Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот boabbb » 31 юли 2018 11:54

Левият ни бек е ужасен тоя сезон ... Той като цяло има 3-4 силни мача тоя :x :x Като ще го караме от банановите републики, поне да е класа над българите, а то ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот demon777 » 31 юли 2018 20:32

Добре дошъл, Евандро Да Силва

Изображение
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Kolec » 31 юли 2018 21:09

boabbb написа:Левият ни бек е ужасен тоя сезон ... Той като цяло има 3-4 силни мача тоя :x :x Като ще го караме от банановите републики, поне да е класа над българите, а то ...


Левия ни бек играе страхотно този сезон. Първия мач срещу Локо Пловдив беше най-добрия на терена. Лясков е добре за обиграване а и Секулич може да играе там.
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот MarianDimitrov » 31 юли 2018 21:44

demon777 написа:Добре дошъл, Евандро Да Силва

Изображение

Ето ни нов централен нападател, който е с обещаваща визитка ! Отборът ни е на ниво ! Остава ни само да натискаме на пиенье !
Велик ЦСКА !

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Летен трансферен период

Мнениеот ludiafan » 31 юли 2018 22:03

Честито ново попълнение ! Поредния нов футболист, закупен от ЦСКА . Уйне, нали Ганчев не давал пари ! Къде се покри или сърчицето не е издържало на напъна ?
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот SLAP » 31 юли 2018 22:27

Точно днес ревах за нападател, нови футболисти, като цяло....
Изгледах клип със головете на този младеж, впечатлен съм, лошото е, че в тези клипове не показвт и пропуските :D
Живи и здрави!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red Warrior » 31 юли 2018 22:34

С този Евандро мисля, че селекцията приключва. Малко е нисичък (175см), но за втори нападател става. Дано само това не значи, че продаваме Десподов. Съгласен съм с предишни мнения, че като се върнат контузените ще имаме достатъчна вариативност на всички позиции. Левия бек малко ме притеснява, но нямам достатъчни впечатления от Лясков.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот шивача » 31 юли 2018 22:38

Тоя път уцелихте като цяло със селекцията. Само Стипица нещо не ме впечатли, но надали е по-лош от чрни. Макар че за мен Китанов трябва да е титуляр и да го налагат.
За новия нападател-така е правило-един тежък нападател и един по-раздвижен, с оглед различните мачове и тактики на отбора, които му предстоят. Тая година може и да изпреварите Лудогорец.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот sly » 31 юли 2018 22:40

Дали ще могат да го картотекират за Копенхаген ако стигнем до този мач,и дали изобщо е в кондиция.Иначе да му пожелаем късмет на момчето ,щото няма време за адаптация.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 31 юли 2018 22:58

Ако се съди по информацията от transfermarkt това момче не впечатлява особено. Последният си гол е вкарвал 2016 г. А за 2017 година няма никаква информация. Вярно че е само на 21 години, но все пак съм леко резервиран. Дано ме опровергае! Успех му желая!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта