Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот ELFen » 18 мар 2018 21:58

CaptainBertorelli написа:
ELFen написа:
Teo написа:
Елфен, гответе стадиона, че великата червена армия идва на 7 април... ИДВАМЕ ЗА ПОБЕДА!!!!!!!!!!!!
@ Мача е 1:4... Каранга Бланко

Шампионската лига ни зове... Васил Левски ще се тресе! Краля се завръща!

:) Сладур си ти ! Червна армия само на Кремъл-на Стоилас клуба-знаем :mrgreen:
До 7ми няма да сме готови със сектора, така че - догодина явно ще ви е шанса ;)

[offtopic]И като не сте готови? В или Моци за гостуващите фенове?[/offtopic]

[offtopic]А1 , като за останалите - хем има седалки за чупене, тъкмо да се даде дан от феновете за новия... :mrgreen:[/offtopic]
висша математика:314 :idea:

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот CaptainBertorelli » 18 мар 2018 22:03

ELFen написа:
CaptainBertorelli написа:
ELFen написа:
Teo написа:
Елфен, гответе стадиона, че великата червена армия идва на 7 април... ИДВАМЕ ЗА ПОБЕДА!!!!!!!!!!!!
@ Мача е 1:4... Каранга Бланко

Шампионската лига ни зове... Васил Левски ще се тресе! Краля се завръща!

:) Сладур си ти ! Червна армия само на Кремъл-на Стоилас клуба-знаем :mrgreen:
До 7ми няма да сме готови със сектора, така че - догодина явно ще ви е шанса ;)

[offtopic]И като не сте готови? В или Моци за гостуващите фенове?[/offtopic]

[offtopic]А1 , като за останалите - хем има седалки за чупене, тъкмо да се даде дан от феновете за новия... :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Къде се пада А1?[/offtopic]
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот ELFen » 18 мар 2018 22:09

CaptainBertorelli написа:[offtopic]Къде се пада А1?[/offtopic]
[offtopic]До ВИП-а /стария/, на Централна трибуна ;)
Изображение
http://www.ludogorets.com/bg/stadium/schema/[/offtopic]
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот trokadero_ » 19 мар 2018 08:01

Добро впечатление ми направи в този мач и Джеферсон ;)
Напред !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот BRF » 19 мар 2018 09:13

Страхотна победа както на терена,така и на трибуните!Поздравявам нашите момчета за мъжката игра!Еуфорията от победния гол беше огромна!
п.п. Дъжда беше убийствен!

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот honda » 19 мар 2018 09:39

GOLEADOR написа:Това е "тирето" на ЦСКА. :lol: :lol: :lol:
Честита победа на всички армейци!
zieek91 написа:Изображение

Браво, страхотно!
Сега нека да видим какво ще последва?
Аз предполагам чл 22 ал 3 от ДП на БФС - лишаване от ССП на този хубавец за 3 мача.(мача с Лудогорец и първия 1/2 финал за Купата)
Като се молите да не мине по чл 24 - тогава за този хубавец сезона приключва.
Отделно ми е интересно дали Прокуратурата няма да се самосизира и въпросния хубавец да получи осъдителна присъда (не ефективна) ,черен печат в паспорта ,самолетен билет за Родината си и забрана в следващите 5 години да посещава ЕС.
Все пак Прокуратурата се контролира от ДП, а знаем че ГГ му е голям враг (според някой псевдожурналисти) , от тази по-добра възможност здраве му кажи.
Иначе поздравления за победата. Кой как е играл няма голямо значение, за мен игра нямаше,но след 5 дена никой няма да помни играта,ще остане резултата.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот BRF » 19 мар 2018 09:47

honda написа:Сега нека да видим какво ще последва?
Аз предполагам чл 22 ал 3 от ДП на БФС - лишаване от ССП на този хубавец за 3 мача.(мача с Лудогорец и първия 1/2 финал за Купата)
Като се молите да не мине по чл 24 - тогава за този хубавец сезона приключва.
Отделно ми е интересно дали Прокуратурата няма да се самосизира и въпросния хубавец да получи осъдителна присъда (не ефективна) ,черен печат в паспорта ,самолетен билет за Родината си и забрана в следващите 5 години да посещава ЕС.
Все пак Прокуратурата се контролира от ДП, а знаем че ГГ му е голям враг (според някой псевдожурналисти) , от тази по-добра възможност здраве му кажи.
Иначе поздравления за победата. Кой как е играл няма голямо значение, за мен игра нямаше,но след 5 дена никой няма да помни играта,ще остане резултата.

А защо пък да не е ефективна присъдата?
Виж намери там някакъв друг ЧЛЕН по който да стане ефективна!Даже е застрашена и националната сигурност на България,чийто гражданин се води Каранга!

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот gihuelo » 19 мар 2018 10:12

honda написа:
GOLEADOR написа:Това е "тирето" на ЦСКА. :lol: :lol: :lol:
Честита победа на всички армейци!
zieek91 написа:Изображение

Браво, страхотно!
Сега нека да видим какво ще последва?
Аз предполагам чл 22 ал 3 от ДП на БФС - лишаване от ССП на този хубавец за 3 мача.(мача с Лудогорец и първия 1/2 финал за Купата)
Като се молите да не мине по чл 24 - тогава за този хубавец сезона приключва.
Отделно ми е интересно дали Прокуратурата няма да се самосизира и въпросния хубавец да получи осъдителна присъда (не ефективна) ,черен печат в паспорта ,самолетен билет за Родината си и забрана в следващите 5 години да посещава ЕС.
Все пак Прокуратурата се контролира от ДП, а знаем че ГГ му е голям враг (според някой псевдожурналисти) , от тази по-добра възможност здраве му кажи.
Иначе поздравления за победата. Кой как е играл няма голямо значение, за мен игра нямаше,но след 5 дена никой няма да помни играта,ще остане резултата.

Викаш "погребението" не беше по-малка гавра:) Или с вас никой не трябва да се гаври:) Само вие можете?
Черен печат на кое? Той има български паспорт и е гражданин на ЕС:)

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот CaptainBertorelli » 19 мар 2018 10:22

Прокуратура? Ако някой си направи труда, да сигнализира прокуратурата за всяко писание в нета, в което се твърди, че Каранга е наркоман(клевета)?
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10178
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот CSKA 78 » 19 мар 2018 10:26

honda написа:Браво, страхотно!
Сега нека да видим какво ще последва?
Аз предполагам чл 22 ал 3 от ДП на БФС - лишаване от ССП на този хубавец за 3 мача.(мача с Лудогорец и първия 1/2 финал за Купата)
Като се молите да не мине по чл 24 - тогава за този хубавец сезона приключва.
Отделно ми е интересно дали Прокуратурата няма да се самосизира и въпросния хубавец да получи осъдителна присъда (не ефективна) ,черен печат в паспорта ,самолетен билет за Родината си и забрана в следващите 5 години да посещава ЕС.
Все пак Прокуратурата се контролира от ДП, а знаем че ГГ му е голям враг (според някой псевдожурналисти) , от тази по-добра възможност здраве му кажи.



По-леко с нервите, че направо пяна ти изби на устата! А строг тъмничен затвор за Каранга не искаш ли?! :lol: :lol: Това е проява на неуважение към съперника, която вашето ръководство(забележи) си позволява от доста време насам към ЦСКА! Та каквото повикало, такова се обадило! Ти по-добре ни благодари, че този артикул не го сложихме за емблема на клуба ви на таблото на стадиона! :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта