Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот blue avalanche » 29 апр 2018 21:05

Мноооо сте зле! Ши спукате топката! :mrgreen:
Колкото по мръква - по-тъмно става!

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Serafim » 29 апр 2018 21:06

Какво нещо е животът... Пожелавахте ни Роси да иляди в Левски, а сега за нас ще е най-добре ако наистина оставят Стамен и следващия сезон. Поне ще е ясно какво ще играят и че след Декември месец дърпате ръчната, а всеки мач след 70та мин сте в нокдаун.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15011
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот miro_rz » 29 апр 2018 21:08

MarianDimitrov написа:
miro_rz написа:Лудогорския ви го шмугна а ! :mrgreen:

Не е лудогорски, на Ботев си е играч.

Нали се сещаш , че е под наем в Ботев !
Изображение

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот venom » 29 апр 2018 21:10

Стамен Белчев със сигурност трябва да остане в щаба.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Teo » 29 апр 2018 21:10

За нас сезона свърши след като Светослав Тодоров ни закла в Разград, а й добавка... нашари всички футболисти с измислени картони и оттам нататък доминото си каза думата. След това редовен гол отменен в ключов момент от мача за купата и имаше още 30 минути за 3-ти гол! : )))))))))))))
Последна промяна от Teo на 29 апр 2018 21:11, променено общо 1 път.

Ludogorskiq
Мнения: 46
Регистриран на: 23 апр 2018 20:28

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Ludogorskiq » 29 апр 2018 21:11

За да сте ни конкуртенти за титла трябва Ганчев да изкара няколко милиона и да купи качествени футболисти.С такива като Бодурката няма как да стане.
Целта на Лудогорец е 32 поредни титли на България!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Teo » 29 апр 2018 21:12

Ludogorskiq написа:За да сте ни конкуртенти за титла трябва Ганчев да изкара няколко милиона и да купи качествени футболисти.С такива като Бодурката няма как да стане.


Ние поне играхме истински футбол и пак сме на 15 точки зад Вас.
Те сините и другата година ще са 3-ти... за тях не се притеснявай с -30 точки зад първия :mrgreen:

ПП Просто съдиите са всички под шапката на Домусчиев... всеки мач ти отрязват главата, ама няма значение колко си добър като състезатели на терена 8-)

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот MarianDimitrov » 29 апр 2018 21:14

От първото полувреме, изводите за мен са, махайте българчетата и вратарчето. С такова лигавене няма да стигнем до никъде. Само един Джеси виждам да играе. Малинов да го пращат някъде в Б група да се обиграва. Човек, който трябва да гради играта, 60% от пасовете му, грешни. Гърмяни зайци са българчетата. Страхливи. Половината от времето си цъкаме пред нашата врата. Чорбаджииски, Бодуров, Малинов и вратарчето си разцъкват, докато сгрешат. Ела вълчо, изяж ме ! И като ги пресират малко и изпадат в паника и правят страшни глупости. Чужденците, като цяло имат по-сериозно отношение към професията си.
Велик ЦСКА !

Ludogorskiq
Мнения: 46
Регистриран на: 23 апр 2018 20:28

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Ludogorskiq » 29 апр 2018 21:14

Teo написа:
Ludogorskiq написа:За да сте ни конкуртенти за титла трябва Ганчев да изкара няколко милиона и да купи качествени футболисти.С такива като Бодурката няма как да стане.


Ние поне играхме истински футбол и пак сме на 15 точки зад Вас.
Те сините и другата година ще са 3-ти... за тях не се притеснявай с -30 точки зад първия :mrgreen:




Съдиите правят много грешки просто са слаби не мисля че някой отбор хваща съдии.
Целта на Лудогорец е 32 поредни титли на България!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот HardWork » 29 апр 2018 21:14

Teo написа:
HardWork написа:Черниаускас, Чорбаджийски, Барт, Манолев, Бодуров и Дюлгеров трябва да бъдат освободени! В ужасна форма е и Пинто!


Прав си братле. :idea:
@ Жеферсон е най-добре още след мача си тегли парцалите от отбора... по-жалък ляв бек не съм виждал в живота си.
@ Аз ако вляза, ще направя повече пробиви от тоя.

ПП Бандаловски, Чочев, Тонев и Тошко Неделев трябва да са първите привлечени.

Вчера Пирин имаха 3ма титулярни защитници под 18 години (Митев, Цолев и Топузов) срещу Славия и се представиха много по - достойно от нашата звездна защита до момента!
Ясно се вижда, че отбора се е сринал психически! Според мен играчите нямат самочувствие и не си вярват, това им налива бетон в краката и ги кара да превят елементарни грешки. Жеферсон играе с огромен страх, според мен той може много повече. Същото важи и за Бланко, който очевидно прегаря от желание и играе като муха без глава.
Тонев и Тошко Неделев трябва да бъдат привлечени само ако се продадат Десподов и Енрике. Аз не съм сигурен, че Тонев е по - класен от Джеси.
Последна промяна от HardWork на 29 апр 2018 21:16, променено общо 1 път.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта