Ще спасим ли ЦСКА София ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот k_oleto » 09 май 2014 18:39

Здравейте на всички червени сърца,

Още предната седмица си мислих да пусна такава тема, но днес тази статия на ГОНГ ме мотивира допълнително: http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=425525

Истината е, че към 09.05.2014г. сме си закупили общо: 240 626 акции, като остават /за да е успешна емисията/ още: 1 168 584 акции, сметките показват, че в оставащите седем работни дни, трябва да се продават средно по 166 941 акции на ден, това пак чисто математически, означава, че трябва 5 564.7 човека на ден да си купуват поне по минимален пакет акции.

Досега не съм си позволявал да изразявам мнение на тема: акции и какво се цели с тях, но тъй като имам много познати, които отказват да си купят от ценните книжа с мотив: "Аз за Томов пари нямам", та....моето мнение по темата е, че ....с тези пари ЦСКА ще си оправи дълговете и след това....е напълно възможно да си намерим сигурен инвеститор, различен от Томов - затова е много важно нашите пари от акциите да влязат в касата на ЦСКА, а не след това да ни бъдат връщани, поради не успешната емисия.

Направо се чудя....4 000 човека са акционери, а останалите какви са ? семкари ли ? или форумни лъвове ?

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот Venko123 » 09 май 2014 18:46

Има още поне 5-6000 "обикновени" фенове на ЦСКА от провинцията, които искат да си купят акции, но за жалост нямат възможност...

РосенВарна
Мнения: 513
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот РосенВарна » 09 май 2014 18:59

Аз бих си купил акции на ЦСКА но не и докато отборът се управлява от Томов. Той е доказан мошеник и бивш силно компрометиран и некадърен политик. Този човек ще ви излъже отново, времето ще го докаже. Докато той е начело-няма да видите светлина в тунела.
По-добре си купете акции на Биовет :)
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот sin4ec » 09 май 2014 19:00

И аз за Батков пари няма да дам... Хората са прави-я виж дали има една инициатива или мероприятие на Томов, които да не са завършили с провал?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот GOLEADOR » 09 май 2014 19:01

До сега медиите по всякакъв начин се опитваха да откажат хората да си купят акции и сега когато кампанията е пред провал почнаха да обвиняват същите тези хора,че на са си взели акции.Възмутен съм от това държание на българските журналисти.Нагли и подли хорица!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот samo_levski » 09 май 2014 19:03

Има още поне 5-6000 "обикновени" фенове на ЦСКА от провинцията


Явно в България има една огромна невидима провинциална маса, която оказва влияние върху политическия, обществения и спортния живот в страната, но която никой никога не е виждал.

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот Червени Воини » 09 май 2014 19:05

Ние феновете НЕ!
Бях оптимист до преди 2седмици, ама ся цъ.
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот dindan » 09 май 2014 19:06

https://www.facebook.com/DaSpasimCSKA
Вижте колко искат да спасят ЦСКА
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


САМО ЦСКА
Мнения: 96
Регистриран на: 05 авг 2011 23:26
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот САМО ЦСКА » 09 май 2014 19:10

В началото бях оптимист за кампанията, даже си бях направо сигурен в успеха и. Сега вече не знам. Безкрайно съм разочарован от пасивността на привържениците. Аз също съм разговарял с мои приятели, фенове на ЦСКА и на въпроса дали и те ще си купят се почва: не се знае какво ще стане, на Лупи пари не давам, сега нямам възможност, те пък точно моите ли ще помогнат и т.н. Толкова години искаме да не сме зависими от прищявките на един човек и сега когато имаме тази възможност не правим нищо. Никой не може да ме убеди, че не може да отдели поне 30 лева за любимия си отбор (с малки изключения)! Даже в другата тема за акциите бяха писали за едно момче с инвалидна пенсия, дето си било купило. Щом той може, значи всеки може. А за кръчми и други простотии дават. Приемете го като един вид дарение, без да чакате нищо в замяна. Толкова ли е трудно?! Никой няма да обеднее или пък да му се съсипе живота без някакви си 30, 40 или 50 лева, така си мисля аз. Дано успеем все пак!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Ще спасим ли ЦСКА София ?

Мнениеот ММ1914 » 09 май 2014 19:11

Колко от феновете на ЦСКА във форума са си купили акции? Надявам се да си спасите отбора, това би трябвало да е пътят, но...
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта