ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА-София - Берое Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ще се ляга ли на Берое-то?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12233
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот TristaNNN » 18 май 2018 11:49

Гласувах, защото се посмях от сърце на забавната анкета и избрах "Ще си полегнем заедно и ще заспим за един хикс". :lol:
Иначе мисля, че мачът ще си заспи с едно равенство, но не смятам, че някой някому ще полягва. Просто домакините доиграват сезона по задължение, като част от титулярите им вече си хванаха самолетите за родината, а друга част са контузени. Гостите от своя страна изобщо не показаха в последните си два мача, че ще се борят до дупка за пустата Европа, така че и те нямат кой знае колко живец и не очаквам да си дават много зор. 0-0 , после ваканция и за двата отбора, в понеделник молове, вечерта дискотеки и барабанчета, някоя чаша уиски, снимка с популярни силиконки и да живее Цар Футбол.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Enter
Мнения: 186
Регистриран на: 12 мар 2011 16:51
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Enter » 18 май 2018 11:53

Просто си мисля.. ако ЦСКА се отпусне и играе за кеф и вземе да бие например с 4-0, дали има друг случай в БГ футбола отбор да завършва на 4-то място в шампионата с отрицателна голова разлика? :shock:
1 Спартак (Плевен) 30 27 2 1 111:10 83

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот CaptainBertorelli » 18 май 2018 11:59

Берое ще излезнат отворено и най-вероятно ще ги бием с нещо от рода на 4:3.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Red_Neck » 18 май 2018 14:02

TristaNNN написа:..... после ваканция и за двата отбора, в понеделник молове, вечерта дискотеки и барабанчета, някоя чаша уиски, снимка с популярни силиконки и да живее Цар Футбол.

Така е, .... който си е свършил работата, може да почива. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот bsz1916 » 18 май 2018 16:18

Enter написа:Просто си мисля.. ако ЦСКА се отпусне и играе за кеф и вземе да бие например с 4-0, дали има друг случай в БГ футбола отбор да завършва на 4-то място в шампионата с отрицателна голова разлика? :shock:

Берое вече има един случай , когато отпадна от А група с положителна голова разлика , така не е изключено да запише и това постижение . Спомням си че тогава Берое започна сезона с победи с 8:0 и 8:1 , стигна до четвърт финал в ЕКТ , но в края на есенния полусезон голямата звезда Петко Петков се разболя от хълтеница , другите двама нападатели Борис Киров и Георги Белчев получиха тежки контузии . Напролет на четвътфинала отпаднахме от Магдебург , който по - късно победи на финала италшанския Милан и спечели Купата . Берое този сезон не само че отпадна с положителна голова разлика , но и Летков , който игра само през есенния полусезон стана голмайстор на първенството , защото през пролетта никой не успя да го настигне . Това беше много отдавна - време е за ново постижение .

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот TNT » 18 май 2018 17:15

Enter написа:Просто си мисля.. ако ЦСКА се отпусне и играе за кеф и вземе да бие например с 4-0, дали има друг случай в БГ футбола отбор да завършва на 4-то място в шампионата с отрицателна голова разлика? :shock:

От Сашко Менталиста всичко може да се очаква. ;) Рекордите с отрицателен знак за него не са никакъв проблем да ги подобрява. :x :oops:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот bsz1916 » 19 май 2018 06:52

TNT написа:
Enter написа:Просто си мисля.. ако ЦСКА се отпусне и играе за кеф и вземе да бие например с 4-0, дали има друг случай в БГ футбола отбор да завършва на 4-то място в шампионата с отрицателна голова разлика? :shock:

От Сашко Менталиста всичко може да се очаква. ;) Рекордите с отрицателен знак за него не са никакъв проблем да ги подобрява. :x :oops:

Сашко Пътя вече постави един рекорд . Едва ли има друг отбор , който само за един сезон да падне с 0:3 , 0:4 , 6:0 и 7:0 . Добре че Лудогорец и ЦСКА - София вече запразниха и пуснаха титулярите си в почивка , че тази серия можеше да продължи с още по- срамни резултати .

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот hydetoshi » 19 май 2018 08:10

Enter написа:Просто си мисля.. ако ЦСКА се отпусне и играе за кеф и вземе да бие например с 4-0, дали има друг случай в БГ футбола отбор да завършва на 4-то място в шампионата с отрицателна голова разлика? :shock:

За България не знам, но миналата година в Англия,в Чемпиъншип Хъдърсфийлд се класира за Висшата лига с голова разлика в редовния сезон -2. Имаха 25 победи от които ако не ме лъже паметта 23 бяха с 1 гол разлика.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Kolec » 20 май 2018 09:33

Дойде последния кръг, мачовете без значение и се почнаха тъпите "анализи" ... Виждал съм по цял Европа отборите да си оставят най-добрите играчи да почиват в мачове без значение, само тука се лее H8 изведро ...
Не разбирам феновете на Берое. Има ли треньор, който да не сте плюли? Искате шампиони ли да станете? Още първия сезон шампиони, ОК... нещо друго от Томаш, примерно и ШЛ да Ви донесе, че да не го плюете?
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот bsz1916 » 20 май 2018 12:22

Kolec написа:Дойде последния кръг, мачовете без значение и се почнаха тъпите "анализи" ... Виждал съм по цял Европа отборите да си оставят най-добрите играчи да почиват в мачове без значение, само тука се лее H8 изведро ...
Не разбирам феновете на Берое. Има ли треньор, който да не сте плюли? Искате шампиони ли да станете? Още първия сезон шампиони, ОК... нещо друго от Томаш, примерно и ШЛ да Ви донесе, че да не го плюете?

Абе вие сте недоволни от Стамен Белчев след всичко което постигна , а искате ние да харесваме Сашко Пътя след най - срамните загуби под негово " ръководство " .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта