ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Победата ще е...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот trokadero_ » 16 май 2018 14:47

За Бодуров ви говоря от много време , че не става вече за отбора.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот Ozzimozzi » 16 май 2018 14:49

TristaNNN написа:
...На мен друго ми е любопитно: Тая заран не видях никакви коментари, забавени каданси, успоредно начертани линии и прочее "скандални" статии и новини покрай ситуацията ви при третия гол. Щото ако беше в обратната посока ... мале-мале, не ми се мислеше какъв вой ще да настане. Не трвърдя категорично, че има засада, въпреки че така ми се стори и от сектор А, и след репортажа. Не целя да оправдавам малшанса ни с реферите, ама все пак от сайта можеше ей така, от кумова срама да извадят положението, както винаги са го правили, когато по някакъв начин е облагодетелстван Левски.
...

Засадата бе покрита поне с половин метър, но за сметка на това съдията не свири играта с ръце на футболисти на домакините, при което трябваше да има и изгонен играч.
Всъщност за ЦСКА този мач, както и всички за първенството след 06.04.2018 бяха без значение. Очевидно е, че сме излезли в лятна пауза още през пролетта.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

peliforewer
Мнения: 9456
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот peliforewer » 16 май 2018 15:44

Ozzimozzi написа:
TristaNNN написа:
...На мен друго ми е любопитно: Тая заран не видях никакви коментари, забавени каданси, успоредно начертани линии и прочее "скандални" статии и новини покрай ситуацията ви при третия гол. Щото ако беше в обратната посока ... мале-мале, не ми се мислеше какъв вой ще да настане. Не трвърдя категорично, че има засада, въпреки че така ми се стори и от сектор А, и след репортажа. Не целя да оправдавам малшанса ни с реферите, ама все пак от сайта можеше ей така, от кумова срама да извадят положението, както винаги са го правили, когато по някакъв начин е облагодетелстван Левски.
...

Засадата бе покрита поне с половин метър, но за сметка на това съдията не свири играта с ръце на футболисти на домакините, при което трябваше да има и изгонен играч.
Всъщност за ЦСКА този мач, както и всички за първенството след 06.04.2018 бяха без значение. Очевидно е, че сме излезли в лятна пауза още през пролетта.

Още в началото на мача имаше игра с ръка на син защитник за дузпа но съдията я подмина.За подобна ситуация в наказателното поле на Славия получиxте дузпа на финала за КБ.Чест прави на страничният съдия че отсъди правилно при третия гол на ЦСКА,щеше да стане прекалено след отменения редовен гол във втория полуфинал за купата срещу Левски отново да ни ощетят.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот CaptainBertorelli » 16 май 2018 16:25

Засадата я покрива юношата Едикойси
Имаше достатъчно ясни повторения.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот onegavon » 16 май 2018 19:35

Искам само да кажа,че този мазен гол в края на мача ми пооправи настроението.Щото е много гадно да ти потъне гемията в пристанището точно преди да акустираш.Пък и ни изведе напред в сезонния баланс с Левски.С едни гърди сме пред тях. :)
Освен това рязко намаляха сините постове как почти щели да ни бият и сме се измъкнали от предишните равни мачове.Не,че и сега няма подобни тъпотии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта