Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Serafim » 25 апр 2018 22:45

Пичове, мача мина. Беше леко с предизвестен край, но това е футбол и всичко може да стане, но уви. Реално имаше много напъване през сезона във вашия отбор и величаене. Някои мачове ги взехте на магия, в другия бяха спестени картони и тн. и въобще се насади някакво впечатление, че сте едва ли не извънземни. И ако в атака наистина имате класни играчи, то в защита сте мега зле. Всичките. Единия (Барт) е свършил с футбола, а другия (Чорбаджийски) никога няма да бъде футболист. Бодуров пък е най-добрия сред тях, заради това, че са слаби. Джеферсън не знам дали не са ви дали някое негово копие, ама тоя играч изглежда сякаш не е виждал топка от много време. Манолев е един рогач. Най-големият ви проблем е Белчев, естествено. Няма опит човека. Роси го надигра няколко пъти вече, а освен да центрират топката, червените нищо друго не правят.
Каранга... Момчето цял сезон прави каквото си иска и се чувства безнаказано, беше провокативен, имаше неспортсменско и нагло поведение, но Тиам явно е злопаметен, освен, че е ботушар и ако има увредени връзки, ще отсъства няколко месеца. Няма да коментирам личната му драма. Това на никого не го пожелавам на такава възраст да изгуби майка си. Само съболезнования.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот damyanov1963 » 25 апр 2018 22:54

delqnski47 написа:
damyanov1963 написа:
delqnski47 написа:
damyanov1963 написа:Абе нещо днес на стадиона се чуваха само левскарите!
Така беше и по мое време. Прав е Бате Сашо Костов, че Левскарският Дух не умира!

То и ние само се чувахме миналия мач. ;) Говоря за предишното 2:2.Хеле пък първото полувреме,все едно само ние бяхме на стадиона.

Абе да ти кажа честно, и на мен ми стана чудно днес.
Все едно бяхте отписали мача и на терена и по трибуните. Напомни ми на един мач за СК на Европа м/у Челси и Атлетико. Челси паднахс с 4:0, а публикатс им все едно беше дошла да им гледа сеира.

Ами не знам,аз мога да говоря за себе си.Още след мача в Разград казах,че мене тая тенекия не ме бърка грам.Говоря за Купата.На същото мнение са явно и футболистите ни.Явно като се класирахме Европа и изобщо отписахме Купата.Честно казано ви я пожелавам на вас.Вие трофей не сте виждали 10 години,така че едно трофейче сега няма да е зле.

Е, не чак от десет - от девет. Ама да видим бате Дельо как ще се справи на Държавния изпит в Ееропата, ако все пак ни закара до там....
Добре, че може да се водят и нормални диалози м/у фенове на двата отбора! Едно време сме ходили на мачове заедно левскари и цесекари и после се черпехме е кръчмата. Е, естествено плащаха тия от загубилия отбор де
;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Red_Neck » 25 апр 2018 22:57

180 минути не играхме нищо и е мега комплексарщина да търсим оправдания!
Като фенове, приемаме лошия край на първенството с достойнство, а всеки отговорен в клуба да си понесе отговорността!

Само ЦСКА!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Elliah » 25 апр 2018 22:57

Надиграхме ви! Тактически, физически и чисто футболно. С 10 човека ви надтичахме и бяхме по-остри в атака и по стабилни в защита. Добре, че Митрев ви подари 2 гола да не е резила пълен.
Гола ви беше неправилно отменен. И с него пак щяхте да загубите...
Толкова за мача.

Другия път пак си направете ПиАр подготовка зимата... Пак играйте с Реал Мадрид и Барселона и правете бойки ремита за надъхване на персонала.
Първото нещо, което трябва да направите след сезона е да уволните цялата пасмина кондиционни треньори дето си взимат заплатите за вършене на... нищо.
Второто, да си смените треньора. Белчев не е от нужната класа и не е достатъчно голямо име за да имат респект футболистите към него. Отделно, че няма никакво понятие как да реагира по време на мач.

Имате страхотни футболисти - Джеси, Енрике, Лое, Десподов. Имате парите на Ганчев. Задръжте ги и напазарувайте нещо смислено лятото. Ганчев поне това го може.

Продайте Каранга - от тук на сетне той за вас може да върви само надолу. Сега е момента.
Махнете Барт , защото е приключил е за футбола вече. Бавен е и прави много рискови нарушения
Махнете Джеферсон - този играч е страшно рисков и в 90 процента от случаите взима грешното решение при единоборства. Борбен е и тича добре, центрира прилично, но ще ви коства цели мачове/точки.

Има и още ама... ще ми се изтърка клавиатурата :)

Както и да е :
Ако направите тези работи и проведете смислена подготовка лятото, може и наистина да имате шанс за титла догодина, а не просто надъхване и душевни драми.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот cskarcheto92 » 25 апр 2018 22:58

Serafim написа:Пичове, мача мина. Беше леко с предизвестен край, но това е футбол и всичко може да стане, но уви. Реално имаше много напъване през сезона във вашия отбор и величаене. Някои мачове ги взехте на магия, в другия бяха спестени картони и тн. и въобще се насади някакво впечатление, че сте едва ли не извънземни. И ако в атака наистина имате класни играчи, то в защита сте мега зле. Всичките. Единия (Барт) е свършил с футбола, а другия (Чорбаджийски) никога няма да бъде футболист. Бодуров пък е най-добрия сред тях, заради това, че са слаби. Джеферсън не знам дали не са ви дали някое негово копие, ама тоя играч изглежда сякаш не е виждал топка от много време. Манолев е един рогач. Най-големият ви проблем е Белчев, естествено. Няма опит човека. Роси го надигра няколко пъти вече, а освен да центрират топката, червените нищо друго не правят.
Каранга... Момчето цял сезон прави каквото си иска и се чувства безнаказано, беше провокативен, имаше неспортсменско и нагло поведение, но Тиам явно е злопаметен, освен, че е ботушар и ако има увредени връзки, ще отсъства няколко месеца. Няма да коментирам личната му драма. Това на никого не го пожелавам на такава възраст да изгуби майка си. Само съболезнования.

Това е нормален коментар !
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23758
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот delqnski47 » 25 апр 2018 23:01

damyanov1963 написа:Е, не чак от десет - от девет. Ама да видим бате Дельо как ще се справи на Държавния изпит в Ееропата, ако все пак ни закара до там....
Добре, че може да се водят и нормални диалози м/у фенове на двата отбора! Едно време сме ходили на мачове заедно левскари и цесекари и после се черпехме е кръчмата. Е, естествено плащаха тия от загубилия отбор де
;)

Да,девет са,моя грешка.Аз принципно имам приятели левскари.Като цяло по-добре тва тенеке да отиде в отбор,който има повече хора като публика.Пък и за вас малко радост.Всички помним какво стана в оная ''щампионската'' година.Тогава благодарих на Господ че не съм левскар.
Иначе нищо лично към чичо Венци и ко,но аз ако бях,щях да обединя Славия,Локо Сф,Академик Сф и Септември Сф в един отбор.Белким съберем някакъв приличен брой фенове.Просто няма смисъл тия отбори да съществуват отделно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот GOLEADOR » 25 апр 2018 23:01

Честито на подуенци.Ръководството трябва да направи анализ на срещата и да разбере къде сгреши за да допусне ЦСКА второ поредно равенство с тях."Другите начини" на синия отбор не ми се коментират!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Ozzimozzi » 25 апр 2018 23:03

След като бяхме надиграни и в двата мача за купата, логично отпаднахме. Дори с 10 човека днес противника изглеждаше по-свеж и опасен, повече желаеше успеха и заслужено ще играе на финала. Въпреки че за мен отменения ни гол бе редовен, нямаше да бъде заслужено ако бяхме продължили.
Според мен грешка бе, че заложихме всичко на титлата без да имаме необходимата класа, дълбочина на състава и организация. Увиснахме с контузени и картони и от там нещата забуксуваха.
Зимната селекция я определям като слаба и неотговаряща на целите. Надявам се до началото на ЕКТ да вдигнем нивото, защото в противен случай не виждам как ще минем повече от 1-2 кръга.
Дано контузията на Каранга не е много сериозна.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23758
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот delqnski47 » 25 апр 2018 23:11

Ozzimozzi написа:Според мен грешка бе, че заложихме всичко на титлата без да имаме необходимата класа, дълбочина на

Напротив.Тука бъркаш жестоко.Ние сме ЦСКА.Залагаме всичко.Или всичко,или нищо.Да не сме някво средняшко отборче да прави сметчици ''а па тук,а па там''.Напротив.Приемаме загубите на двата фронта с достойнство и продължаваме напред!Това е положението.Така трябваше да отговори Бодуров на въпроса на Стефчо Стоянов от Дарик. :mrgreen: Щеше да го набие в земята,ама нашия не се сети. :lol:
Иначе за тва тенеке абсолютно всеки може да отиде на финал.Преди 2-3 години....Поморие беше на финал.Славия за не знам кой си път е на финал.И т.н.То това е интересното на Купата.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот peliforewer » 25 апр 2018 23:31

Ozzimozzi написа:След като бяхме надиграни и в двата мача за купата, логично отпаднахме. Дори с 10 човека днес противника изглеждаше по-свеж и опасен, повече желаеше успеха и заслужено ще играе на финала. Въпреки че за мен отменения ни гол бе редовен, нямаше да бъде заслужено ако бяхме продължили.
Според мен грешка бе, че заложихме всичко на титлата без да имаме необходимата класа, дълбочина на състава и организация. Увиснахме с контузени и картони и от там нещата забуксуваха.
Зимната селекция я определям като слаба и неотговаряща на целите. Надявам се до началото на ЕКТ да вдигнем нивото, защото в противен случай не виждам как ще минем повече от 1-2 кръга.
Дано контузията на Каранга не е много сериозна.

Някой от треньорското ръководство трябва да обясни защо футболистите след 50 мин. не могат да ходят,Белчев да каже има ли проблем в съблекалнята и има ли авторитета да води клуб като ЦСКА.Ще вметна и нещо друго,помним го Моралес като много скандален футболист,мина за няколко месеца през ЦСКА,не показа нищо и замина из провинцията,след това когато и да играеше срещу ЦСКА ще го запомня само с безумните му балтии,изведнъж го сложиха в ЦСКА за треньор и преводач,след това което видях в Разград когато гонеше да бие Малинов ми стана ясно че този разваля атмосферата в ЦСКА и е интригант.явно и ръководството разбра това и назначи Безински като противовес на Моралес,но Безински е нов и докато се ориентира в обстановката той сезона си отиде.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта