26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 апр 2017 22:59

Teo написа:
kiril.a.d написа:Тео, сега, ще речеш ли едно честито, за познаваемостта ми и друг път да ме слушаш? - ако речеш честито, ще те черпя. Но ако обещаеш, повече да не ходиш на стадион Гриша Ганчев, направо ще споделя с теб, печалбата от 1 500 лв! :lol:


Ем да си харчиш със здраве, но мисията ми на мен е винаги да съм до ЦСКА! Сори...

Бе ти си бъди до ЦСКА, ама кой те кара да си до Гришата и Стойчо Стоилов??? - то и аз съм си от ЦСКА, ама днес, ако беше играл ЦСКА, нямаше да заложа, срещу отбора си!!! - дори и да имам предчувствие ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот ceBep » 01 апр 2017 22:59

petko.h.markov написа:Кога ЦСКА е бил 21 точки след Лудогорец?
Строят база за 13млн.лв и ще се местят в София-нормални ли сте?

Не знам, но Литекс винаги са си били на толкова. А секса тепърва започва. Как беше, с ГГ мачкаме в А група всички - говеда, домуси и т.н. Само български футболисти в отбора. Шампиони на България, ШЛ. Все едно го казвам на деца от 5 клас и те ми вярват за всичко.

peliforewer
Мнения: 9658
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот peliforewer » 01 апр 2017 23:03

icko65 написа:
HardWork написа:
boabbb написа:
venko 1984 написа:Ако головете са от засада, тва е подогравка с футбола, по-добре да се закрива първенството!


Ако ...

Изображение

Изображение

Че сме слаби - слаби сме, ама това е подигравка и то в София :!:

После как да не ги мрази цяла България! Тези две снимки слагат точка на спора, и двата гола са от тънки но 100% - ви засади! Реално съдията реши изхода на мача!

Реално съдията стоп-кадър няма!Реално аз засади не виждам...Реално Армията се превърна в Микренски стадион след обявяването на засадите по уредбата.Ебати селенията..

Шматарок,ти и да е 10м засадата щом е против ЦСКА пак няма да я видиш,защо не пишеш във форума на Левски,днеска ги бихте,а ако наистина си от Черно море щеше да помниш как същия този Веселин Мишев не вдигна една три метрова засада и Левски ви вкараха гол във Варна,само че си скрито левскарче.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 апр 2017 23:05

Честно казано и отчетено и първия гол е от засада, тъй като Моци беше изнесъл рамо и ръка, пред линията на защитата!!!
А на втория гол,чак аз се възмутих, ама не за друго, ми щото падна много рано и ме хвана страх, да не вкарат и трети и да ми провалят залога ;) Но пък второто полувреме го изиграха перфектно...по тотаджийски!
:lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Teo » 01 апр 2017 23:08

kiril.a.d написа:Честно казано и отчетено и първия гол е от засада, тъй като Моци беше изнесъл рамо и ръка, пред линията на защитата!!!
А на втория гол,чак аз се възмутих, ама не за друго, ми щото падна много рано и ме хвана страх, да не вкарат и трети и да ми провалят залога ;) Но пък второто полувреме го изиграха перфектно...по тотаджийски!
:lol: :lol: :lol:


Киро, и двата гола чиста засадааааа!!
Страничния е за затворааа!!!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот mozart » 01 апр 2017 23:08

petko.h.markov написа:Кога ЦСКА е бил 21 точки след Лудогорец?
Строят база за 13млн.лв и ще се местят в София-нормални ли сте?

И стадион ;)!
Аз съм от Микре Юнайтед

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 апр 2017 23:10

Teo написа:
kiril.a.d написа:Честно казано и отчетено и първия гол е от засада, тъй като Моци беше изнесъл рамо и ръка, пред линията на защитата!!!
А на втория гол,чак аз се възмутих, ама не за друго, ми щото падна много рано и ме хвана страх, да не вкарат и трети и да ми провалят залога ;) Но пък второто полувреме го изиграха перфектно...по тотаджийски!
:lol: :lol: :lol:


Киро, и двата гола чиста засадааааа!!
Страничния е за затворааа!!!

Тц! - ще го черпя него, като нещеш ти! :lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6660
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот Mitata » 01 апр 2017 23:15

mozart написа:
petko.h.markov написа:Кога ЦСКА е бил 21 точки след Лудогорец?
Строят база за 13млн.лв и ще се местят в София-нормални ли сте?

И стадион ;)!


Каквото искат да правят, не ме интересуват, те почти не са български отбор, нищо че са в нашето първенство. Но заради наглия и омразен Домус, който постоянно се бърка в нашите работи, щото бил нявга цесекар, намразих този отбор. Такъв хвалипръцко, подлизурко като Домуса рядко може да се роди. Милиардер бил, ала душата му е леденостудена. Да не се занимава с ЦСКА, това е единственото ми желание, що се касае до неговата особа.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ky-kyy
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юли 2014 23:54

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот ky-kyy » 01 апр 2017 23:17

Тука ли се премести веселбата :roll:
అదే షిట్ వివిధ గ్రామాలకు నుండి ఒక левски కంటే ఇతర цска.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 26 кръг ЦСКА-София - Лудогорец |01.04| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 апр 2017 23:17

Ай чао! - вече си сипах да отпразнувам...печалбата ;) , пък вие четете, какво ви писах за мач и отбора...Бях го казал и преди, нали? - обичам да казвам, "аз нали ви казах?" ;) ...
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта