24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот kiril.a.d » 12 мар 2017 10:14

Аз намекнах ли му на Тео, че играчите от Ловеч, с ловешкия си мениджър, ловешкия си треньор и ловешкия си благодетел, имат традиционни проблеми с Монтана? А ми изтриха коментара, въпреки или пък точно защото е реалистичен...
Е-е, кога ще спрем да мечтаем, да се заблуждаваме с измислени реалности??? - никога няма да се оправим, докато на черното казваме бяло!
Съвет - ако искате просперитет, почвайте смените от треньора и на всяка цена мениджъра!!! - докато клечите с изплезени езици, пред Гришата, а не почнете да искате от него, каквито са традициите не само в "Левски", а бяха и в ЦСКА, няма да видите просперитет с този отбор! Поискайте отбора да стане ЦСКА...
П.П.
Ако отбора се завърне към ЦСКА, може и аз отново да го припозная...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот snakebite » 12 мар 2017 10:23

Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ stats
[1:0 Славчо Шоколаров 4', 2:0 Клаудиу Кешерю 54'], ~ 1 150 зрители

ЦСКА - София (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:1 (2:0) /пряко по Диема спорт/ stats
[1:0 Кевин Меркадо 28', 2:0 Кирил Десподов 39', 2:1 Петър Атанасов 88'], ~ 650 зрители

източник: bulgarian-football.com


Имате два пъти по - ниска посещамоест от нас със същия съперник !
Разград е 40 пъти по малък от София (това по официална статистка, вероятно иначе е 50 пъти по-малък).
Толкова за мита за Лудогорец че били "два вагона" хора, вие колко сте.....един вагон ;)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Кашчей » 12 мар 2017 10:41

snakebite написа:Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ stats
[1:0 Славчо Шоколаров 4', 2:0 Клаудиу Кешерю 54'], ~ 1 150 зрители

ЦСКА - София (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:1 (2:0) /пряко по Диема спорт/ stats
[1:0 Кевин Меркадо 28', 2:0 Кирил Десподов 39', 2:1 Петър Атанасов 88'], ~ 650 зрители

източник: bulgarian-football.com


Имате два пъти по - ниска посещамоест от нас със същия съперник !
Разград е 40 пъти по малък от София (това по официална статистка, вероятно иначе е 50 пъти по-малък).
Толкова за мита за Лудогорец че били "два вагона" хора, вие колко сте.....един вагон ;)


От снимките, които бяха пуснати на трите домакински сектора, 650 човека и посмъртно няма, дори и да се умножат по 2 присъствалите.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот nosmoky » 12 мар 2017 10:50

Научи ли правилото за засада ? :lol:

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 12 мар 2017 11:03

nosmoky написа:Научи ли правилото за засада ? :lol:

Снощи с картинки и видео му го обясних като на малко дете, но ударих на камък. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Кашчей » 12 мар 2017 11:14

nosmoky написа:Научи ли правилото за засада ? :lol:


Учете го вие, че като чета как разбирате и правилото за 11 метров пряк свободен удар и как съдията дава знак, че свободният удар е непряк, ми става ясно колко разбирате и засадата!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот анто маина » 12 мар 2017 12:00

Кашчей написа:
nosmoky написа:Научи ли правилото за засада ? :lol:


Учете го вие, че като чета как разбирате и правилото за 11 метров пряк свободен удар и как съдията дава знак, че свободният удар е непряк, ми става ясно колко разбирате и засадата!

Верно ли още мислиш че има засада?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2017 12:12

nosmoky написа:Научи ли правилото за засада ? :lol:

Колкото разбра какво е парична апортна вноска :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот MAXIMUS » 12 мар 2017 19:25

kiril.a.d написа:Аз намекнах ли му на Тео, че играчите от Ловеч, с ловешкия си мениджър, ловешкия си треньор и ловешкия си благодетел, имат традиционни проблеми с Монтана? А ми изтриха коментара, въпреки или пък точно защото е реалистичен...
Е-е, кога ще спрем да мечтаем, да се заблуждаваме с измислени реалности??? - никога няма да се оправим, докато на черното казваме бяло!
Съвет - ако искате просперитет, почвайте смените от треньора и на всяка цена мениджъра!!! - докато клечите с изплезени езици, пред Гришата, а не почнете да искате от него, каквито са традициите не само в "Левски", а бяха и в ЦСКА, няма да видите просперитет с този отбор! Поискайте отбора да стане ЦСКА...
П.П.
Ако отбора се завърне към ЦСКА, може и аз отново да го припозная...

Ти недей да казваш какво да искаме и какво да неискаме ! Отиди и се разходи до Панчарево и тогава отиди да искаш от някой трибуна,козирка или табло! Ти мозАк давай само у вас!

Потребителски аватар
Джовани Бутачо
Мнения: 75
Регистриран на: 12 мар 2014 19:45
Местоположение: Алфа Кентаър
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Джовани Бутачо » 12 мар 2017 21:00

kiril.a.d написа:Аз намекнах ли му на Тео, че играчите от Ловеч, с ловешкия си мениджър, ловешкия си треньор и ловешкия си благодетел, имат традиционни проблеми с Монтана? А ми изтриха коментара, въпреки или пък точно защото е реалистичен...
Е-е, кога ще спрем да мечтаем, да се заблуждаваме с измислени реалности??? - никога няма да се оправим, докато на черното казваме бяло!
Съвет - ако искате просперитет, почвайте смените от треньора и на всяка цена мениджъра!!! - докато клечите с изплезени езици, пред Гришата, а не почнете да искате от него, каквито са традициите не само в "Левски", а бяха и в ЦСКА, няма да видите просперитет с този отбор! Поискайте отбора да стане ЦСКА...
П.П.
Ако отбора се завърне към ЦСКА, може и аз отново да го припозная...


На 99% съм съгласен !
Докато отборът играещ на "Армията" се управлява като - "къщичка за птиченца" ... НЕМА ШАНС !
САМО ЦСКА (Централен Спортен Клуб на Армията) ;)
А , не ЦеСеКа - София ( София) ...Има разлика , нали ? ;)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: slash1912 и 18 госта