Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот angelofdeath » 21 май 2018 17:32

Според мен на ЦСКА му трябват по-един играч за всяка линия? Задължително нов вратар-чужденец, защото българин няма, Макенджиев не става. Един защитник на мястото на Барт, защото за останалите постове имаме. За центъра на терена Тошко Неделев е точния избор! Този трансфер обаче много труден, почти невъзможен. Дано да стане! Ако Енрике остане крила не ни трябват. Даже не разбирам, кой е харесал Марчев от Локо Пловдив.
Не е свободен, 28 годишен, явна партенка. Отпред всичко зависи дали Каранга ще си тръгне? Все пак му трябва дубльор и то сериозен. Стивън Петков единствено може да замести Бланко. Смешно за титуляр в ЦСКА да взимаме резерва от Ботев. За мен напускащите са: Черниаускас, Барт, Лое, Алберг, Бланко, а някои юноши да отидат под наем! В Етър има едно момче Колев, който много ми харесваше! Аз не разбирам, защо се говори за трансфери, като все още няма треньор? Или търсим пак някой, като Белчев-без гласна буква?
Последна промяна от angelofdeath на 21 май 2018 17:49, променено общо 2 пъти.

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот angelofdeath » 21 май 2018 17:37

trokadero_ написа:Холандски таран пристигна в ЦСКА-София

Изображение

Холандски таран дойде вчера на стадион "Българска армия" и изгледа на живо победата на ЦСКА-София с 1:0 над Берое от последния кръг в Първа професионална лига. Става въпрос за 26-годишния Ларс Велдвайк, който се очаква да подпише договор с "червените" в следващите дни. 196-сантиметровия таран е в София за финални преговори с шефовете на "Армейците".

Велдвайк за последно носи екипа на елитния Грьонинген, където има 7 мача и 1 гол. Миналия петък обаче от клуба обявиха, че ще се разделят с него като свободен агент.

През сезон 2015/16 г. Велдвайк вкарва 14 гола с екипа на Цволе в 33 мача в Ередивизий. Той има мачове за още няколко холандски клуба, а през 2014 година носи екипа на английския Нотингам Форест.

Холандец с един гол от седем мача! Малко несериозно ми се вижда. По-добре момчето от Ботев на мястото на Бланко. Ако от Пловдив не поискат някаква зверска сума?

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот 11_best » 21 май 2018 18:24

Сверявайте в трансфермаркет-а и не вярвайте много на разни парцали. Този сезон Велдвийк има 17 мача, 4 гола, 2 асистенции (гол и асистенция срещу новия шампион ПСВ). Изиграни минути - 876 (т.е. повечето мачове не са пълни). Викан е в националния отбор на Южна Африка.
Изглежда бърз и повратлив за ръста си 194см. Проблемът и причината за раздялата с Грьонинген е, че отказва да влезе като резерва, следва наказание от клуба от февруари месец.
Ако проблемът е дисциплината, то има си договори за това нещо и добър треньор.
Следващия сезон няма да е като миналия, особено ако ни се отвори малко късмет за Лига Европа.
Определено Бланко няма нито бързината, нито физиката, нито головия усет за нападател, а този тотала му е: 180 мача и 76 гола за първенства, 19 мача и 7 гола за купи, 0 мача в европейските турнири.
По-скоро ми харесва.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Teo » 21 май 2018 19:50

Какви са тия смешници дето привличаме бе... пак ли със свободни агенти ще се борим срещу отбор които вади по 2-3 милиона за футболисти С ДОГОВОРИ... :idea:
Тоя е някакъв нечуван палячо ще дойде тука и след първия мач ще се чудим как да се отървем от него, по-добре да вземем Стивън Петков, заеби...

От отбора незабавно трябва да бъдат отстранени:

Черни, Стойчо, Жеферсон, Чорбаджийски, Барт, Лое, Джеси, Бланко и Укра!
@ Тоя подчертания не искам го виждам никога повече в моя любим клуб!
НЕВИЖДАНО МЕНТЕ в историята на ЦСКА!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Летен трансферен период

Мнениеот PFC Litex » 21 май 2018 20:02

От теб нищо независи, така че, какво искаш ти едва ли на някой му дреме.
Чорбаджийски ще ви е основен защитник и през следващият сезон.
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Teo » 21 май 2018 20:10

PFC Litex написа:От теб нищо независи, така че, какво искаш ти едва ли на някой му дреме.
Чорбаджийски ще ви е основен защитник и през следващият сезон.


Тоя само в "ЦСКА" 1948 може му тръгне играта... така, че да си ходи.
Пълен смешник, връзкар и менте!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Летен трансферен период

Мнениеот PFC Litex » 21 май 2018 20:27

Че този не е ли рожба на фалиралия ЦСКА?
Изображение

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот cskarcheto92 » 21 май 2018 21:55

Аз пък си мисля, че трябва да задържим Жеферсон. Наистина си изкара глупави картони и не показа игра, която да замести Недялков, а и за човек, който е бил викан в националния отбор. Нооо съм сигурен, че има умения. Вярно е, че не се включва често в атака, но и е вярно, че процента му на точни пасове е по-висок на доста от халфовете в първенството. Освен това и Бланко има хъс и не трябва да се разделяме с него. Мачовете в които влизаше като резерва даваше темпо на играта. Ако почнем да се разделяхме с всеки, то трябва да привлечем и основни и резервни играчи. Тоест 10+... да не говорим, че суперлативите за Енрике започнаха след като развинти сините, а преди това и в мача в Разград. Трябват вратар, ЦЗ и задължително десен бек, нападател,който да е алтернатива на Каранга и един опорен халф.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Mitata » 21 май 2018 22:39

Teo написа:Какви са тия смешници дето привличаме бе... пак ли със свободни агенти ще се борим срещу отбор които вади по 2-3 милиона за футболисти С ДОГОВОРИ... :idea:
Тоя е някакъв нечуван палячо ще дойде тука и след първия мач ще се чудим как да се отървем от него, по-добре да вземем Стивън Петков, заеби...

От отбора незабавно трябва да бъдат отстранени:

Черни, Стойчо, Жеферсон, Чорбаджийски, Барт, Лое, Джеси, Бланко и Укра!
@ Тоя подчертания не искам го виждам никога повече в моя любим клуб!
НЕВИЖДАНО МЕНТЕ в историята на ЦСКА!


Според мен в ЦСКА нямат място Лое, Алберг, Укра. Колебая се за Барт и Бланко. Черни е добър вратар, в доста мачове ни спаси. Стойчо играе с огромно желание, Чорбата направи прекалено много грешки през последните мачове, но може би друг треньор би му помогнал да отстрани слабостите. Джеси разполага с много добра техника. Джеферсон има качества, може би се нуждае от повече време за аклиматизация
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Летен трансферен период

Мнениеот PFC Litex » 21 май 2018 22:44

Teo написа:Какви са тия смешници дето привличаме бе...

Не зная, питай великия СС.
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта