Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот Ozzimozzi » 14 апр 2018 19:44

Този Верея в момента са толкова слаби, че само на динамовци може да се опънат.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

sinqtishina
Мнения: 3
Регистриран на: 14 апр 2018 18:07

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот sinqtishina » 14 апр 2018 19:45

Ozzimozzi написа:Този Верея в момента са толкова слаби, че само на динамовци може да се опънат.

Четеш ми мислите чесно :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот Red_Neck » 14 апр 2018 20:11

Резонна победа.
Много напрежение в отбора :(
Започва да става досадно.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот GOLEADOR » 14 апр 2018 20:28

Къде е сега W84me да ми обясни как Верея били сила. :lol: :lol: :lol: Аз като му разправях,че верейци през 2018 кой ги хване ще ги бие подуенчето не ми вярваше.От 9 мача 7 загуби,един равен и една победа (и то срещу Славия които решиха,че шансовете им за ЕКТ са по-големи във втората шестица).Като в последните 3 мача имат 3 загуби и голова разлика 1:13!То е видно класата на верейци,ама пусто хейтърство,за да се плюне на всяка цена по ЦСКА човечеца е готов да се прави на шут във всяка тема за червения отбор.После се чуди защо хората му се смеят...
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот HardWork » 14 апр 2018 21:05

Слаб мач, слаби изпълнители, скука, пълна скръб са голяма част от тези момченца! Чорбата и Дюлгеров от лятото трябва да си търсят нови отбори. Черниаускас допусна всеки мач детински грешки, той става само за резерва! Манолев и той е за резерва. Лое и Алберг са посредствени дори и за родното първенство. Лятото задължително трябва да се вземат качествен вратар, два качествени централни защитника, един бек, и добър опорен халф!

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот krumeto » 14 апр 2018 22:02

HardWork написа:Слаб мач, слаби изпълнители, скука, пълна скръб са голяма част от тези момченца! Чорбата и Дюлгеров от лятото трябва да си търсят нови отбори. Черниаускас допусна всеки мач детински грешки, той става само за резерва! Манолев и той е за резерва. Лое и Алберг са посредствени дори и за родното първенство. Лятото задължително трябва да се вземат качествен вратар, два качествени централни защитника, един бек, и добър опорен халф!

Да, обаче качествените искат пари, а няма кой да дава! :roll:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот HardWork » 14 апр 2018 22:15

krumeto написа:
HardWork написа:Слаб мач, слаби изпълнители, скука, пълна скръб са голяма част от тези момченца! Чорбата и Дюлгеров от лятото трябва да си търсят нови отбори. Черниаускас допусна всеки мач детински грешки, той става само за резерва! Манолев и той е за резерва. Лое и Алберг са посредствени дори и за родното първенство. Лятото задължително трябва да се вземат качествен вратар, два качествени централни защитника, един бек, и добър опорен халф!

Да, обаче качествените искат пари, а няма кой да дава! :roll:

Значи имаме пари за качествени нападатели, но нямаме за защитници? Пари има, трябва само скаутите да си свършат работата ;)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот W84me » 15 апр 2018 00:30

GOLEADOR написа:Къде е сега W84me да ми обясни как Верея били сила. :lol: :lol: :lol: Аз като му разправях,че верейци през 2018 кой ги хване ще ги бие подуенчето не ми вярваше.От 9 мача 7 загуби,един равен и една победа (и то срещу Славия които решиха,че шансовете им за ЕКТ са по-големи във втората шестица).Като в последните 3 мача имат 3 загуби и голова разлика 1:13!То е видно класата на верейци,ама пусто хейтърство,за да се плюне на всяка цена по ЦСКА човечеца е готов да се прави на шут във всяка тема за червения отбор.После се чуди защо хората му се смеят...

Объркал си човека, никога не съм казвал нищо за Верея. Само казах, че срещу Верея, Берое и Ботев имате вкарани 40 гола, а срещу всички останали - 35. Това обаче сигурно е случайно, няма нищо подозрително.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот GOLEADOR » 15 апр 2018 01:09

W84me написа:
GOLEADOR написа:Къде е сега W84me да ми обясни как Верея били сила. :lol: :lol: :lol: Аз като му разправях,че верейци през 2018 кой ги хване ще ги бие подуенчето не ми вярваше.От 9 мача 7 загуби,един равен и една победа (и то срещу Славия които решиха,че шансовете им за ЕКТ са по-големи във втората шестица).Като в последните 3 мача имат 3 загуби и голова разлика 1:13!То е видно класата на верейци,ама пусто хейтърство,за да се плюне на всяка цена по ЦСКА човечеца е готов да се прави на шут във всяка тема за червения отбор.После се чуди защо хората му се смеят...

Объркал си човека, никога не съм казвал нищо за Верея. Само казах, че срещу Верея, Берое и Ботев имате вкарани 40 гола, а срещу всички останали - 35. Това обаче сигурно е случайно, няма нищо подозрително.

Toчно за Верея ставаше въпрос (първия ни мач за 2018).Още тогава ги плещеше едни за старозагорци сякаш са световна сила.Жалко,че Славия реши да играе да не играе в първата шестица,сега Верея щеше да се бори да не изпадне.Защо намесваш Берое и Ботев - не знам.Предполагам защото ако изкараш статистиката на Верея ще се види колко абсурдно е да твърдиш,че куцо и сакато може да ги бие с голям резултат.Що не включиш в списъка и мачовете ни с Витоша и Локо,а?Така ще прибавиш още 13 гола към 40-те ,а останалите ще станат 23?Бе не ти е лесно на тебе,ама щом това те успокоява омаловажавай успеха на ЦСКА,лек за самузаблуда няма. ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Първа лига XXIX кръг: ЦСКА - Верея (Ст.Загора) (плейоф)

Мнениеот zeitung23 » 17 апр 2018 08:46

Аххаха срещу Верея без титулярите, срещу Берое със титулярите а?! Ще видим Ние тази работа.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта