Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Thsmith » 26 апр 2018 15:14

red__army написа:Като бонус за абсолютна застраховка,за опит за убийство на полицай...ги наказаха само един мач

Принципно не съм влизал във вашия форум от много години и като цяло избягвам да пиша. Сега влязох специално да видя коментарите за контузията на бразилеца.
Стана ми интересно в какво се изразява тази застраховка и какво по различно щеше да е ако мача е без публика? Или твърдиш, че тази на Левски е подкрепяла много по силно своя отбор от вашата? :roll:

По старите и по паметливите знаят, че това е практика. Няколко пъти през годините е имало инциденти преди мач претендиращ да е вечно дерби и никога няма наказания за да не оставят мача без публика и да не плъзне всичко живо по парка.
Даже ако не ме лъже паметта, миналата или по миналата година имаше същия случай пак с Левски.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот ludiafan » 26 апр 2018 15:33

Стефанов, ако си беше направил труда, щеше да видиш че този пост е написан два дни преди мача, което изключва версията за игрови инцидент. Останалите ти разсъждения са също толкова несъстоятелни.
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот drvasko98 » 26 апр 2018 16:31

Както можеш да раздаваш лакти, така може и да ти строшат краката. Винаги има две страни

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Заклет Левскар » 26 апр 2018 17:03

drvasko98 написа:Както можеш да раздаваш лакти, така може и да ти строшат краката. Винаги има две страни

като можеш да режеш глави ... така е.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

honda
Мнения: 4361
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот honda » 26 апр 2018 17:34

Най-лесното е в момента да се направя на голям познавач и да злорадствам и да натяквам. Но не се сдържах да споделя нещо.
Още през зимната пауза ви беше написано,че паузата е за физическа подготовка и изпробване на игрови схеми и играчи. Докато вашето ръководство реши да играе престижни контроли със сериозни противници. Играхте добре и постигнахте добри резултати. Но най-важния резултат се вижда сега- половин отбор контузени, играчите ви видимо отпадат физически.
Преди доста време бях писал,че играта на ЦСКА-София е много зависима от Каранга и много предвидима. Може много да харесвам Каранга като начин на игра( не говоря за някои негови изцепки и много нечиста игра), умението да играе за спорна дори безнадежна топка и несъмнено много доброто му реализаторско умение. Ще използвам случая да изкажа искрените си съболезнованията към него. А за контузията - много неприятна,но ако е скъсана вътрешна връзка не е чак толкова тежка( да не се бърка с Предна Кръстна Връзка) ,ако е частично разкъсана - ще бъде готов за началото на следващия шампионат,ако е скъсана - някъде в началото на септември- късмет и бързо възстановяване на момчето. Аз самия съм имам много контузии в колента и никога не бих злорадствал за контузия на който и да е.. За мен нарушението на Тиам беше много грубо и напълно заслужен чк- направи му така наречената "ножица", но за мен нарушението не беше с цел да контузи Каранга- просто така се случи.
За отменения гол- за мен по-скоро има засада - рамото и главата на Енрике са по-напред( ако се погледне разстоянията на Енрике и Горанов до линията на пеналтерията определено Енрике е в засада), но говорим за няколко сантиметра ,това никой съдия не може да го види. Просто страничния съдия използва старото правило "ако има съмнение засада или гол- вдигай флага".
Съдията Н.Йорданов определено гледаше с каквото може да помогне на ЦСКА-София.
Едва ли има някой ,който да твърди че Левски не спечели заслужено. Просто и в двата мача Левски беше по-добрия отбор. Определено имаше и късмет и в двата мача да вкара ранен гол, а дето има една приказка на един италианец му дай един гол преднина, а той ще ти покаже как се пази резултат,но темата не е за Левски.
За мен ЦСКА-София не направи качествена селекция през зимата. Определено новите футболисти не се вписват добре в отбора с изключение на Джеси и Енрике.
За мен големия проблем на ЦСКА-София се казва Тиаго Родригес- формата му тотално се е сринала, а за мен той е фундаментален играч за отбора и за мен на есента ви беше най-силния футболист заедно с Каранга. И реално ако аз съм треньор на противника на ЦСКА-София първата ми работа ще бъде да неутрализирам Тиаго. Но с не малко футболисти дошли от Португалия се случва в началото да блесне много силно и после бавно да изпадне в посредствеността.

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот ludiafan » 26 апр 2018 18:35

drvasko98 написа:Както можеш да раздаваш лакти, така може и да ти строшат краката. Винаги има две страни

[offtopic]Тоя и следващия пост просто не се нуждаят от коментар .[/offtopic]
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Afganec » 27 апр 2018 10:42

Весело е при вас, браво ! :lol:
Особено първите 2 страници, със заканите и еуфорията...тъжната част не съм я чел.

Огромната грешка на началниците ви беше, че разрешиха на Каранга да продължи играта. Какво всъщност видя съдийската комисия в случая - грубо влизане, заслужен червен картон, пострадалия става и продължава играта, в последствие, при съвсем друга ситуция, същия играч се самоконтузва... Резултата - 1 мач наказание за Тиам заради картона.

Имаше и друг сценарии, чудя се как СС и ГГ не го отиграха - Каранга продължава да лежи и да се тръшка, лекарския екип влиза, носилки, викове, всички се държат за главите и неистово ръкомахат, изведнъж - линейка на терена и изнасяне на играча с линейката от тревата...

Ах да, забравих - вие сте мъжки момчета и феърплея ви е в кръвта

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот wilge » 27 апр 2018 17:18

Като се обърне колата- пътища много. По традиция все друг ви е виновен. Като ви чета коментарите и виждам колко лесно манипулируеми сте. Замислете се. Спортно- техническия щаб постигна върхова форма на футболистите ви през време на зимната подготовка. Отлично представяне срещу сериозни отбори. И какво от това. Крах в плейофите. Кой е виновен, че не сте във върхова спортна форма когато трябва? Но админисртаторите и даващия основни насоки няма да понесат отговорност за това, че са се бъркали в работата на СТР. Типично по български последните ще го отнесат. Знам, че излъганите очаквания най- болят. Като претръпнете като нас после е по- лесно. Колкото по- скоро реализмът надделее в душите ви, толкова по- трезви ще са оценките ви за милата родна футболна действителност. На края си казвате "за*би", отивате в кварталното кръчме е приятели, пийвате си любимото питие, гледате с насмешка нескопосаните опити на "черни перли" от провалили се в различни части на света или случайно хванати с капан и играли до сега мач на бос крак "звезди" за сметка на наши български момчета, и пускайки по техен адрес букет от цветисти български псувни се прибирате по домовете си раярени, наранени и безпомощни. Защото поръчващите музиката са решили друго.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал - реванш) ПФК "Левски" vs ЦСКА - София

Мнениеот Skywalker » 28 апр 2018 00:46

Този от подуянските, който се хвърли в краката на Каранга от ЦСКА, чак не можа да повярва, че съдията му даде червен картон. Сигурно са му казали, че е платено, подобно влизане да остане ненаказано, та човека се почувства излъган, чак се и разсърди, че го изгониха. Не беше честно !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта