Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Teo » 10 дек 2017 20:00

Честита победа драги червени приятели! 8-)
@ Работата си я свършихме в ППЛ засега, остава още един мач срещу злото на българския клубен футбол!

ЦСКА София е религия!!!!!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Mitata » 10 дек 2017 20:03

Teo написа:Честита победа драги червени приятели! 8-)
@ Работата си я свършихме в ППЛ засега, остава още един мач срещу злото на българския клубен футбол!


Е, нека бъдем по-справедливи. Нищо против Лудогорец и неговите привърженици. Ние не обичаме собственика на този проект, изоставил ЦСКА в съдбоносен момент!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот greenlandia » 10 дек 2017 20:12

snakebite написа:Да не се забрави и едно шампанско на Ванката Иванов. Игра роля на тренировъчно колче :lol:

Разбира се в тези взаимоотношения срама е за оправената лека жена - т.е Берое, не са виновни ЦСКА-София !
Като видят червени фланелки и на жалките беройчета им се схващат краченцата ;)


За голямо съжаление си много,много прав !
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот k20dan4o » 10 дек 2017 20:26

Mitata написа:
Teo написа:Честита победа драги червени приятели! 8-)
@ Работата си я свършихме в ППЛ засега, остава още един мач срещу злото на българския клубен футбол!


Е, нека бъдем по-справедливи. Нищо против Лудогорец и неговите привърженици. Ние не обичаме собственика на този проект, изоставил ЦСКА в съдбоносен момент!

Eдин съвет, радвайте се и си подкрепяйте отбора, отколкото да злорадствате, да мразите и да се чудите каква хореография да направите за Домусчиев.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 20:27

Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Teo » 10 дек 2017 20:29

sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.


Берое са претендент за 3-тото място :lol:
@ Просто на тоя отбор не им върви срещу нас... ние и във В група си ги лупахме нон-стоп :idea:

ПП Голеадоре, пускай тема за мача в четвъртък брат, че ме сърбят пръстите вече... все пак излизаме срещу най-омразния ми отбор в България! :lol:
Последна промяна от Teo на 10 дек 2017 20:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот k20dan4o » 10 дек 2017 20:32

sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Лошото е че са в първата 6-ца и имат още два мача да изиграят с ЦСКА-София.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Ozzimozzi » 10 дек 2017 20:34

sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Странен, странен, колко да е странен? Колкото онова ваше 4:0 в Русе ли?
На подуенци гледа ли мача със Славия, че не видях твоя задълбочен анализ, или не си имал възможност, както често ти се случва, когато се осерете? ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1551
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот kolokolo » 10 дек 2017 20:55

Томаш излезе да играе футбол , това му изигра лоша шега . Ако беше паркирал 1,2 автобуса нямаше да има проблеми с минималната загуба .
Иначе направи Берое фактор в групата , много са жалки селяците дето го плюят. 8-)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 21:03

Ozzimozzi написа:Странен, странен, колко да е странен? Колкото онова ваше 4:0 в Русе ли?
На подуенци гледа ли мача със Славия, че не видях твоя задълбочен анализ, или не си имал възможност, както често ти се случва, когато се осерете? ;)

Аз не знам първо какво ми се случва често, щото не помня да не съм поздравил съперник при победа, или нещо от сорта...гледах го мача, но бях със семейството на теферич и не ми се пише от телефона, пък и има по-важни неща от коментарите в този форум. Второ-не смятам, че сме се осрали, ЦСКА-София също направи хикс със Славия. Левски е в преходен етап и е нормално да не бие всеки мач.
Но Берое, след донорството за Купата на ЦСКА, е редовен донор и на ЦСКА-София. Нула агресия, нула съпротива-това няма как да не прави впечатление в толкова поредни вече мачове...Факт!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта