Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Trol
Мнения: 57
Регистриран на: 31 май 2016 07:40
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Trol » 08 май 2018 22:57

W84me написа:
demon777 написа:
trokadero_ написа:Вие сериозно ли ? Бодуров най-класен защитник ?
По-сериозно момчета...

Е кой тогава
Яблонски ли или Цветкович
Бодуров ги слага в малкото си джобче и двамата

:mrgreen: :mrgreen: Абе защо ме караш да се смея, въздух не мога да си взема след това залючение :mrgreen:

Намали смеха, поеми въздух, да не дойде пак Везаловден в същата врата. ;)

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот amoros » 10 май 2018 10:54

Мартин Костадинов от Ч.Море ,Т.Неделев Ботев ,централен защитник и разиграващ халф.

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот todorov » 10 май 2018 11:41

amoros написа:Мартин Костадинов от Ч.Море ,Т.Неделев Ботев ,централен защитник и разиграващ халф.

Много ме притеснява факта, че Неделев е малко чуплив. С екипа на ЦСКА срещу него ще се играе много по-твърдо, отколкото сега. Пък и той заяви, че в България ще играе само за Ботев. Все пак всичко е въпрос на преговори. Мисля си за Желев от Берое. Л.Саша има договор до юни, ако не се лъжа. Не знам дали би бил добра опция. Все пак обстановката в България му е позната. Лошото при българските футболисти е, че като се чуе за интерес от ЦСКА, веднага цената им скача двойно или тройно.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 10 май 2018 13:06

amoros написа:Мартин Костадинов от Ч.Море ,Т.Неделев Ботев ,централен защитник и разиграващ халф.

Неделев може да е футболист, но е далеч от професионализма. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот trokadero_ » 10 май 2018 13:35

Селекцията хич няма да е от българи.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот cskarcheto92 » 10 май 2018 20:28

Винаги съм бил ЗА привличането на чужденци, но класни, а не на килограм и да се надяваме да излезе някой читав. Има наши момчета, които могат да свършат работа. С изтичащи договори са Георги Миланов, Мишо Александров, Симеон Славчев, Ради Кирилов. И ако за Миланов ще е трудно, защото може би ще иска доста висока заплата, то другите няма да са с големи претенции. Мишо си е наш юноша, а за Ради Кирилов знам, че е от ЦСКА, но не съм сигурен дали е играл в школата преди да замине за Италия. Тодор Неделев си е класен играч и ще е супер ако успеем да го привлечем. Стефан Велков от Славия ми прави добро впечатление, но Чичо Венци ще иска доста лев за него. Ако не бъркам стигна и до националите. Божидар Цонев също е добър играч и има перспектива в него. Верно, че е юноша на сините, но това може да се забрави :mrgreen: :lol:
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Летен трансферен период

Мнениеот fen1914 » 12 май 2018 00:47

Кашчей написа:
Kiril2681 написа:Подкрепям с две ръце за ЦЗ! Но за Джеферсон не съм съгласен - ужасен ляв бек е, няма нито добри включвания по крилото /непрекъснато влиза към центъра/ , нито изградени защитни навици! То, ако се замисли човек, Марсело от Реал също няма такива, но компенсира в нападение и с ентусиазъм :) .....все пак си е бразилски бек - те си играят като крила. Би било добри да разкараме Манолев и този муден холандец, който така и не разбрах защо беше взет. Пинто също загуби форма, а може би и самочувствие след мача във Велико Търново, но там и Лое и Малинов са си опции. Виж, без вратар няма да стане- това не подлежи на обсъждане..


Този ужасен ляв бек как е стигнал до разширения състав на Бразилия са СП през 2014? Дори и да не е играл, в този състав не попадат случайни футболисти.


Може и да не е бил случаен играч през 2014 г., но щом 2018 г. е стигнал до България, едва ли е случайно.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Teo » 12 май 2018 10:43

Ако искате селекция от БЪЛГАРИ ще сме на нивото на Славия... антифутбол и разчитане на вратаря!
@ Тук методиката по която ги учат е от комунистическо време... за това чуждестранните футболисти са класи над нашите!

ПП Селекция трябва да е от купени футболисти с пари, а не свободни агенти!
Добрия футболист си има договор, разберете го това!

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Вълчан » 12 май 2018 16:19

За пръв път казваш нещо умно.Оранжевите скаути винаги са намирали идеални футболисти.Сега са във твоят отбор и ще си свършат работата добре.Въпросът е кои треньор ще ги одобрява.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот MarianDimitrov » 12 май 2018 16:25

Според мен по възможност не трябва да се освобождава никой а само да се вземат нови на 2-3 поста и това е. Всеки сезон с почти нов отбор, не става. Ядрото трябва да се запази и само да се подсили а не да се сменя отбора. Ще ни трябват. И Манолев ще ни трябва и Лое ще ни трябва и Бодуров също... Ние трябва да имаме набор от футболисти. Не може да махнеш някой и на негово място на сляпо да вземеш друг и като се окаже в един момент, че не е това, което си очаквал, или в дадени моменти не става, какво правим !? Започваме да се вайкаме, че нямаме резерви. Не трябва да си разтуряме отбора, свикнали са един с друг, разбират се. Според мен само да се добави на подходящи постове и това е положението. Между другото някой има ли информация, кой ще е новия ни треньор ? Има вече избран такъв, но кой е ???
Велик ЦСКА !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта