Трифон Иванов-фен тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот шивача » 14 фев 2017 15:15

Тоя пич няма как да умре за мен, поне докато аз съм жив. Така че тук ще си пиша за него, защото винаги ми е бил любимец.
Така и така отварям тема, сега ще ви кажа за един мой спомен, на който присъствах лично:
Годината е към 91 или някъде там, вече не помня точно, мача е Ботев-ЦСКА, играе се в Пловдив, на Христо Ботев. Мача трябва да завърши хикс-и двата отбора ги устройва! Да, ама не и........Туньо :lol: Помня че към средата на второто Марата вкара един гол от джумаята, както се казва в майненско и нещата се объркаха. Нашите почнаха да пускат жълто-черните от всякъде да нахлуват и тамън да изравнят и.....Туньо на пътя на топката. Играеше сам срещу 21 + 3-мата съдии ......и успя, копелето :!: Докато Паро(май той беше вече треньор) не го извади към 80+ минута, та Ботев в самия край успя да изравни. За мен това му е най-силният мач в историята, който съм му гледал, при това имах късмета да го следя от близко. Уникална машина беше! Заслужаваше да играе в Барса, но го прецакаха. Имаше и една интересна история с екипа на Бетис срещу Барцата на Ицо....за един бас, потърсете я в нета-има я.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот ЕМИЛ » 14 фев 2017 15:47

Много голям
Лека му пръст и вечна па .

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот angelco77 » 14 фев 2017 16:13

Лека му пръст!Голям човек беше!
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот damyanov1963 » 14 фев 2017 16:13

Даа, Туньо, Бог да го прости беше голям и като играч, и с това че проявяваше уважение към съперника, дори и най-големия.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот ivan56 » 14 фев 2017 16:42

Много голям, железен защитник, никога не се е скатавал по терена, и влизаше във всяко единоборство като за последно.
При споменаването му, винаги се сещам за оная тупалка срещу Уелс, и бурната радост след гола.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот damyanov1963 » 14 фев 2017 16:51

ivan56 написа:Много голям, железен защитник, никога не се е скатавал по терена, и влизаше във всяко единоборство като за последно.
При споменаването му, винаги се сещам за оная тупалка срещу Уелс, и бурната радост след гола.

Аз си го спомням, като играеше в Рапид Виена, как с една подобна тупалка нацели страничната греда и докато съиграчите му се държаха за главата, той им обясняваше нещо смеейки се, като ръкомахаше... най-вероятно - "Добре, че не строших вратата" :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот BRF » 14 фев 2017 17:08

Притежавам само два автографа на футболисти и те са на снимка на първото мнение!Туньо и Ицо!Преди година няколко пъти плаках,а не бях вкъщи а навън!Не се срамувах ,че плача за него!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот slash1912 » 14 фев 2017 17:59

damyanov1963 написа:
ivan56 написа:Много голям, железен защитник, никога не се е скатавал по терена, и влизаше във всяко единоборство като за последно.
При споменаването му, винаги се сещам за оная тупалка срещу Уелс, и бурната радост след гола.

Аз си го спомням, като играеше в Рапид Виена, как с една подобна тупалка нацели страничната греда и докато съиграчите му се държаха за главата, той им обясняваше нещо смеейки се, като ръкомахаше... най-вероятно - "Добре, че не строших вратата" :lol:

На световното,в мача с Германия посрещна една тупалка на Фьолер с ...топки 8-) Удара влизаше иначе.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот Вълчан » 14 фев 2017 18:32

Не останаха такива играчи вече.Сега всичко е татоси и гел....Железен футболист беше и това е.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Трифон Иванов-фен тема

Мнениеот Red joker » 14 фев 2017 19:01

Квото и хубаво да се каже за него, малее... :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта