Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот Mitata » 11 мар 2018 17:30

Отново много слаб мач, играхме само през последните 20-25 минути, които дават плаха надежда, че този отбор не е забравил съвсем как се играе футбол. Добре, че е Каранга, без него щяхме да сме след 6-то място.

Много слабо се представят Алберг, Енрике, Лое, Малинов, Десподов, а най-голямата дупка е Джеферсон.

Към дупките в отбора уверено се присъедини Манолев, който след подновяването на шампионата е кръгла нула, нещо повече - ръга се, бута се, потенциално във всеки един момент може да остави отбора без един човек на терена.

Оказа се, че с напускането на Недялков, Кулма и Меркадо ЦСКА загуби твърде много.
Последна промяна от Mitata на 11 мар 2018 17:39, променено общо 2 пъти.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 11 мар 2018 17:37

Делянски, тея гащи на Каранга от мача в Пловдив, да вземете да ги направите на знаме, като в "Тримата мускетари"- така и така ги развявате на всички в очите. Обаче мълчиш за играта му с ръка пред голлинията срещу Славия, нали! За тоя случай какво ще кажеш, или чакаш да отвори кварталният магазин, за да си купиш подходящите думи?! Не беше ли той, който показа среден пръст на страничния съдия в един мач, пак през есента, и който остана ненаказан?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 11 мар 2018 17:41

Кашчей написа:Делянски, тея гащи на Каранга от мача в Пловдив, да вземете да ги направите на знаме, като в "Тримата мускетари"- така и така ги развявате на всички в очите. Обаче мълчиш за играта му с ръка пред голлинията срещу Славия, нали! За тоя случай какво ще кажеш, или чакаш да отвори кварталният магазин, за да си купиш подходящите думи?! Не беше ли той, който показа среден пръст на страничния съдия в един мач, пак през есента, и който остана ненаказан?!

Не ми тикай нещата само в едната посока.Както казах нещата са двупосочни :!: Има живи примери!За измислената дузпа на Марселиньо срещу нас?Има ли нужда от коментар?!Спъва ми се преди шпагата.Няма как да стане,сори.Ревете си,сега е наш ред да се смеем.Знам,че не ти се иска,но това е положението.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 11 мар 2018 17:49

delqnski47 написа:
Кашчей написа:Делянски, тея гащи на Каранга от мача в Пловдив, да вземете да ги направите на знаме, като в "Тримата мускетари"- така и така ги развявате на всички в очите. Обаче мълчиш за играта му с ръка пред голлинията срещу Славия, нали! За тоя случай какво ще кажеш, или чакаш да отвори кварталният магазин, за да си купиш подходящите думи?! Не беше ли той, който показа среден пръст на страничния съдия в един мач, пак през есента, и който остана ненаказан?!

Не ми тикай нещата само в едната посока.Както казах нещата са двупосочни :!: Има живи примери!За измислената дузпа на Марселиньо срещу нас?Има ли нужда от коментар?!Спъва ми се преди шпагата.Няма как да стане,сори.Ревете си,сега е наш ред да се смеем.Знам,че не ти се иска,но това е положението.


А за дузпа за вас, за полунарушение извън наказателното поле? Виете, като линейки, че за "Левски" така и така, за "Лудогорец" също, а когато е същото за вас скромно мълчите. Дори в този шампионат за вас е твърде очевадно съдийското подпиране. За засадата в края на първото полувреме-съдията е на отлична позиция и вижда всичко идеално, но въпреки това уважава безумният сигнал на страничния! Същият този страничен не видя нищо некоректно в играта на Каранга срещу Ничев-случайност, може би, но все в една посока.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 11 мар 2018 17:50

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Делянски, тея гащи на Каранга от мача в Пловдив, да вземете да ги направите на знаме, като в "Тримата мускетари"- така и така ги развявате на всички в очите. Обаче мълчиш за играта му с ръка пред голлинията срещу Славия, нали! За тоя случай какво ще кажеш, или чакаш да отвори кварталният магазин, за да си купиш подходящите думи?! Не беше ли той, който показа среден пръст на страничния съдия в един мач, пак през есента, и който остана ненаказан?!

Не ми тикай нещата само в едната посока.Както казах нещата са двупосочни :!: Има живи примери!За измислената дузпа на Марселиньо срещу нас?Има ли нужда от коментар?!Спъва ми се преди шпагата.Няма как да стане,сори.Ревете си,сега е наш ред да се смеем.Знам,че не ти се иска,но това е положението.


А за дузпа за вас, за полунарушение извън наказателното поле? Виете, като линейки, че за "Левски" така и така, за "Лудогорец" също, а когато е същото за вас скромно мълчите. Дори в този шампионат за вас е твърде очевадно съдийското подпиране. За засадата в края на първото полувреме-съдията е на отлична позиция и вижда всичко идеално, но въпреки това уважава безумният сигнал на страничния! Същият този страничен не видя нищо некоректно в играта на Каранга срещу Ничев-случайност, може би, но все в една посока.

:lol: Аз не разбирам за какво спориш в момента...
Не е в една посока.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот Red_Neck » 11 мар 2018 17:54

Ужасен мач с много магия в самия край.
Бай Стамен тотално е дал на късо.
Поздравления за отбора на Пирин.

ПП: Това намигване на съдбата може да се окаже безценно ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот ELFen » 11 мар 2018 18:01

Не бях слушал по-безпристрастен коментатор по диемите...до сега :roll:
Последна промяна от ELFen на 11 мар 2018 18:18, променено общо 2 пъти.
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот snakebite » 11 мар 2018 18:10

Мача спортно-технически не ме интересува - кой как играл..

Само забелязах че Каранга е за 4 жълти картона - две разкарвания след съдийски сигнал, опит за душене и удар !. Жив и здрав да е ..идва Европата и там ще има " Що стана засада нЕма ли ?" :lol:
Последна промяна от snakebite на 11 мар 2018 18:41, променено общо 1 път.
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот BRF » 11 мар 2018 18:12

Много съм доволен от мача!Най-важното бяха трите точки!Само ЦСКА!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот ЕМИЛ » 11 мар 2018 18:28

Слаби сте .И ако мача се е играл на 100% в което се съмнявам то значи , че сте много слаби


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта