Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ПФК "Левски" FT 0-2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2064
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот k20dan4o » 11 апр 2018 21:52

peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
Red_Neck написа:Блатер, дай прогноза за ... съдийството довечера ;)
Аз залагам на тънки аванти в посока Подуяне ;)

Авантите бяха в полза на отбора на ГГ. Два нарисувани червени картона - на Чорбаджийски и на десния защитник, не знам как се казва, тоя смешник и при двете не даде фал даже.

Нещо за подлагането на португалчето дето доведе до счупването на глезена на Джеси да кажеш,представям си какво щеше да пишеш ако по този начин бе счупен крака на ваш футболист.

Абе луд ли си, все едно да обвиня вашия играч оня ден че е виновен за скъсаните връзки на Анисе

Контузията на Анисе беше доколкото си спомням след стъпване на криво,а не след ритане,днес имаше класическо подлагане което по правилник е опасна игра и нарушение.

Никакво подлагане не е това
Изображение

maxi1914
Мнения: 1368
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот maxi1914 » 11 апр 2018 21:54

CSKA 78 написа:
maxi1914 написа:
CSKA 78 написа:Подуенци просто имаха късмет днес! И двата им гола паднаха през дясната зона на крилото, в която нямахме титулярен играч в отбрана! Всъщност нашият футболист, който игра като ляв бек, дори не е бек, а крило! В общи линии динамовци се възполваха от обстоятелствата, които ни бяха наложени(дали е случайно) след мача срещу Делиорманци! Едва ли ще имат същият късмет в ответния мач, така че ще ги посъветвам още отсега да започнат да бъркат бетона! ;) :lol:

Да имахме късмет , че Чорбата е дърво и не може да се пласира . Това не ви ли беше титулярния капитан ? Късмет имаме , че не успяхте да уцелите вратата 90 мин . ? Я си погледни темата за селекцията как го хвалите тия резерви .



Личи се, че разбираш от футбол! :lol: :lol: В мнението ми по-горе пиша, че играхме без ляв бек, което беше ключово в мача! А не защото сме играли без ЦЗ-ци!

ПП А защо не сме уцелили вратата...ще трябва да потърсиш мнение от специалист, по-голям от теб! :lol: Само ще подскажа, че след като Джеси беше сменен, ние заиграхме с едно крило, на което дясната зона не му е присъща! А вие се прибрахте назад, та чак до наказателното ви поле! После направихте и дефанзивни смени, за да наситите средата на терена! По-просто от това здраве му кажи! :shock: :lol:

Ключово в мача беше грешките на Чорбата па ти си пиши квото искаш . И аз мога да кажа , че в предишния мач имахте късмет защото се игра водна топка . Това , че нямате резерви не значи , че имаме късмет . Късмет беше , че не ви вкарахме 3ти .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10159
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот CSKA 78 » 11 апр 2018 22:08

maxi1914 написа:Ключово в мача беше грешките на Чорбата па ти си пиши квото искаш . И аз мога да кажа , че в предишния мач имахте късмет защото се игра водна топка . Това , че нямате резерви не значи , че имаме късмет . Късмет беше , че не ви вкарахме 3ти .



Аве, имахте късмет, че днес играхме с този състав! А за ответния мач може и да нямате късмет! :o :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

peliforewer
Мнения: 9461
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот peliforewer » 11 апр 2018 22:10

k20dan4o написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
Red_Neck написа:Блатер, дай прогноза за ... съдийството довечера ;)
Аз залагам на тънки аванти в посока Подуяне ;)

Авантите бяха в полза на отбора на ГГ. Два нарисувани червени картона - на Чорбаджийски и на десния защитник, не знам как се казва, тоя смешник и при двете не даде фал даже.

Нещо за подлагането на португалчето дето доведе до счупването на глезена на Джеси да кажеш,представям си какво щеше да пишеш ако по този начин бе счупен крака на ваш футболист.

Абе луд ли си, все едно да обвиня вашия играч оня ден че е виновен за скъсаните връзки на Анисе

Контузията на Анисе беше доколкото си спомням след стъпване на криво,а не след ритане,днес имаше класическо подлагане което по правилник е опасна игра и нарушение.

Никакво подлагане не е това
Изображение

Нека се изкажат футболни хора :lol: ,аз от Разград познавам един Йордан Йорданов страничен съдия и то международен,бяхме доста години колеги,ама ти си друг Данчо ;)
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот Ozzimozzi » 11 апр 2018 22:19

Столичната полиция предприе всички необходими мерки за обезпечаване реда и сигурността на гражданите. Посетителите на спортното събитие бяха проверявани на изградените в района на стадиона контролно-пропускателни пунктове, където преди началото на мача бяха задържани осем души - петима от тях с наркотици, а трима - със забранени предмети (маски и пиротехнически средства).

Ето това не го разбирам!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот шивача » 11 апр 2018 22:20

Вижте само Бодура как игра и мача ще ви е ясен. :mrgreen: С прибрани ръчички, без една забележка, без груб фал, при първия гол изтимаро си прибра крачето, оголваше си зоната постоянно. Професионалист!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот delqnski47 » 11 апр 2018 22:22

Нашите няма какво да губят в тоя турнир. ;) Европа е осигурена.а Купата дава право на участие именно за нея.Така че кризите са излишни.Дано отбора осъзнава,че технически може само да спечели от тоя турнир.Ето видяхме някои момчета,които рядко виждаме...Стамен ще си направи оценката за тях.Но си пролича защо са резерви. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот delqnski47 » 11 апр 2018 22:23

шивача написа:Вижте само Бодура как игра и мача ще ви е ясен. :mrgreen: С прибрани ръчички, без една забележка, без груб фал, при първия гол изтимаро си прибра крачето, оголваше си зоната постоянно. Професионалист!

Прайм познатата врътка с подуенци,аз го писах преди време. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот W84me » 11 апр 2018 22:24

шивача написа:Вижте само Бодура как игра и мача ще ви е ясен. :mrgreen: С прибрани ръчички, без една забележка, без груб фал, при първия гол изтимаро си прибра крачето, оголваше си зоната постоянно. Професионалист!

Ами те не можеха да ходят, не знам обаче как видя, че си е прибрал крака, като топката му дойде зад гърба?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България (1/2 финал) ЦСКА-София - ФК "Левски"

Мнениеот W84me » 11 апр 2018 22:24

delqnski47 написа:
шивача написа:Вижте само Бодура как игра и мача ще ви е ясен. :mrgreen: С прибрани ръчички, без една забележка, без груб фал, при първия гол изтимаро си прибра крачето, оголваше си зоната постоянно. Професионалист!

Прайм познатата врътка с подуенци,аз го писах преди време. :lol:

Врътката я правехте с ЦСКА. Не знам каква врътка правите, но при 6 точки пасив, нямате шанс за нищо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта