XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Green_power
Мнения: 35
Регистриран на: 12 май 2009 22:05
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот Green_power » 23 мар 2014 21:52

http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&New ... &NewsCat=1
На първото видео се вижда многохилядния поход на червените фенове от Варна и близките села. Аз разбирам да си им фен, ако си от софия, но да си от Варна, Бургас или Пловдив и да подкрепяш някой от шопските отбори за мен е престъпление. По-добре да си спартаклия...
Take a look to the sky just before you die, it's the last time you will.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12694
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот BRF » 23 мар 2014 21:58

Green_power написа:http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&New ... &NewsCat=1
На първото видео се вижда многохилядния поход на червените фенове от Варна и близките села. Аз разбирам да си им фен, ако си от софия, но да си от Варна, Бургас или Пловдив и да подкрепяш някой от шопските отбори за мен е престъпление. По-добре да си спартаклия...

Дооооооообре!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12694
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот BRF » 23 мар 2014 22:16

KIL написа:
BRF написа:
KIL написа:Обещах и си изпълнявам обещанието да ви поздравя с хубавата песен на Кеца "Тишина"! С пожелание да ви стане химн. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://vbox7.com/play:6850935a

Не става!Както виждате ние сме шумни,а не тихи ;) !Показваме ви го на всяко гостуване!Пии една бира,успеха ви не е малък!


А бе,приятел,бая се омълчахте накрая,защото дойдохте с голямата кошница като аслани,а си тръгнахте като на*рани! А ние не се надупваме на никой и си играем колкото можем,но винаги за победа. Ето,затова е тоя поздрав.Не се сърди,имай малко чувство за хумор,нищо лично. :mrgreen:

Няма кво да се сърдя ;) !Това е просто една игра,в която в повечето случаи ЦСКА печели!Тук сега някаква серия от.......колко станаха 7 години без победа във Варна си е повод за гордост за вас!Наздраве!За тия 7 години имате ли победа в София?

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16815
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот Udoji90 » 23 мар 2014 22:38

Очакван резултат, а и логичен с оглед играта на двата отбора. Мисля, че в по-голямата част от мача по-активно търсехме гола, но създадохме прекалено малко ситуации, като може би само онази на Стоянов беше почти чиста. "Черно море" също играха за победа и в крайна сметка се оказаха по-близо от нас до нея с тази дузпа, която за наш късмет пропуснаха. Отново се активизирахме основно след 60-тата минута, но докато предишните съперници ги надиграхме най-вече с по-добра физическа издръжливост, днес срещу също много здравите играчи на "Черно море" нямаше как това да е достатъчно. Резултатът за мен е напълно приемлив - едва ли е нужно да напомням, че у дома "моряците" биха всички отбори от горната половина, с изключение на "Литекс", от които паднаха при доста спорни обстоятелства. Вероятно и другите отбори в оставащите кръгове ще губят точки там. А и с тази точка дръпнахме още малко на "Ботев" и още малко се доближихме до "Литекс", тъй че кръгът като цяло е добър за нас, макар че аз лично не смятам, че задължително трябва да гоним място в тройката този сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miros
Мнения: 347
Регистриран на: 17 май 2010 22:59
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот miros » 23 мар 2014 22:53

Хикса според мен е справедлив резултат с оглед на показното от двата отбора.
[offtopic]
HEATSEEKER написа:Косьо, много са чувстЦЦЦвителни...днес много аграрни труженици,бедни рибарчета,обгазени русенци и такива ''колоритни'' граждани бяха в нашия град, не бъди лош :) :) :) :)

Гражданина по-спокойно ако обичаш.Бях в сектор а и ви видях Ентилигентната публика.Цитата от нея:пИдИраси.[/offtopic]
НАШАТА ЛЮБОВ Е ПО-СИЛНА ОТ ВАШАТА ОМРАЗА

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот paro24 » 23 мар 2014 23:42

Браво на двата отбора, здрава мъжка и честна битка за разлика от вчера,
но този стадион как е лицензиран не знам.
Този път тревата беше горе-долу добре, на какви бяха тези неандерталци, които захвърляха с камъни в гръб публиката на ЦСКА
и кой щеше да поеме отговорност, ако имаше жертви заради това.
Варненци следващата година просто не трябва да домакинстват на този стадион.

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот Червени_шампиони » 24 мар 2014 07:53

Само ще ви кажа, че вчера си вкарахте таралеж в гащите, оцелихте дете на 10-11 години с камък и объркахте да се правите на големи на неправилните хора. На 26-ти април ще ви видим ли в София същите "машини" от вчера?

http://agrupa.news7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%90%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%87%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%B9-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%B2-%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0_l.161_i.10106821_c.632.html#.Uy_IHs4f00H

01:23
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 24 мар 2014 09:47

Тея балъци се оттърваха много на косъм от втора сериозна гавра
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот bastuna2003 » 24 мар 2014 11:13

Поредния форумен герой. Избутаха един равен и излезнаха от дупките всякакви герои :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Swarovski
Мнения: 207
Регистриран на: 23 окт 2010 02:48
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот Swarovski » 24 мар 2014 12:03

Години наред Черно Море тероризира цялата "А" група с терена, приличащ на добре разорана нива! Освен това, със сигурност сте най- грозно играещия отбор в цялото първенство! Топката се хваща и се помпа напред, пък там каквото стане. На всичкото отгоре, имате претенции към софийските отбори, какви били те и "аджеба" как може да се мислят за нещо повече от вас! Вие сте най- грубия и противен отбор, пък непрестанно давате акъл на другите как да играят и да се държат на терена и извън него! Въобще не се опитвайте да четете морал на някого, огледайте се в каква кал живеете.
Колкото до мача, абсолютно заслужен Х, всяка точка навън ще ни е бонус, трябва домакинските мачове да си взимаме.
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта