Локо ГО - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 12 дек 2016 20:10

Слагаш начело на отбора един армеец като Младенов и всичко ще си дойде на мястото.За мен селекцията не е лоша,само си нямаме генерал който да води армията.Докато поста на треньор не се заеме от доказан в професията човек,с тази селекция нищо добро не ни чака.ГГ вместо да покани 100-йчо за треньор ходи да зачерква хората с дебелия маркер.И какво спечели от това,0:0 с Локо ГО!Така просто не става!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот boabbb » 13 дек 2016 09:03

И аз съм за бат Стойчо ... Вярно, иска доста пари, но явно има защо :idea: Румънеца с 20 бона заплата какво направи - нищо и половина :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 13 дек 2016 09:16

boabbb написа:И аз съм за бат Стойчо ... Вярно, иска доста пари, но явно има защо :idea: Румънеца с 20 бона заплата какво направи - нищо и половина :|

Без точния треньор целия труд на ръководството отива "на кино".Защо си причиняват тези главоболия - не знам.Слагат 100-йчо начело и си гледат "рахатлъка".Той ще се разправи с конкуренцията.Изображение
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот Заклет Левскар » 13 дек 2016 09:26

sin4ec написа:
ivo55 написа:
boabbb написа:Как се продават пасиви :lol: :lol: :lol: Искаш ли да тегля 50 бона кредит и след това да ти го продам :mrgreen: :mrgreen: Продават се активите и с парите се погасяват дълговете колкото може ...


Е как как? В посочения от теб пример срещу една единствена карта на виваком с 50 001 лв. неплатени сметки!
Или иначе казано срещу 50 001 вивалева, нова валута създадена във връзка с проект Гереня и мегапроекта "Козирка". Защото щофьору си го каза в прав текст - нема да даде 1 лев лични пари, може само вивалевове, ако сините фенове арчат такива . Дават 100 лева, той връща у левски 10 вивалева. Мноу просту.

И това с какво оправдава хикса в ГО, направен от отбора на ГГ ? С нищо. То и този проект ( Кърпачев) е пълен ташак и тръгне ли си Ганчу, остават катеричките, ГА и Джони Велинов-скаут на школата( няма такъв майтап!). Левски така или инак оцеля и е с приемливи дългове. ЦСКА отиде в небитието, на Армията замириса на чесън, ловешка сланина, каскети и непрани чорапи. И резултатите напълно съответстват на селския манталитет, дошел заедно с оранжевите кадри.

Както винаги Синчеца е МегаБрутално точен и изчерпателен.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот Teo » 13 дек 2016 09:28

GOLEADOR написа:
boabbb написа:И аз съм за бат Стойчо ... Вярно, иска доста пари, но явно има защо :idea: Румънеца с 20 бона заплата какво направи - нищо и половина :|

Без точния треньор целия труд на ръководството отива "на кино".Защо си причиняват тези главоболия - не знам.Слагат 100-йчо начело и си гледат "рахатлъка".Той ще се разправи с конкуренцията.Изображение


Екзекутора трябва да се завърне... това е!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот Долно уйно » 13 дек 2016 18:22

Teo написа:Екзекутора трябва да се завърне... това е!

И като се завърне, какво ще екзекутира, защото точно лятото след първия мач в ЕКТ ще го изгонят, тъй като няма да сте поставени, а в Европа Екзекутора не се помни с положителни неща.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 13 дек 2016 18:27

Долно уйно написа:
Teo написа:Екзекутора трябва да се завърне... това е!

И като се завърне, какво ще екзекутира, защото точно лятото след първия мач в ЕКТ ще го изгонят, тъй като няма да сте поставени, а в Европа Екзекутора не се помни с положителни неща.


Той спомогна за екзекуцията на ЦСКА, та защо да не помогне и за екзекуцията на ЦСКА-София :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот ЕМИЛ » 13 дек 2016 18:54

Кашчей написа:
Долно уйно написа:
Teo написа:Екзекутора трябва да се завърне... това е!

И като се завърне, какво ще екзекутира, защото точно лятото след първия мач в ЕКТ ще го изгонят, тъй като няма да сте поставени, а в Европа Екзекутора не се помни с положителни неща.


Той спомогна за екзекуцията на ЦСКА, та защо да не помогне и за екзекуцията на ЦСКА-София :roll:

Няма значение .Важното е да екзекутира говедата .

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот Teo » 13 дек 2016 19:17

Важно е да мачкаме сините...! Хахах :lol:

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Локо ГО - ЦСКА

Мнениеот Долно уйно » 13 дек 2016 20:03

Teo написа:Важно е да мачкаме сините...! Хахах :lol:

Това ми прозвуча малко, като "Шибай радиацио, шибай, аз главата съм си я скрила"
Нямам идея, кога ще ти светне семафора, че сините в момента, както и следващите 4-5 сезона не са ви прекия конкурент за евентуална титла, а това дали си втори или трети в класирането е все тая.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта