Кирил Десподов - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Dust » 14 яну 2019 22:52

Браво, някой е прегрял наистина търсачката.
Спортното училище в Ловеч не беше тясно свързано с Осъм Ловеч. Петев, заедно с Росен Емилов бяха в една частна школа/паралелка, която се ръководеше от един швейцарец, вече му забравих името и за това Петев се оказа в Първа атомна и т.н., и т.н.

Но така и неразбрах, защо се води подобна дискусия.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 15 яну 2019 08:58

Dust написа:Браво, някой е прегрял наистина търсачката.
Спортното училище в Ловеч не беше тясно свързано с Осъм Ловеч. Петев, заедно с Росен Емилов бяха в една частна школа/паралелка, която се ръководеше от един швейцарец, вече му забравих името и за това Петев се оказа в Първа атомна и т.н., и т.н.

Но така и неразбрах, защо се води подобна дискусия.

в коя частна школа, че ми става все по-интересно :mrgreen: Та Петев е 75-ти набор, на 12г да е влезнал в спортното, това е 87г.....частна школа, та и швейцарец :lol: Бай Тошо се обръща в гроба....
Дискусията е водим, за да ти развивам фантазията :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 15 яну 2019 09:21

шивача написа: Та Петев е 75-ти набор, на 12г да е влезнал в спортното, това е 87г.....частна школа, та и швейцарец :lol: Бай Тошо се обръща в гроба....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Нека се концентрираме върху Десподов, че много се измести темата ;)
Уйне, ..... колко са картоните на Кирчо :?:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Dust » 15 яну 2019 11:49

шивача написа:
Dust написа:Браво, някой е прегрял наистина търсачката.
Спортното училище в Ловеч не беше тясно свързано с Осъм Ловеч. Петев, заедно с Росен Емилов бяха в една частна школа/паралелка, която се ръководеше от един швейцарец, вече му забравих името и за това Петев се оказа в Първа атомна и т.н., и т.н.

Но така и неразбрах, защо се води подобна дискусия.

в коя частна школа, че ми става все по-интересно :mrgreen: Та Петев е 75-ти набор, на 12г да е влезнал в спортното, това е 87г.....частна школа, та и швейцарец :lol: Бай Тошо се обръща в гроба....
Дискусията е водим, за да ти развивам фантазията :!:

Напъни малко търсачката, няма да прегрее и ще разбереш.
За бившто спортно училище също може да намериш информация.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 15 яну 2019 13:18

Dust написа:
шивача написа:
Dust написа:Браво, някой е прегрял наистина търсачката.
Спортното училище в Ловеч не беше тясно свързано с Осъм Ловеч. Петев, заедно с Росен Емилов бяха в една частна школа/паралелка, която се ръководеше от един швейцарец, вече му забравих името и за това Петев се оказа в Първа атомна и т.н., и т.н.

Но така и неразбрах, защо се води подобна дискусия.

в коя частна школа, че ми става все по-интересно :mrgreen: Та Петев е 75-ти набор, на 12г да е влезнал в спортното, това е 87г.....частна школа, та и швейцарец :lol: Бай Тошо се обръща в гроба....
Дискусията е водим, за да ти развивам фантазията :!:

Напъни малко търсачката, няма да прегрее и ще разбереш.
За бившто спортно училище също може да намериш информация.

Дай линк, че моята прегря :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот sin4ec » 15 яну 2019 21:57

Шивач, Десподов е много прав за едно нещо: трябва да бъде продаден! Все още е на възраст, в която може да бъде научен...а трябва! Играта му във фаза защита е катастрофа. Да направиш чоп на заблеяният играч от Бистрица не е толкова трудно. Да го направиш срещу сериозен защитник обаче не е лесна работа...но важното е, че има смелост да пробва такива финтове и пинизи. Болшинството играчи ги е страх, или са неуверени в себе си. Покрай малките се убедих, че не е номерът в това да владееш перфектно 30 финта и техники...на това ще те научат тренерите и ще си ги ошлайфаш сам, ако имаш дупе да бачкаш. Номерът е в точния момент бързо да прецениш и да избереш точния финт и отиграване. Това вече е дарба-никой не може да те научи как да стане.
Все ми се струва, че ако сега го вземат в читав отбор и обучат на някои детайли, може да стане един никак нелош играч.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 16 яну 2019 09:05

Както всеки футболист и Десподов си има своите слаби страни. Затова за него ще е най-добре да отиде в Германия или Холандия да се развива.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19832
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2019 10:11

Аз съм триста пъти по-добър от Десподов ! :mrgreen:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 16 яну 2019 15:06

Drunken_Master написа:Аз съм триста пъти по-добър от Десподов ! :mrgreen:

дай линк да те видим що за стока си......ако бягаш горе-доле правилно мои ти уредим проби в Подуене :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19832
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2019 15:11

шивача написа:
Drunken_Master написа:Аз съм триста пъти по-добър от Десподов ! :mrgreen:

дай линк да те видим що за стока си......ако бягаш горе-доле правилно мои ти уредим проби в Подуене :mrgreen:

100 000 лв месечна заплата...нито лев по-малко !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта