Сектор Г

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Martinez1948 » 01 авг 2019 15:04

ivo55 написа:Кои са тия

Неблагодарността е най-големия грях !
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 01 авг 2019 15:06

На теб ли трябва да съм ти благодарен?!? :?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Bikel
Мнения: 14
Регистриран на: 06 май 2019 13:30

Re: Сектор Г

Мнениеот Bikel » 18 авг 2019 22:35

Това са тези, които отказаха да бъдат платени фенове и казаха, че или ще бъдат от ЦСКА или от никой.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 19 авг 2019 13:50

А, като се загледах, бая служители на Ефбет има на снимката.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Martinez1948 » 09 сеп 2019 21:40

https://www.youtube.com/watch?v=4LDBRG8CYNs
Велик сектор Гг..... подтискате сините направо като чуят за вас и си чупАт крачетата :)
Преди време на ''Царевецъ'' група от 30-40 сини хулигани са отишли на кафето, а Зозо ( лека му пръст) сам ги спрял.
Явно нещата са се обърнали.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот шивача » 09 сеп 2019 22:14

Martinez1948 написа:https://www.youtube.com/watch?v=4LDBRG8CYNs
Велик сектор Гг..... подтискате сините направо като чуят за вас и си чупАт крачетата :)
Преди време на ''Царевецъ'' група от 30-40 сини хулигани са отишли на кафето, а Зозо ( лека му пръст) сам ги спрял.
Явно нещата са се обърнали.

Е тоя мишок с бухалката само се крие....кой е спрял? По принцип е простотия, ама аз видях един син мишок, как ги предизвиква и като го наближат се заключва :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Martinez1948 » 01 окт 2019 16:15

Приятели, получаваме много въпроси защо ни няма на стадиона. В последните няколко дни тези питания зачестиха все повече и повече. Именно затова сме длъжни да отговорим на всички Вас!

Несъгласни с лошото управление и апатията на собствениците към отбора, не посещаваме футболни срещи от напускането на Любо Пенев. Тъй като той НЕ получи подкрепа от Сектор Г тогава, решихме да преустановим посещенията на футболни срещи. Бездействието за нас беше достатъчно потвърждение, че една от функциите на една публика, а именно коректива към Ръководството липсва. Въпреки това събирахме подписи за единственото смислено нещо на този етап - новият стадион. Може би за благодарност към годините в които сме тормозили онези, бяхме поканени в Литекс Тауър под предтекст да зададем въпроси на Гриша Ганчев, а наши хора бяха планирано нападнати без причина пред очите на въпросния ГГ. Не смятаме да влизаме в обяснителен режим и да отговаряме на лъжите наговорени по наш адрес. Всеки който ни познава знае приноса ни за Сектор Г и случките извън стадиона през годините. 5 месеца по-късно се оказва, че сме били прави и от обещанията в началото няма и помен. Изводи всеки може да си направи. За ЦСКА всичко, от ЦСКА нищо!
TP 99
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот delqnski47 » 01 окт 2019 16:21

Martinez1948 написа:Приятели, получаваме много въпроси защо ни няма на стадиона. В последните няколко дни тези питания зачестиха все повече и повече. Именно затова сме длъжни да отговорим на всички Вас!

Несъгласни с лошото управление и апатията на собствениците към отбора, не посещаваме футболни срещи от напускането на Любо Пенев. Тъй като той НЕ получи подкрепа от Сектор Г тогава, решихме да преустановим посещенията на футболни срещи. Бездействието за нас беше достатъчно потвърждение, че една от функциите на една публика, а именно коректива към Ръководството липсва. Въпреки това събирахме подписи за единственото смислено нещо на този етап - новият стадион. Може би за благодарност към годините в които сме тормозили онези, бяхме поканени в Литекс Тауър под предтекст да зададем въпроси на Гриша Ганчев, а наши хора бяха планирано нападнати без причина пред очите на въпросния ГГ. Не смятаме да влизаме в обяснителен режим и да отговаряме на лъжите наговорени по наш адрес. Всеки който ни познава знае приноса ни за Сектор Г и случките извън стадиона през годините. 5 месеца по-късно се оказва, че сме били прави и от обещанията в началото няма и помен. Изводи всеки може да си направи. За ЦСКА всичко, от ЦСКА нищо!
TP 99

И мене оня ден в гората ме нападнаха некви амазонки.В началото ме плениха,но послеее...ох,котьо 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 01 окт 2019 16:23

Това с Торсидата беше пълна простотия, от която ме е срам като фен на клуба. И не е повод за ирония и подигравки, честно казано.
А мога да добавя, че Торсидата са били причаквани в сектора и други хора са били предупреждавани да се дръпнат настрани. Нападанието е било планирано, т.е. предумишлено. И не се е случило, защото ги е нямало.
Ако някой каже, че става въпрос за невинна импулсивна реакция в кулата - лъже! Аз ви го казвам със сигурност.

Не казвам, че е поръчано от Ганчев, защото това е много елементарен подход и очевидно не носи дивиденти, а напротив. Според мене криво разбрана ултрас култура и недовлство от разменени реплики в социалните платформи свързани с това дали трябва да се прави бойкот по повод Любо Пенев и "кой кара влака в сектора".
Последна промяна от ivo55 на 01 окт 2019 16:30, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот delqnski47 » 01 окт 2019 16:29

ivo55 написа:Това с Торсидата беше пълна простотия, от която ме е срам като фен на клуба. И не е повод за ирония и подигравки, честно казано.
А мога да добавя, че Торсидата са били причаквани в сектора и други хора са били предупреждавани да се дръпнат настрани. Нападанието е било планирано, т.е. предумишлено.
Ако някой каже, че става въпрос за невинна импулсивна реакция в кулата - лъже! Аз ви го казвам със сигурност.

Винаги има две страни и две гледни точки в даден случай.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта