Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ПФК "Левски" FT 0-2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23740
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот delqnski47 » 12 апр 2018 00:01

Warped написа:
delqnski47 написа:
Warped написа:Скапахме ви. При това с резерви, като Насименто, Буш и Вутов. Беззъб ЦСКА- София. А ви липсваха само 2ма основни. Защо Белчев пусна Лое и защо още пуска Чорбаджийски, на който бяха спестени картони, ама нищо не езле :lol: :lol: 8-) 8-) ;) ;)

Джеферсон и Манолев са също основни създатели като при първия ставаше всичко опасно срещу Лудогорец.А Джесата си личеше че ше ви мъчи,но и той се контузи.Бих казал,че не извлякохте максимума,което е добре. ;) Честита победа.

Аз също бих казал, че не извлякохме максимума но.. Манолев и Чорбаджийски не играят нищо. Тотална 0 са според мене. Това че ви спестяват картони е друг въпрос, тука на Чорбата и на едниия ви краен можеше и да отечат при смислен съдия. А луноходец няма да ги стигнете докато си мислете за Манолев като за светило, а Чорбата и за Витоша нестава

За Манолев не съм сигурен.С такъв играч се печели дерби :!: Но него го нямаше.Каранга - основното оръжие на ЦСКА го нямаше.Киро Космоса - второто основно оръжие на ЦСКА(по конкретно за дербито с вас) го нямаше.Играчът,който показа,че ще ви прави да си говорите сами(говоря за Джеси) се контузи рано рано.Джеферсън се наложи при нас и срещу Лудогорец всичко опасно го правеше той.И него го нямаше.Играч като Барт,който е от калибъра на Манолев(малко дръвце,но изключително важен и опитен за такъв мач) също го нямаше.Пропускам ли някого?Колегите да ме поправят.Срещу вас игра едно момче набор 1997.Другия беше Сашко Георгиев,който е твърда резерва,както и неадекватната Чорба.Технически ние нямахме защита в тоя мач и бяхме с нападение,осакатено с 65% грубо.И въпреки всичките тези проблеми направихме пробиви през вашата защита,имахме ситуации.Никога не съм бил по спокоен след загуба от Левски,както съм сега.Аз лично чакам реванша вече. ;) Тогава оправдания нама как да има.Честита победа отново.Мене малко тоя мач ми заприлича на един друг,когато си пратихте половината отбор в Казан...резултата беше същия,но в обратната посока.Но това е положението.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот cskarcheto92 » 12 апр 2018 00:03

Доста слаб мач изиграхме и загубата беше заслужена. Крайните защитници бяха като дрогирани и особено Стойчо Атанасов. Това момче и за резерва в Несебър не става. Липсата на Каранга, Манолев, Десподов и Джеферсон се усети и то много. Тромави, бавни и без никва идея. Няма един играч, който да отлича положително. Хубавото е,че има реванш и ако няма липси на титуляри, то много лесно може да обърнем мача, а и тройката е абонирана. Важно е момчетата да не падат духом и да си вземат следващите мачове от първенството.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот Red_Neck » 12 апр 2018 00:12

Бай Стамен да свива байряка! Каквото можа, даде. Отборът при него отдавна стигна зенита си. При тази болезнена загуба в края на мача в Разград и пълно изразходване в него, с толкова кадрови проблеми, днес бе по-важно да не допуснем гол!
Тотална липса на хъс и агресия, сбъркан състав и грешен подход ..... Благодарим и довиждане!

За съжаление, пак реанимирахме мъртвеца....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23740
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот delqnski47 » 12 апр 2018 00:23

Red_Neck написа:Бай Стамен да свива байряка! Каквото можа, даде. Отборът при него отдавна стигна зенита си. При тази болезнена загуба в края на мача в Разград и пълно изразходване в него, с толкова кадрови проблеми, днес бе по-важно да не допуснем гол!
Тотална липса на хъс и агресия, сбъркан състав и грешен подход ..... Благодарим и довиждане!

За съжаление, пак реанимирахме мъртвеца....

Бе е ся ще дойде Каранга,Маранга,Киро Космоса и ш'ги изклецаме бе. :lol: Я по ведро :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот Red_Neck » 12 апр 2018 00:28

Това не променя същественото. За да настигнем Лц, трябва да продължим да развиваме отбора си. Ние от зимата циклим яко. Няма какво да се заблуждаваме.
КБ не трябва да е самоцел, важна е играта, а нея ту я има, ту я няма.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23740
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот delqnski47 » 12 апр 2018 00:38

Red_Neck написа:Това не променя същественото. За да настигнем Лц, трябва да продължим да развиваме отбора си. Ние от зимата циклим яко. Няма какво да се заблуждаваме.
КБ не трябва да е самоцел, важна е играта, а нея ту я има, ту я няма.

Бе не мисля,че тоя мач е критерий за оптималната форма на отбора.По скоро е критерий за това до колко са ни добри някои резерви...еми,не са добри. :lol: С Лудогорец имахме шансове.С 10 човека трудно се играе срещу тях в Разград,но въпреки това успяхме да им поведем за втори път с тая бройка.Има потенциал,а и си мисля,че новите ще вдигнат нивото.Говоря за Джеферсън,който се включи много добре до червения картон + Джеси,който не знам дали видя,но до контузията ги направи луди ония в една две ситуации.Както и да е,най добре е да теглим чертата накрая.Ние в никакъв случай не сме по слаби от тях.В никакъв случай.Говоря за подуенци.Нищо лично,разбира се,добър отбор са.Но те си си играха тяхната си игра,нищо ново.Вкараха някъв дърварски гол и почнаха да дебнат като хищници.Талианска му работа,но това го знаем.И с тоя мижав състав им правехме проблеми особено през първото полувреме и частично през второто.Накрая на първото ги натикахме във вратата,чак аз се изненадах как със Сашко Георгиев и онова момче набор 1997 го направихме.С тоя състав и с такъв заряд за мене това е максимума.А те ако бяха адекватен отбор трябваше да ни бият с 4:0.Но не го направиха,замисли се защо.
И ще ти кажа друго - Стамен не е виновен,че сме по-слаби от Лудогорец!За да ги стигнем тия трябва ГГ да вкара още пари в отбора!Това да го знаеш.Иначе каквото и да си говорим Купата не я печели най-силният отбор в първенството.Ние нямаше да спечелим Купата последния път с Христо Янев и компания ,ако ни се беше паднал някой измежду ''Левски'' и Лудогорец тогава. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот blue avalanche » 12 апр 2018 08:59

delqnski47 написа:За Манолев не съм сигурен.С такъв играч се печели дерби :!: Но него го нямаше.Каранга - основното оръжие на ЦСКА го нямаше.Киро Космоса - второто основно оръжие на ЦСКА(по конкретно за дербито с вас) го нямаше.Играчът,който показа,че ще ви прави да си говорите сами(говоря за Джеси) се контузи рано рано.Джеферсън се наложи при нас и срещу Лудогорец всичко опасно го правеше той.И него го нямаше.Играч като Барт,който е от калибъра на Манолев(малко дръвце,но изключително важен и опитен за такъв мач) също го нямаше.Пропускам ли някого?Колегите да ме поправят.Срещу вас игра едно момче набор 1997.Другия беше Сашко Георгиев,който е твърда резерва,както и неадекватната Чорба.Технически ние нямахме защита в тоя мач и бяхме с нападение,осакатено с 65% грубо.И въпреки всичките тези проблеми направихме пробиви през вашата защита,имахме ситуации.Никога не съм бил по спокоен след загуба от Левски,както съм сега.Аз лично чакам реванша вече. ;) Тогава оправдания нама как да има.Честита победа отново.Мене малко тоя мач ми заприлича на един друг,когато си пратихте половината отбор в Казан...резултата беше същия,но в обратната посока.Но това е положението.

Каранга - основното оръжие на ЦСКА го нямаше.

Ми него и в Разград го "нямаше". Ако ма разбираш... :mrgreen:
Не знам дали Манолев "печели дербита"(в Разград НИЩО не спечели), но си спечели ТЪПО наказание, защото е едно ТЪПО парче.
Същото се отнася и за Жеферсон.
Що се отнася до Джеси, дето ни направил "да си говорим сами" - само ще напомня, че и преди да се контузи нямате удар във вратата. ;) А ние вече водехме с 1-0 и някои други "си говореха сами". ;)
"Изключително опитния и важен играч" Барт кога, за последно, беше титуляр?
А това, че "Чорбата" е "неадекватна" си е ваш проблем.
Тука се пееха оди за Тиаго, Енрике, Бланко, Пинто... Сега се оказа, че са нещастни некадърници. Еми...нищо ново под слънцето. :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот Warped » 12 апр 2018 09:06

delqnski47 написа:За Манолев не съм сигурен.С такъв играч се печели дерби :!: Но него го нямаше.Каранга - основното оръжие на ЦСКА го нямаше.Киро Космоса - второто основно оръжие на ЦСКА(по конкретно за дербито с вас) го нямаше.Играчът,който показа,че ще ви прави да си говорите сами(говоря за Джеси) се контузи рано рано.Джеферсън се наложи при нас и срещу Лудогорец всичко опасно го правеше той.И него го нямаше.Играч като Барт,който е от калибъра на Манолев(малко дръвце,но изключително важен и опитен за такъв мач) също го нямаше.Пропускам ли някого?Колегите да ме поправят.Срещу вас игра едно момче набор 1997.Другия беше Сашко Георгиев,който е твърда резерва,както и неадекватната Чорба.Технически ние нямахме защита в тоя мач и бяхме с нападение,осакатено с 65% грубо.И въпреки всичките тези проблеми направихме пробиви през вашата защита,имахме ситуации.Никога не съм бил по спокоен след загуба от Левски,както съм сега.Аз лично чакам реванша вече. ;) Тогава оправдания нама как да има.Честита победа отново.Мене малко тоя мач ми заприлича на един друг,когато си пратихте половината отбор в Казан...резултата беше същия,но в обратната посока.Но това е положението.

Какви ситуации, имахте 1 положение за целия мач и нямате точен удар. А ако Левски играеше отначалото на мача, с добрата титулярната си халфова линия- Гомез, Прохазка и Панайотов, който последните 6 мача незнам заьо е резерва, нещата можеше да си и по добри за Левски. Роси пробва резервите- Буш и Нашименто и взе че успя с тях. Буш във всички предни мачове в който влизаше от скамейката беше много слаб /. За реванша нищо не е сигурно. Ясно е само че Левски ще излезе за X отново
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23740
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот delqnski47 » 12 апр 2018 10:19

blue avalanche написа:
delqnski47 написа:За Манолев не съм сигурен.С такъв играч се печели дерби :!: Но него го нямаше.Каранга - основното оръжие на ЦСКА го нямаше.Киро Космоса - второто основно оръжие на ЦСКА(по конкретно за дербито с вас) го нямаше.Играчът,който показа,че ще ви прави да си говорите сами(говоря за Джеси) се контузи рано рано.Джеферсън се наложи при нас и срещу Лудогорец всичко опасно го правеше той.И него го нямаше.Играч като Барт,който е от калибъра на Манолев(малко дръвце,но изключително важен и опитен за такъв мач) също го нямаше.Пропускам ли някого?Колегите да ме поправят.Срещу вас игра едно момче набор 1997.Другия беше Сашко Георгиев,който е твърда резерва,както и неадекватната Чорба.Технически ние нямахме защита в тоя мач и бяхме с нападение,осакатено с 65% грубо.И въпреки всичките тези проблеми направихме пробиви през вашата защита,имахме ситуации.Никога не съм бил по спокоен след загуба от Левски,както съм сега.Аз лично чакам реванша вече. ;) Тогава оправдания нама как да има.Честита победа отново.Мене малко тоя мач ми заприлича на един друг,когато си пратихте половината отбор в Казан...резултата беше същия,но в обратната посока.Но това е положението.

Каранга - основното оръжие на ЦСКА го нямаше.

Ми него и в Разград го "нямаше". Ако ма разбираш... :mrgreen:
Не знам дали Манолев "печели дербита"(в Разград НИЩО не спечели), но си спечели ТЪПО наказание, защото е едно ТЪПО парче.
Същото се отнася и за Жеферсон.
Що се отнася до Джеси, дето ни направил "да си говорим сами" - само ще напомня, че и преди да се контузи нямате удар във вратата. ;) А ние вече водехме с 1-0 и някои други "си говореха сами". ;)
"Изключително опитния и важен играч" Барт кога, за последно, беше титуляр?
А това, че "Чорбата" е "неадекватна" си е ваш проблем.
Тука се пееха оди за Тиаго, Енрике, Бланко, Пинто... Сега се оказа, че са нещастни некадърници. Еми...нищо ново под слънцето. :lol:

Вие не сте от калибъра на Лудогорец,така че Манолев,Барт,Каранга,Джеси и Десподов бяха перфектни за тоя мач. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12217
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ПФК "Левски" FT 0-2

Мнениеот TristaNNN » 12 апр 2018 12:32

Обаче ГГ не изневерява на принципите си, трябва да му се признае. След като навремето строгата му бащинска ръка назидателно острига нула номер Ивелин Попов и Станислав Манолев, вчера и Малинов лъсна "освежен". :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта