Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот kiril.a.d » 18 юни 2018 11:18

Mitata написа:
Kalin123 написа:В момента отбора има нужда от сериозно подсилване. Този последния негър въобще не го броя за трансфер, с него се надгражда резервната скамейка, но не и основния състав. Първо да вземем треньора -млад и неопитен, но пък перспективен. Вратарския пост беше един от най-слабите тази година и слава бого вече е решен. Защита - имаме двама централни Бодуров за титуляр и Чорбаджийски за резерва. Трябва ни качествен партньор на Бодуров и реално човек, който да стимулира Божидар да подобри изявите си. Този Перейра не го броя за централен макар, че е играл на тази позиция за последно - няма ръст и физика за да е алтернатива дори на Чорбаджийски. Според мен той ще се ползва за десен бек. От ляво е Жеферсон, за който твърдя че ще направи добър сезон - периода на адаптация изтече и ще покаже качество. Та за защитата ни трябва един централен защитник. Халфове - Тяго, Малинов и Пинто - сработени и качествени. Допълвам този новия негър, който ще резерва на Пинто или Малинов. Може евентуално още един халф да се привлече със сходна позиция като Тяго - защо не Т.Неделев. Крила - Десподов, Джеси и Енрике - и тримата са добри и сработени, но съм на мнение, че трябва да се търси дълбочина тук - двама нови крила. Нападение - имаме само Каранга, който вероатно ще бъде продаден края на Август, просто защото иначе ще го изпуснем без пари през зимата. Така че цели трима трябват тук - един утвърден голмайстор, един млад и перспективен, който няма да се бунтува, че ще е резерва и един лек нападател тип фалшива десетка при смяна на тактиката.


С новите футболисти, евтини разерви от чужбна, и без Каранга, който най-вероятно ще бъде продаден, титлата няма да е приоритет през новия сезон. Дано поне стигнем до групите на ЛЕ. За целта ни е нужен много късмет.

Слушай, вярвай на Гришата когато каже нещо за далаверите в БФС и футбола ни! А Гришата каза, че и следващата титла е капарирана от Домусчиев...
До групите на ЛЕ ми е много съмнително да стигнем - нов треньор, нови футболисти...Не се прави така!!! - дано достойно стигнем до плейофите...
Каранга? - за сега не съм чул за продажбата му! Не е интересен, на пазара, след като го нема в игра последния месец! Но след участието в ЛЕ, може и да го продадат...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот kiril.a.d » 18 юни 2018 11:22

trokadero_ написа:Селекцията в ЦСКА вече протича по нов начин. "Меридиан мач" твърди, че шефът в клуба Стойчо Стоилов, който принципно е натоварен с тази дейност, е зачеркнат от процеса през това лято.

Причина за това е мнението на боса Гриша Ганчев, че неговият подопечен се е провалил тотално с избора на нови попълнения през последния сезон. Той беше в основата на привличането на цели 10 нови футболисти през последната година, а по-голямата част от тях вече са освободени.

От "Армията" разкриха, че самият Гриша Ганчев се е заел с издирването на нови попълнения и преговорите за тях. Очаква се ЦСКА да вземе поне още четирима нови. Двама от тях ще бъдат халфове, друг - нападател, а последният ще е защитник.

Това, да е зачеркнат Стойкас Стоилас, е най-хубавата новина, за сега! - този страхлив за мястото си и хляба интригант, направи най-големите бели в новия отбор!!! - дори като започнем от разбиването на Дрийм тима ни и изгонването на Ицко Янев...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 18 юни 2018 15:19

PFC Litex написа:
gihuelo написа:
PFC Litex написа:Интересни неща се случват по света https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... uacja-wojc

[offtopic]Пак си спрял да се интересуваш от ЦСКА и от български футбол :mrgreen:[/offtopic]

Това, че видиш нещо в социалните мрежи е равно на интересуване ли? - или си мислиш, че тук сме се юрнали да се ровим за да търсим новини хеле пък в чужди сайтове и то на език различен от английския.

Не знам ,защо упорито отричаш очевидното.
Даже очевадното. Всеки втори тук ще ти го каже :)

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 18 юни 2018 15:46

gihuelo написа:
PFC Litex написа:
gihuelo написа:
PFC Litex написа:Интересни неща се случват по света https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... uacja-wojc

[offtopic]Пак си спрял да се интересуваш от ЦСКА и от български футбол :mrgreen:[/offtopic]

Това, че видиш нещо в социалните мрежи е равно на интересуване ли? - или си мислиш, че тук сме се юрнали да се ровим за да търсим новини хеле пък в чужди сайтове и то на език различен от английския.

Не знам ,защо упорито отричаш очевидното.
Даже очевадното. Всеки втори тук ще ти го каже :)


Не, той не се интересува. Него ЦСКА и българския футбол не го вълнуват. Аз се интересувам и то живо, обаче тая статия не ми беше попадала :)

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот scevola7 » 18 юни 2018 15:49

Задължително трябва да се вземе халф тип плеймейкър. Както Паро казва( а той ги разбира нещата) - "Тиаго е със спорни качества" и ни трябва нещо по-добро, за да има кой да връзва играта, а Тиаго за резерва. Също така поне още един централен нападател, ако Каранга остане. Дано новото момче, където го взимат за опорен халф става.Също така мисля, че Жеферсон ще направи добър сезон. Няма да е лошо да оставят и Колев и Гълъбов за резерви, мисля, че има хляб в тези момчета и трябва да им се даде шанс.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот dafquezz » 18 юни 2018 17:27

Аз все си мисля, сега като взеха един качествен защитник и се чака поне още един, не може ли да видим чорбаджията като опорен халф... според мен си заслужава подобен експеримент и момчето може да се окаже много удачно за поста. И без това обича да се включва напред и да изнася топка, има широка крачка и бързо печели терен, подава не лошо, а и там грешките му няма да са толкова фатални, колкото са в сърцето на защитата. Със сигурност няма да е под нивото на Лое, например. А и би било голямо шоу да си партнира с Малинов в средата :lol:

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 19 юни 2018 08:45

dafquezz написа:Аз все си мисля, сега като взеха един качествен защитник и се чака поне още един, не може ли да видим чорбаджията като опорен халф... според мен си заслужава подобен експеримент и момчето може да се окаже много удачно за поста. И без това обича да се включва напред и да изнася топка, има широка крачка и бързо печели терен, подава не лошо, а и там грешките му няма да са толкова фатални, колкото са в сърцето на защитата. Със сигурност няма да е под нивото на Лое, например. А и би било голямо шоу да си партнира с Малинов в средата :lol:

Аз мисля ,че експеримента ,ще е неудачен .
Той назад не може да връща топката , камо ли да я изнася. Там Антов е бъдещето ни .
Иначе Каранга ,ако остане заедно с Кирчо и Енрике и Джеси за резерва става много добре ,ще трябва само още един нападател за отпред.
Да видим дали ,ще вземем капитана на Словения.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 19 юни 2018 08:52

В един малко лъжлив сайт пише, че даваме Стойчо Атанасов и Сашо Георгиев на Арда.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 19 юни 2018 09:25

gihuelo написа:В един малко лъжлив сайт пише, че даваме Стойчо Атанасов и Сашо Георгиев на Арда.

И двамата имат нужда да играят редовно, ... особено Стойчо. Това момче ако си изчисти играта и се опази от контузии, го чака добро бъдеще. Сашко пък 2 години пълни дупки по левия фланг при нас. Той също има потенциал.
Наем за една година е ОК, ако има по-добра алтернатива за техните позиции в момента.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 19 юни 2018 09:37

scevola7 написа:Задължително трябва да се вземе халф тип плеймейкър. Както Паро казва( а той ги разбира нещата) - "Тиаго е със спорни качества" и ни трябва нещо по-добро, за да има кой да връзва играта, а Тиаго за резерва. Също така поне още един централен нападател, ако Каранга остане. Дано новото момче, където го взимат за опорен халф става.Също така мисля, че Жеферсон ще направи добър сезон. Няма да е лошо да оставят и Колев и Гълъбов за резерви, мисля, че има хляб в тези момчета и трябва да им се даде шанс.


Факт. Слушам Маестрото, че чака двама нови само. Единият ще е 80% Борис Секулич (който е десен бек) и мисля, че нещата в защита стават бетон!
1. Секулич
2. Перейра
3.Чорбата
4. Бодура
6.Жеферсон
7. Гълъбов (ако остане)
8. Дюлгеров
9. Манолев
--------------------------------------
от там насетне: плеймейкър и поне двама нападатели


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта