Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2018 09:01

шивача написа:
Легендарният стрелец на „червените“ изрази и недоумението си от играта на Жеферсон. Той е убеден, че дори и на тази възраст може да го надиграе.

"Трябва само да потичам две седмици и ако ни пуснат в един квадрат 4 на 4, поне три пъти поред ще го мина, няма да види топката. Продадоха си най-доброто момче Антон Недялков и взеха някакво менте. Няма как да станат шампиони, дори да си скъсат трътките", недоволства Жеков.

Щом Жеката го плюе, може и аз да съм сгрешил......4 на 4 вика три пъти под ред :lol:

Жеката козирката още го чака .... ;)
... иначе Жеферсон и на мен не ми харесва ( за сега). Прекалено е пасивен в офанзивен план, а в дефанзивен стои малко далеч от човека си. Това говори за липса на увереност. Антон липсва много на фланга, ... факт.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот шивача » 13 мар 2018 09:04

Red_Neck написа:
шивача написа:
Легендарният стрелец на „червените“ изрази и недоумението си от играта на Жеферсон. Той е убеден, че дори и на тази възраст може да го надиграе.

"Трябва само да потичам две седмици и ако ни пуснат в един квадрат 4 на 4, поне три пъти поред ще го мина, няма да види топката. Продадоха си най-доброто момче Антон Недялков и взеха някакво менте. Няма как да станат шампиони, дори да си скъсат трътките", недоволства Жеков.

Щом Жеката го плюе, може и аз да съм сгрешил......4 на 4 вика три пъти под ред :lol:

Жеката козирката още го чака .... ;)
... иначе Жеферсон и на мен не ми харесва ( за сега). Прекалено е пасивен в офанзивен план, а в дефанзивен стои малко далеч от човека си. Това говори за липса на увереност. Антон липсва много на фланга, ... факт.

ми именно затова казах, че може аз да съм сбъркал, щом Жеката го плюе.
А Жеферсон в офанзивен план не е чак толкова зле, но отзад е като в небрано лозе. Не знае дори как да застане, имам чувството, че никога не е играл бек :roll: Ккато и да е, поредната греда в трансферите!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

sly
Мнения: 385
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот sly » 13 мар 2018 10:03

Лое,Барт-статисти,Жеферсон и Манолев - резерви на Стойчо Атанасов и Сашо Георгиев! Първите двама играят на забавен каданс. Сашо като резерва срещу Пирин влезе и изора терена вкара гол и подаде за втория ,преди това срещу Етър Стйчо Атанасов игра много добре.
Не знам Стамен защо ги пуска нека влязат във форма пък ги пускай.Предстоят дербита които трудно се вземат с чужденци който не са във форма.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот CaptainBertorelli » 18 мар 2018 16:15

шивача написа:
CaptainBertorelli написа:
шивача написа:
CaptainBertorelli написа:С този ще избием рибата. Имам много добро предчувствие за него. Сигурен съм, че ще се самоцитирам най-късно през май. ;)

не рибата, китовете избихте с джеферсон :mrgreen:

Чакай, едва март сме:)

А, чакайте си го, но той до май ще е резерва май :? :roll: :lol:

Сега как е? :mrgreen:
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот шивача » 18 мар 2018 17:13

CaptainBertorelli написа:
шивача написа:
CaptainBertorelli написа:
шивача написа:
CaptainBertorelli написа:С този ще избием рибата. Имам много добро предчувствие за него. Сигурен съм, че ще се самоцитирам най-късно през май. ;)

не рибата, китовете избихте с джеферсон :mrgreen:

Чакай, едва март сме:)

А, чакайте си го, но той до май ще е резерва май :? :roll: :lol:

Сега как е? :mrgreen:

Първото полувреме не съм го гледал, но второто беше фантастичен, невероятен и вездесъщ клоун :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Ozzimozzi » 18 мар 2018 17:17

шивача написа:
CaptainBertorelli написа:
шивача написа:
CaptainBertorelli написа:
шивача написа:
CaptainBertorelli написа:С този ще избием рибата. Имам много добро предчувствие за него. Сигурен съм, че ще се самоцитирам най-късно през май. ;)

не рибата, китовете избихте с джеферсон :mrgreen:

Чакай, едва март сме:)

А, чакайте си го, но той до май ще е резерва май :? :roll: :lol:

Сега как е? :mrgreen:

Първото полувреме не съм го гледал, но второто беше фантастичен, невероятен и вездесъщ клоун :mrgreen:

Джеферсно и Енрике този път изненадаха ... :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта