Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Karpachev
Мнения: 27
Регистриран на: 18 апр 2018 23:35

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Karpachev » 19 апр 2018 00:34

delqnski47 написа:
Karpachev написа:Добре, Стойче. Съдията ви закла :oops: А като Каранга счупи носа на Тиам защо не беше такъв европеец бе?
Вие второто полувреме какви удари имахте, извинявай? Гледахте мача отблизо, благодарете на Господ, че не ви убихме с разлика.

Къде е ''счупил носа'' на Тиам Каранга?Може ли снимков материал?Или видео?Благодаря.Аз лично не видях къде и кога той да му е ''чупил носа''.Тая измишльотина де я повтаряхте по 100 пъти преди време ми е ясна.


Аз също не видях Яблонски да заслужава червен картон. Може ли видео? Снимков материал? Благодаря.
Имаше клипче, в което Каранга удря с ръка Тиам. Няма да си правя труда да ти го намирам, сигурен съм, че си го видял. Пък и да не си - дреме ми. Никой от нас не рева. Обаче вие ревете, защото сте си такива. Вие сте последователи на Стойчо Стоилов, няма как.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот ELFen » 19 апр 2018 00:44

Не знам дали сте забелязали, ма като се изцепят /да ги наречем/ от ръководството ви, започвате да се спускате по стълбичката неконтролирано !?
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2018 00:44

Karpachev написа:
delqnski47 написа:
Karpachev написа:Добре, Стойче. Съдията ви закла :oops: А като Каранга счупи носа на Тиам защо не беше такъв европеец бе?
Вие второто полувреме какви удари имахте, извинявай? Гледахте мача отблизо, благодарете на Господ, че не ви убихме с разлика.

Къде е ''счупил носа'' на Тиам Каранга?Може ли снимков материал?Или видео?Благодаря.Аз лично не видях къде и кога той да му е ''чупил носа''.Тая измишльотина де я повтаряхте по 100 пъти преди време ми е ясна.


Аз също не видях Яблонски да заслужава червен картон. Може ли видео? Снимков материал? Благодаря.
Имаше клипче, в което Каранга удря с ръка Тиам. Няма да си правя труда да ти го намирам, сигурен съм, че си го видял. Пък и да не си - дреме ми. Никой от нас не рева. Обаче вие ревете, защото сте си такива. Вие сте последователи на Стойчо Стоилов, няма как.
А припознаването заслужаваше ли си? Няма Европа, няма победи над говедата, няма титла... Явно и купа няма да има...

Ми виж,горе съм дал линк.Тва че не виждаш 2 санта пред носа си не е мой проблем.
Така и не разбрах кой нос е счупил Каранга,но вие си знаете.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот phd » 19 апр 2018 00:48

hydetoshi написа:Левски ритат на тема сателити, а не виждат,че са главен сателит на Лудогорец. Срещу тях тихи и хрисими,срещу ЦСКА(второто полувреме) ядат тревата. Но нека,нека. Ако ЦСКА искат наистина да са най-добри трябва да не им пука кой и как играе срещу тях. Иначе последните 10 минути имаше невероятна игра на защитата- 4-5 почти извеждащи паса към нападателите на Левски,и гледане на мача отблизо(особено Бодура и Чорбата). Странно...


Всички забравихте как и с колко Левски падна от Л-ц, мачът си беше очеваден хикс... Сори, не ви се получава, друго измислете :)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот PFC Litex » 19 апр 2018 00:57

d.milanov написа:
W84me написа:
Cheradonna написа:И какво да не би да спечелихте днес? На мен ЦСКА не ми хареса днес,но щом на теб Левски ти е харесал,явно са ти много ниски критериите. :roll:

Не спечелихме само заради пропуските в края. Иначе за вас това беше равнозначно на загуба.

Пич, нали си бил съдия, защо на Митрев не му дадоха картон при дузпата?

Къде е написано, че щом е дузпа задължително трябва да има и картон?
Картон се дава (жълт) ако ситуацията, нарушението е за такъв, в противен случай си се отсъжда само нарушението.
Изображение

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Serafim » 19 апр 2018 02:46

delqnski47 написа:
W84me написа:
delqnski47 написа:Аха.
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ski-481394
А тука ''абсурд'' ли е.Нали сме ''европейци'' и даваме директни червени картони за лек удар отзад на противников играч,''както било в белите страни''.А в ''белите страни'' тук кво се дава,гусин съдия?
П.П. Аа,Вие май си легнахте.Извинявам се.

Пълен абсурд тука да даде втори жълт картон и то в 26 минута.

:lol: :lol: :lol: :lol: ''И то в 26 минута''......а в коя може да се дава?В 51-вата минута добре ли е? :lol: Или в 57-дмата.


[offtopic]Каранга изгониха ли го в Разград, бре? Нарисуван втори жълт беше.[/offtopic]

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Afganec » 19 апр 2018 05:18

Т. нар. "врътка" титла за купа вече няма... а вероятно и никога не е имало.
Колкото и да е смотан, Спас Русев никога няма да падне на нивото на провинциални велможи като ГГ и СС...

След снощния мач, по-интересни за евентуални "врътки" са двойките ЦСКА-София - Берое и Левски-Ботев. ;)
Снощи Берое загуби точки, въпрос на организация е Ботев да ги настигне. Освен ако тирето не им легне. Ако се случи Левски и Ботев да играят финал за КБ нищо не е ясно...

Мисля, че Милко Георгиев каза : ......ако не стане, кой откъде е и толкоз....
Ами ако ГГ му писне и реши да е "кой откъде е", т.е. да фалира поредното си дружество и да остави хората на улицата ?!
А ?! И пак Лупи, Титаните, лъжливия китаец с червената фанелка, човека-паки с пурите, украинския олигарх....
И пак "Ама моля спасете ни", вземете ни, ние ви се отдаваме...и пак припознаване... помните ли ?? :lol:

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот gihuelo » 19 апр 2018 08:21

Докарали сме ги до там,че за равен срещу нас се радват все едно са Витоша Бистрица и са ми взели точка:) След 4 :1 срещу Септември почти бяха си повярвали ,че могат и шампиони да станат. След вчерашния хикс ,отново всичко е цветя и рози :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Red_Neck » 19 апр 2018 08:29

След безобразната ни игра през второто полувреме, не виждам причина да се коментира съдийството!
Единствената ми забележка е абсолютно смешното изгонване на Жеферсон, но то бе твърде късно за да влияе на резултата.

Бай Стамен да си понесе отговорността и да каже защо не отговори адекватно на променената тактическа постройка на Левски след почивката! От първата минута на второто се видя, че Левски заигра 1-4 в средата и започна да пресира дълбоко при изнасянето на топката. Тиаго, Енрике и Манолев стояха твърде далеч от Пинто и Малинов и се започна едно безумно изритване на топката от двамата ни ЦЗ.
Гледам, че пак яко се храни Чорбата, но при първия гол на Левски вината не бе негова! Чорбата си бе покрил човека, но нито Манолев, нито Пинто последваха Горанов в наказателното поле. За втория вината си е изцяло негова и подобен подарък за Буш е недопустим! Явно момчето е изпаднало в дупка. Има качества, но май напрежението му идва в повечко.
Двамата ни ЦЗ направиха много слабо второ полувреме, но всички беди дойдоха от тоталната загуба на центъра!
За капак, Каранга изпусна две 100%-ви положения - едното про 2:0, другото при 2:2.
Кофти Х, но да палим свещ, че не загубихме!

Да се надяваме, че контузиите на Малинов и Енрике не са сериозни и те ще са на линия след седмица.
Само ЦСКА!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Ozzimozzi » 19 апр 2018 08:39

Нищо фатално не е станало в този мач. Резултата 2:2 е по-скоро лош за динамовци, отколкото за нас, защото четвъртото им място става все по-реално и ще трябва да разчитат на КБ за да вземат квота за ЕКТ. Отдавна бе ясно, че нямаме необходимия потенциал да борим Лудогорец. В момента им отстъпваме както спортно-технически, така и организационно. Лошото е, че се вкара ненужно напрежение в отбора, което може да разруши част от граденото през последните две години. Много се надявам Ганчев да не се подава на емоции и да продължи възраждането на клуба.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта