ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Победата ще е...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6094
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот ugly bug » 15 май 2018 20:42

Много слаб мач!
Лиготия, лиготия и пак ... лиготия!
Като прибавим към нея и глупостта на Чорбата, Бодура и Киро, все пак трябва да се радваме че победихме.
:roll:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот sin4ec » 15 май 2018 21:27

Така. Първо-честита победа! Никога не съм пропускал да поздравя тук съперника, независимо дали е ЦСКА, дали е ЦСКА-София или ...все тая. Шансът ме спаси от позора да не поздравя за евентуални ваши победи в някои мачове, защото бях с бан.
Бан зарад доклад от синия форум. Бая сме се драли с вас, знаете, ама никой от вас не ме е докладвал. А и да го е правил- е разбираемо. С враг-като с враг.
Тва са само размисли, нищо повече...
Честита победа !
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот MAXIMUS » 15 май 2018 21:36

След този мач, Чорбаджийски, Бодуров, Лое, Дюлгеров, Хр. Янев и екипа му да си събират парцалките и далече от "Армията'! То бива да сгрешиш 2-3 пъти фатално през сезона, ама това тяхното е неумение. Слаби футболисти са. Не са за Ц С К А. Цял сезон пасчета между централните защитници и вратарчето. Никаква идея, никакво надграждане ! Много слаб сезон. Само ако имахме поне един/1/ стабилен централен защитник, тези от Подуяне си отиваха с петица ! То отзад е паника, хаос, грешки, неграмотност....
Честита победа "Армейци"!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот onegavon » 15 май 2018 21:37

Малко статистика която ще ми изтрият в другия подфорум. Пускам я щото има заблудени,че са ни превъзхождали и са може ли да победят.

Владеене на топката:
Левски-48%
ЦСКА-52%

Удари:
Левски-8
ЦСКА-15

Удари във вратата:
Левски-3
ЦСКА-8

За финал все пак тази победа ще им държи влага цяло лято колкото и да се правят ,че не им пука.Както и на мен ще ми е комфортно с този късен гол.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот MarianDimitrov » 15 май 2018 21:54

Победата си е победа. Едва ли има ЦСКА-р, който да не се радва на победа над сините. Дразнещото е, че границата между победата, равния и загубата беше много тънка. Набарал си сините с резервите по стечение на обстоятелствата, вместо да ги размажеш, се лигавиш и до края се чудим, как ще завърши мача. Изключително дразнещо. На Десподов трябва да му се забрани да стреля във вратата. Само пасове и това е. Той няма психика за голаджия. Всеки път, когато му се открие възможност се превъзбужда от желание и пропуска. Или ще уцели вратаря, или няма да уцели вратата. Пред гола трябва да си абсолютно хладнокръвен, иначе грешиш. Пренавиеш ли се, не става.
Велик ЦСКА !

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот ludiafan » 15 май 2018 22:29

sin4ec написа:Така. Първо-честита победа! Никога не съм пропускал да поздравя тук съперника, независимо дали е ЦСКА, дали е ЦСКА-София или ...все тая. Шансът ме спаси от позора да не поздравя за евентуални ваши победи в някои мачове, защото бях с бан.
Бан зарад доклад от синия форум. Бая сме се драли с вас, знаете, ама никой от вас не ме е докладвал. А и да го е правил- е разбираемо. С враг-като с враг.
Тва са само размисли, нищо повече...
Честита победа !

[offtopic]Историята отдавна е доказала в кой лагер се отглеждат доносници .[/offtopic]
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот Teo » 15 май 2018 22:32

Така не се бях кефил на дерби нз от кога... направо ги закрих тия в СЕКТОР А!
@ КЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КУПАТАААААААААААААААААААААААААААААА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПП Благодаря за емоциите 8-)


ЧОРБАТА днес си подписа уволняването!
@ Повече нямаш място на Армията, момче!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот Red_Neck » 15 май 2018 22:51

Игра никаква, победа за статистиката.
Най-много ми хареса, че пак ги лупнахме с Крачуновка :)
Честита победа!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот hydetoshi » 15 май 2018 22:56

Левски накрая изравниха и дори се опитаха да обърнат, защото нашите пак отпаднаха физически. За новия сезон задължително нов кондиционен треньор.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

sly
Мнения: 385
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот sly » 15 май 2018 23:06

hydetoshi написа:Левски накрая изравниха и дори се опитаха да обърнат, защото нашите пак отпаднаха физически. За новия сезон задължително нов кондиционен треньор.

Така е това беше проблема на ЦСКА за целия пролетен полусезон ,и досадните грешки на Чорбата


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта