Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот tut » 01 апр 2018 13:19

GOLEADOR написа:Този път Стамен намери вярната стратегия срещу паркирания "автобус".Отпускането след третия гол обаче не ми хареса.Не искам да виждам такова в следващия ни мач срещу Лудогорец.


Що бе ?!?! .... аз им разрешавам след третият в Разград да пуснат едно голче пък след тва ще ги довършим с четвърти ....

Напред армейски лъвове ...32-та зове!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот d.milanov » 01 апр 2018 14:18

Приятно ме изненада отбора в този си състав. Мнооооого добре се представиха. Или поне до третия гол, след това е разбираемо. Хубави моменти не липсваха, спринтове на Енрике, Чорбата се впускаше напред (и не я обърка!!!), Бланко пресираше,....без изключение всички заслужават похвала.
И сега нещо, за което може и да ме плюете, но ще го напиша ...... Жеферсон беше класа. Втори мач е брилянтен. С такава лекота центрира от всяка позиция и ситуация, включва се често в нападение, класа. Такъв играч на неговата позиция не е играл по българските терени. Не случайно е бил национал. Дали защото се поотпусна, дали защото времето се затопли, дали защото му трябваше време за адаптация, но той показва истинска класа. Играч за топ отбор от топ първенство. Ако искаме да градим силен отбор, това е играчът, който трябва да задържим задължително.
Айде сега почвайте да ме плюете.

Сега малко и за феновете на Ботев да напиша. Подкрепяха през целия си мач отбора, ама явно си имат и те голяма мъка Колежа. Дано си решат проблемите. Не мина без псувни и закачки през целия мач, но кога ли е било иначе. Но накрая след последния съдийски сигнал целия сектор В, че и А ги аплодирахме за апела им към играчите на Ботев. Те знаят, за какво иде реч.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот GOLEADOR » 01 апр 2018 14:46

tut написа:
GOLEADOR написа:Този път Стамен намери вярната стратегия срещу паркирания "автобус".Отпускането след третия гол обаче не ми хареса.Не искам да виждам такова в следващия ни мач срещу Лудогорец.


Що бе ?!?! .... аз им разрешавам след третият в Разград да пуснат едно голче пък след тва ще ги довършим с четвърти ....

Напред армейски лъвове ...32-та зове!

Изображение
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот Ozzimozzi » 01 апр 2018 15:13

d.milanov написа:Приятно ме изненада отбора в този си състав. Мнооооого добре се представиха. Или поне до третия гол, след това е разбираемо. Хубави моменти не липсваха, спринтове на Енрике, Чорбата се впускаше напред (и не я обърка!!!), Бланко пресираше,....без изключение всички заслужават похвала.
И сега нещо, за което може и да ме плюете, но ще го напиша ...... Жеферсон беше класа. Втори мач е брилянтен. С такава лекота центрира от всяка позиция и ситуация, включва се често в нападение, класа. Такъв играч на неговата позиция не е играл по българските терени. Не случайно е бил национал. Дали защото се поотпусна, дали защото времето се затопли, дали защото му трябваше време за адаптация, но той показва истинска класа. Играч за топ отбор от топ първенство. Ако искаме да градим силен отбор, това е играчът, който трябва да задържим задължително.
Айде сега почвайте да ме плюете.

Сега малко и за феновете на Ботев да напиша. Подкрепяха през целия си мач отбора, ама явно си имат и те голяма мъка Колежа. Дано си решат проблемите. Не мина без псувни и закачки през целия мач, но кога ли е било иначе. Но накрая след последния съдийски сигнал целия сектор В, че и А ги аплодирахме за апела им към играчите на Ботев. Те знаят, за какво иде реч.

Аз също бях изненадан лекотата, с която победихме, но това го отдавам на откритата игра на Ботев. Иначе какво ми направи впечатление - Джеси е много техничен, има много футбол в него, но в повечето моменти подхождаше несериозно в ситуациите и се опитваше да ги отиграва като на квартално мачле. Бланко добре, но когато трябваше да завърши - не показа нужната класа. Пинто навлиза във форма, което е много добре. Вчера свърши много работа. Тиаго показа, че е най-полезен зад нападателя и тези експерименти с връщането му като опорен май няма много файда. Енрике за мен е човека, който най-много прогресира последните мачове. Бърз, играе със самочувствие, не се страхува да се надиграва 1 на 1. Джеферсон изглежда вече по-стабилен, но все още е пасивен във фаза атака, а съм сигурен, че може много повече. Чорбата беше ок, а Барт за мен бе приятната изненада, защото аз лично очаквах издънките да дойдат точно от него. Хубава победа, но следващия мач ще покаже имаме ли шанс за титлата!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот trokadero_ » 01 апр 2018 16:13

Честито , АРМЕЙЦИ !
Добра победа и напред !

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот Mitata » 01 апр 2018 19:52

d.milanov написа:Приятно ме изненада отбора в този си състав. Мнооооого добре се представиха. Или поне до третия гол, след това е разбираемо. Хубави моменти не липсваха, спринтове на Енрике, Чорбата се впускаше напред (и не я обърка!!!), Бланко пресираше,....без изключение всички заслужават похвала.
И сега нещо, за което може и да ме плюете, но ще го напиша ...... Жеферсон беше класа. Втори мач е брилянтен. С такава лекота центрира от всяка позиция и ситуация, включва се често в нападение, класа. Такъв играч на неговата позиция не е играл по българските терени. Не случайно е бил национал. Дали защото се поотпусна, дали защото времето се затопли, дали защото му трябваше време за адаптация, но той показва истинска класа. Играч за топ отбор от топ първенство. Ако искаме да градим силен отбор, това е играчът, който трябва да задържим задължително.
Айде сега почвайте да ме плюете.

Сега малко и за феновете на Ботев да напиша. Подкрепяха през целия си мач отбора, ама явно си имат и те голяма мъка Колежа. Дано си решат проблемите. Не мина без псувни и закачки през целия мач, но кога ли е било иначе. Но накрая след последния съдийски сигнал целия сектор В, че и А ги аплодирахме за апела им към играчите на Ботев. Те знаят, за какво иде реч.


Джеферсон беше сред най-добрите на терена, класа е, факт. И това може само да ни радва.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот шивача » 01 апр 2018 22:40

HardWork написа:
шивача написа:С тоя състав, ако Ботев не се надупи, надали ще изгуби мача. Десподов вместо на върха на атаката, резерва. Джеферсон титуляр :lol:

Малко постфактум идва коментара, но трябва да се отбележи, че това бяха наличните футболисти! Сашко Георгиев, Стойчо Атанасов, Десподов и Манолев бяха титуляри в нациоланите гарнитури през седмицата. Бодуров и Каранга наказани, Малинов виси на картон от наказание за 3 мача. Джеферсон изигра безгрешно мача с Левски и е нормално да му се гласува доверие. Иначе ЦСКА показа, че и без 4,5 основни футболиста (Каранга, Десподов, Манолев, Малинов и Бодуров) може да игре доста прилично!


Аз си държа на мнението, макар че с оглед резултата изглежда като грешно(мнението ми). За мен е глупаво да хитруваш и да предпазваш хората от картони с оглед важността на всеки един мач. Ми ако вместо Ботев ЦСКА си беше вкарал автогол, палачинката и резултата веднага се обръщаха. Тогава и коментарите щяха да са от този сорт, че треньора е сгрешил. Защото във всеки мач се дават три точки, нали?!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот onegavon » 02 апр 2018 09:19

Ти чувал ли си за дълбочина на състава,ротация, равностойни резерви? Ето това се демонстрира вчера.А приказки като " ми , ако ЦСКА си бяха вкарали първи автогол" звучат несериозно.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот шивача » 02 апр 2018 11:40

onegavon написа:Ти чувал ли си за дълбочина на състава,ротация, равностойни резерви? Ето това се демонстрира вчера.А приказки като " ми , ако ЦСКА си бяха вкарали първи автогол" звучат несериозно.

Стига повтаря Стойчо като папагал. Равностойни резерви :lol: Джеси както вече си казах мнението като го взехте-ми харесва. Останалото е скрап, скръб на квадрат. Енрике е трагедия, Лое-комедия, Бланко(като ц. нападател) - пародия, Дюлгеров-Българче е, ще си замълча за неговото неравностойно положение.
Тва са ти равностойните смени :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта