Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 16 фев 2018 20:02

nosmoky написа:Тоя водкаджия не е загубил нито една точка на ЦСКА. За справка Китанката загуби поне 10-ина...да не говорим за топ глупостите му срещу Левски и Лудогорец. Витя бая трябва да се старае да го стигне. Докато не успее...той ще си пази.

На 1 мнение сме!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 18 фев 2018 12:35

Главният скаут на ЦСКА - Велизар Димитров оглежда бъдещи нови попълнения за "червените" в Бразилия.

Бившият "армеец" бе в Порто Алегре при своя добър приятел Тиаго Силва. За това се похвали самият Тиаго в социалните мрежи.

Последният отдавна е извън футбола, след като направи доста добър строителен бизнес. Той обаче продължава да наблюдава млади таланти.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 08:42

Като се замисля до 10-15 дни Белчев ще има сериозни проблеми с групата за мачовете.
На линия ще са Малинов; Пинто; Укра и Джеси...
Конкуренцията стана убийствена !
Зимата централен защитник и вратар и ставаме екстра

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2018 09:08

k_oleto написа:Като се замисля до 10-15 дни Белчев ще има сериозни проблеми с групата за мачовете.
На линия ще са Малинов; Пинто; Укра и Джеси...
Конкуренцията стана убийствена !
Зимата централен защитник и вратар и ставаме екстра

... и аз това си мислих тази сутрин на път за работа :)
Добре е да има опции, защото 100% в 5-те мача с подуянци и 2-та с Разград ще натрупаме доволно картони ;)

Много ме радва, как въпреки голямото си закъснение за подготовката, "Апартаменто" бе на добро ниво в СЗ.
Последна промяна от Red_Neck на 19 фев 2018 09:58, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 19 фев 2018 09:41

От това, което видях в първия мач, бих дал оценка "Отличен 6" на Белчев и скаутите ... То и Верея май не са мерило, но играта определено беше много добра 8-) Новите се представиха доста над очакваното от мен. Алберг и тоя Бланко бяха на високо ниво, особено първия - личи му, че някъде е играл организиран футбол :lol: Бекчето не беше зле като за първи официален мач, обаче ми се вижда леко дебел :lol: За пореден път се видя, че Тиаго направо не си е играч за "А" група - много я пипа и има много здрав удар отдалеч. Лятото със сигурност ще имаме продадени играчи, особено с очертаващото се пропускане на евротурнирите ( това е мое мнение, за мен и тая година сме аут от Европа ), а с тая игра ще са и за добри пари.Трябва да гледаме да вземеме титлата и купата - това е истината.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот onegavon » 19 фев 2018 11:01

Така е Каранга се продава и Бланко остава.Взима се нов ЦН и схемата се повтаря.Пак ще се съберат повече пари отколкото параолимпийците от Герена.Освен това ще имаме и солиден отбор за следващия шампионат.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот delqnski47 » 19 фев 2018 11:17

boabbb написа:От това, което видях в първия мач, бих дал оценка "Отличен 6" на Белчев и скаутите ... То и Верея май не са мерило, но играта определено беше много добра 8-) Новите се представиха доста над очакваното от мен. Алберг и тоя Бланко бяха на високо ниво, особено първия - личи му, че някъде е играл организиран футбол :lol: Бекчето не беше зле като за първи официален мач, обаче ми се вижда леко дебел :lol: За пореден път се видя, че Тиаго направо не си е играч за "А" група - много я пипа и има много здрав удар отдалеч. Лятото със сигурност ще имаме продадени играчи, особено с очертаващото се пропускане на евротурнирите ( това е мое мнение, за мен и тая година сме аут от Европа ), а с тая игра ще са и за добри пари.Трябва да гледаме да вземеме титлата и купата - това е истината.

Аз ще съм доволен и само на Купата. 8-) Скромен съм малко аз.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 19 фев 2018 11:56

За Купата имаме по-голям шанс, щото си мисля, че Домусчиев пак ще подкара с циганските номера противниците да бягат от топката срещу тях ... Но и за титлата борбата ще е жестока, все пак Лудогорец не са кой знае какво :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 19 фев 2018 12:05

И за двете се борим ! Напред !

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 19 фев 2018 18:21

delqnski47 написа:
boabbb написа:От това, което видях в първия мач, бих дал оценка "Отличен 6" на Белчев и скаутите ... То и Верея май не са мерило, но играта определено беше много добра 8-) Новите се представиха доста над очакваното от мен. Алберг и тоя Бланко бяха на високо ниво, особено първия - личи му, че някъде е играл организиран футбол :lol: Бекчето не беше зле като за първи официален мач, обаче ми се вижда леко дебел :lol: За пореден път се видя, че Тиаго направо не си е играч за "А" група - много я пипа и има много здрав удар отдалеч. Лятото със сигурност ще имаме продадени играчи, особено с очертаващото се пропускане на евротурнирите ( това е мое мнение, за мен и тая година сме аут от Европа ), а с тая игра ще са и за добри пари.Трябва да гледаме да вземеме титлата и купата - това е истината.

Аз ще съм доволен и само на Купата. 8-) Скромен съм малко аз.

И аз също!
Не съм много алчна.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта