ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5677
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот gihuelo » 27 яну 2018 17:42

PFC Litex написа:
gihuelo написа:
PFC Litex написа:Динамо, бяха много изморени и въпреки това показаха огромна класа.

Я да чуем защо са били толкова изморени? :)

Като им видиш програмата и ще разбереш.

Вчера Динамо Киев игра със съвсем друг състав.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот MAXIMUS » 27 яну 2018 18:22

Нищо особено като игра. Традиционния хаос в защита като овладеем топката - чудят се на къде да я изритат вместо да има повече движение без топка на останалите, те стоят и не мърдат и в този в който е топката импровизира със шут на далеко и на високо. Пълна аматьорщина. Имат много работа още. По принцип българските футболисти непрекъснато са уморени - в началото на сезона от лятната подготовка, после след 6/7мача в първенството пак "почва" да се усеща умората, след това зимната подготовка са страшно уморени и през пролетния полусезон вече са гроги защото идва края на сезон !!! Кога са свежарки и те не могат да кажат ! Продължаваме да нямаме футболист в средата на терена ! Това е голям проблем, който се вижда от 2 години и неможем да го решим с намирането на точния човек.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот cskarcheto92 » 27 яну 2018 19:41

Добра контрола срещу добър отбор. Логично е в началото на подготовката да липсва сработеност и стабилност. Със сигурност през пролетта ще притежаваме по-добър състав въпреки продажбата на Недялков. Да се изчисти паниката в защита и всичко ще е бъде точно.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот krumeto » 27 яну 2018 20:32

MAXIMUS написа:Нищо особено като игра. Традиционния хаос в защита като овладеем топката - чудят се на къде да я изритат вместо да има повече движение без топка на останалите, те стоят и не мърдат и в този в който е топката импровизира със шут на далеко и на високо. Пълна аматьорщина. Имат много работа още. По принцип българските футболисти непрекъснато са уморени - в началото на сезона от лятната подготовка, после след 6/7мача в първенството пак "почва" да се усеща умората, след това зимната подготовка са страшно уморени и през пролетния полусезон вече са гроги защото идва края на сезон !!! Кога са свежарки и те не могат да кажат ! Продължаваме да нямаме футболист в средата на терена ! Това е голям проблем, който се вижда от 2 години и НЕ МОЖЕМ ДА ГО РЕШИМ С НАМИРАНЕТО НА ТОЧНИЯ ЧОВЕК.

Точният човек не се намира с пари, намира се с много пари. Няма кой да ги даде! ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот COVINI » 27 яну 2018 20:47

Една нормална контрола между два отбора които видимо не играха с пълни сили,дано повече родни тимове се изправят срещу подобни имена.Можеше да победят червените ако Тиаго беше вкарал поне едно положение,като цяло резултата няма голямо значение.По крилата играта може да се изостри доста повече,в центъра също има какво да се желае.Динамовци си личеше колко са научени на футбол,могат да пресират здраво и като добавим досадните грешки на обичайните заподозрени Бодуров и двамата вратари можеше и да вкарат някой гол.Каранга и новите играчи могат много повече и са длъжни в супер лигата и купата да го покажат.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот nosmoky » 27 яну 2018 20:50

MAXIMUS написа:Нищо особено като игра. Традиционния хаос в защита като овладеем топката - чудят се на къде да я изритат вместо да има повече движение без топка на останалите, те стоят и не мърдат и в този в който е топката импровизира със шут на далеко и на високо. Пълна аматьорщина.


Пич, срещу нас имаме отбор, който е купил лявото си крило за 4 млн., а дясното за 10 млн. Как ще анализираш тяхната игра ?
Отбор, който завърши на първо място в групата си в Лига Европа и разби преди месец Партизан с 4-1.
Няма как да блестиш срещу толкова по-класен от теб съперник. Нашите си играха мъжки и бяха равностойни.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Teo » 27 яну 2018 21:49

MAXIMUS написа:Нищо особено като игра. Традиционния хаос в защита като овладеем топката - чудят се на къде да я изритат вместо да има повече движение без топка на останалите, те стоят и не мърдат и в този в който е топката импровизира със шут на далеко и на високо. Пълна аматьорщина. Имат много работа още. По принцип българските футболисти непрекъснато са уморени - в началото на сезона от лятната подготовка, после след 6/7мача в първенството пак "почва" да се усеща умората, след това зимната подготовка са страшно уморени и през пролетния полусезон вече са гроги защото идва края на сезон !!! Кога са свежарки и те не могат да кажат ! Продължаваме да нямаме футболист в средата на терена ! Това е голям проблем, който се вижда от 2 години и неможем да го решим с намирането на точния човек.


Традиционния хаос в защита е заради некадърника Чорбаджийски дето всяко отиграване му е хаотично.
Това момче явно нз къде се намира... просто с топката прави изключително детински грешки и постоянно има напрежение в защитата...
@ Да се маха... така беше и при юношите тоя дърводелец дълъг, добре, че беше баща му, иначе нямаше щеше да бута количките с цимент!
ПП Ей, богу даже капитан е... а всяко негово отиграване ми действа като изтръпващо лекарство!

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот peliforewer » 27 яну 2018 23:22

Много полезна проверка,ще споделя това което видях аз,предварително казвам че това е субективно мнение на фен,играл футбол само на аматьорско ниво.Черни,показа рефлекс и извади чист гол,но допусна много груба грешка която по чудо не завърши с гол,а на официален мач и с червен картон,Китанов ми се понрави с това че през цялото време ръководеше защитата,допусна някои грешки но за негов късмет успя да ги поправи.Джеферсон показа класа,нямам спомен през него да са направили украинците опасна атака,Манолев малко колеблив,но с неговия опит ще ни е много необходим в напечените мачове,Чорбаджийски с добри изяви в защита,но много колеблив при изнасянето на топката,може и да му влияят писанията по медиите за негов трансфер,Бодуров респектира противниците,един-два пъти показа прекалено голямо самочувствие при изнасянето на топката и само късмета ни покри,сигурен съм че на официалните мачове това няма как да се случи.Лое си показа нормалната игра,много полезен но когато край него е Малинов нещата в центъра са много по-добре,Тиаго се стара на новата си позиция но е малко бавен,а и физически като че ли издиша за този пост,на умората отдавам и двата му пропуска,второто полувреме си мина на титулярното място зад Каранга.Каранга има да наваксва и е нормално да не е в добро състояние,но за него съм сигурен че когато трябва ще наказва.Десподов първото полувреме беше незабележим,а второто най-добрия на терена.Енрике,прочетох във форума много хвалебствия за него,аз имам друго мнение,бърз,техничен но му липсва последния пас,а ми направи впечатление че изостава да се върне в защита на няколко пъти,поне за сега не е по-добър от Меркадо или Кулма,лявото крило си остава проблем.Алберг за разлика от предните две контроли днес беше незабележим,дано не е играч само за мачове с по-слаби отбори.От тези които влязаха второто полувреме,Малинов в момента е незаменим за отбора,Стойчо Атанасов започна добре,но в края на мача допусна 2-3 елементарни грешки които по чудо не завършиха с гол,прави ми впечатление че при него всяко второ отиграване завършва с фал.Дюлгеров е също много полезен защото може да играе на няколко поста,не е свръхкласа,но си оставя сърцето на терена.Бланко не е достатъчно сработен с отбора и засега е загадка за мен,иначе играе с голям хъс.Младите момчета се включиха добре,дано хвалебствията които почнаха да се сипят за Антов не му размътят главата ,за мен много интересна фигура е Живков,мисля че има бъдеще.Това видях от контролата с Динамо Киев,като цяло съм оптимист за бъдещето на ЦСКА и смятам че отбора се развива.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Skywalker » 27 яну 2018 23:50

Бланко и за мен е загадка, но все пак той игра, когато състава ни вече беше подменен с младите а те нямат толкова опит за да му предоставят положения. Искам да видя Бланко с титулярния състав, там вече ще се види как се вписва.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот k_oleto » 28 яну 2018 10:12

peliforewer написа:Много полезна проверка,ще споделя това което видях аз,предварително казвам че това е субективно мнение на фен,играл футбол само на аматьорско ниво.Черни,показа рефлекс и извади чист гол,но допусна много груба грешка която по чудо не завърши с гол,а на официален мач и с червен картон,Китанов ми се понрави с това че през цялото време ръководеше защитата,допусна някои грешки но за негов късмет успя да ги поправи.Джеферсон показа класа,нямам спомен през него да са направили украинците опасна атака,Манолев малко колеблив,но с неговия опит ще ни е много необходим в напечените мачове,Чорбаджийски с добри изяви в защита,но много колеблив при изнасянето на топката,може и да му влияят писанията по медиите за негов трансфер,Бодуров респектира противниците,един-два пъти показа прекалено голямо самочувствие при изнасянето на топката и само късмета ни покри,сигурен съм че на официалните мачове това няма как да се случи.Лое си показа нормалната игра,много полезен но когато край него е Малинов нещата в центъра са много по-добре,Тиаго се стара на новата си позиция но е малко бавен,а и физически като че ли издиша за този пост,на умората отдавам и двата му пропуска,второто полувреме си мина на титулярното място зад Каранга.Каранга има да наваксва и е нормално да не е в добро състояние,но за него съм сигурен че когато трябва ще наказва.Десподов първото полувреме беше незабележим,а второто най-добрия на терена.Енрике,прочетох във форума много хвалебствия за него,аз имам друго мнение,бърз,техничен но му липсва последния пас,а ми направи впечатление че изостава да се върне в защита на няколко пъти,поне за сега не е по-добър от Меркадо или Кулма,лявото крило си остава проблем.Алберг за разлика от предните две контроли днес беше незабележим,дано не е играч само за мачове с по-слаби отбори.От тези които влязаха второто полувреме,Малинов в момента е незаменим за отбора,Стойчо Атанасов започна добре,но в края на мача допусна 2-3 елементарни грешки които по чудо не завършиха с гол,прави ми впечатление че при него всяко второ отиграване завършва с фал.Дюлгеров е също много полезен защото може да играе на няколко поста,не е свръхкласа,но си оставя сърцето на терена.Бланко не е достатъчно сработен с отбора и засега е загадка за мен,иначе играе с голям хъс.Младите момчета се включиха добре,дано хвалебствията които почнаха да се сипят за Антов не му размътят главата ,за мен много интересна фигура е Живков,мисля че има бъдеще.Това видях от контролата с Динамо Киев,като цяло съм оптимист за бъдещето на ЦСКА и смятам че отбора се развива.


Общо взето моето мнение е сходно и то много.
Само ще допълня друго. При този състав (титулярния) няма да имаме проблеми с отбори извън ТОП 3. Тиаго като вътрешен полузащитник и при ситуация, че няма кой да ни указва чак такъв натиск ще ни е много полезен. Един вид ще имаме двама разиграващи полузащитника. При положение, че Пинто е болен, а Малинов наказан, то нищо чудно и така да изглеждаме срещу Верея. Нужна е алтернатива на Енрике...
За Раул Лое пък нищо не мога да кажа. За мен си е един баскетболист....Няма техника, всяка топка връща назад...малко ми е дървен....Предпочитам Пинто пред него


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта