Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот phd » 26 апр 2018 09:34

2-0, за да може Левски да завършат пети в първенството.
На какво друго можете да се надявате? То не остана на какво...
Последна промяна от phd на 26 апр 2018 13:08, променено общо 2 пъти.


drvasko98
Мнения: 6916
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот drvasko98 » 26 апр 2018 12:25

Torino FC 1906 написа:3-0


И на мен ми изглежда доста вероятен резултат

ikar
Мнения: 1269
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот ikar » 26 апр 2018 15:18

Явно за 95% от отборите във родната ни "висша" лига вече доиграват шампионата.Този мач няма да прави изключение и ще липсва каквато и да е мотивация за изява.......Настъпило е време разделно и трябва да се отсее зърното от плявата.ЗА ЧЕРВЕНИЯТ ОТБОР - продължава ли да се прави селекцията от същият този гърмян субект и следващата година отбора ще се бори за второто място/така както и самият Ганчев призна/........Същият този държи цялата власт в клуба и само пълен наивник може да си помисли че треньора на отбора има каквато и да е позиция за състав, тактика и подготовка....
Колкото до канарите - доста симпатичен отбор, който играе приятен за окото футбол, основният проблем при тях е изпълнителите във фаза защита. Там катастрофата е пълна и в определен период дори и с 3-0 да поведат в резултата, победата е негарантирана.Физическата и подготовка е по-лоша и от тази на параолимпийци...
И двата отбора показаха че с подобна игра футболна Европа е доста далече...........

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот hydetoshi » 26 апр 2018 17:37

delqnski47 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:Айде да дам аз 5:0,та да има прогресия с подуенските прогнози. :lol: :lol: :lol: :lol:


Ако кажеш и каква е прогресията... 8-)

Мач без особено значение и за двата отбора вече, но ми се струва, че ЦСКА-София изпусна парата-нито може да стане шампион, нито да бъде изместен от второто място. Спокоен мач с всякакъв възможен изход.

[offtopic]Карам по спомени....геометрична. :lol: Имаше и една друга,но не помня.[/offtopic]

[offtopic]Тази е алгебрична прогресия. Айде от мен 6:0,че да не разваляме прогресията.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот ЕМИЛ » 26 апр 2018 17:53

Ботев ще реанимират ЦСКА-София от нанесени син шок

2:4

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот tornadooo » 26 апр 2018 18:02

GOLEADOR написа:[center]Match Preview[/center]
[center]Изображение[/center]

Първенство: Първа лига
Кръг: XXXII (плейоф)
Дата: 29 април 2018, неделя
Час: 20:15
Локация: Футболен комплекс "Ботев 1912" - Пловдив
Двубой: Ботев - ЦСКА
Медийно покритие: Диема спорт
Вероятни състави: ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 4. Божидар Чорбаджийски (к), 5. Николай Бодуров, 25. Александър Барт, 3. Жеферсон Телес, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Рафаел, 11. Станислав Манолев, 10. Роланд Алберг
Ботев - Чворович,Филипов,Димов,Терзиев,Минев,Балтанов,Бризола,Ндонгала,Петков,Неделев,Кампос
Прогноза: 1:2


Продължаваме надпреварата в ППЛ. За мача в Пловдив,надявам се ЦСКА да победи,заради Каранга и за да покаже на всички,че ще се бори до последна възможност за първото място.Иска ми се този двубой да се реши на зеления терен без да се отменят редовни голове и безумни назобени човечета да се хвърлят като касапи срещу съперника с една единствена мисъл,чрез контузия да обезвредят звездата на противниковия отбор.Прогнозата ми за мача е 1:2 за ЦСКА
Вашите мнения за двубоя в Пловдив може да споделите в тази тема.


[center]Изображение[/center]

Ще се бори до последна възможност за първото място??? Ти сериозно ли :lol: :lol: :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот tornadooo » 26 апр 2018 18:06

Между другото този мач го виждам победа за ЦСКА-София, все пак малко трябва да напомпат самочувствие.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот alexdb » 26 апр 2018 18:59

Бойко 1:1 и размяна на прегръдки и целувки.

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Първа лига XXXII КРЪГ кръг: Ботев - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Vailo » 26 апр 2018 23:55

hydetoshi написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:Айде да дам аз 5:0,та да има прогресия с подуенските прогнози. :lol: :lol: :lol: :lol:


Ако кажеш и каква е прогресията... 8-)

Мач без особено значение и за двата отбора вече, но ми се струва, че ЦСКА-София изпусна парата-нито може да стане шампион, нито да бъде изместен от второто място. Спокоен мач с всякакъв възможен изход.

[offtopic]Карам по спомени....геометрична. :lol: Имаше и една друга,но не помня.[/offtopic]

[offtopic]Тази е алгебрична прогресия. Айде от мен 6:0,че да не разваляме прогресията.[/offtopic]


аритметична прогресия ;)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта