митрев / и 11 ми харесаха, като самочувствие и интелигентни отигравания. Много се изкефих !
Велик ЦСКА !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта