КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец FT 0:1 (1:2)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот plamen_ch » 21 ное 2012 13:31

Аз пък направо ви казвам ,че след мача Домузчиев ще се изсули като пръдня от гащи и няма да дава интервюта в най-добрия случай ще обвини съдията за загубата.

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот Joni_ » 21 ное 2012 15:03

http://gong.bg/view_article.php?article_id=311633 Това вече е нещо адекватно !
Сега съм сигурен, че ще се съберем доста прилична бройка и ще помогнем на момчетата .
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот BRF » 21 ное 2012 15:05

plamen_ch написа:Аз пък направо ви казвам ,че след мача Домузчиев ще се изсули като пръдня от гащи и няма да дава интервюта в най-добрия случай ще обвини съдията за загубата.

И за пореден път ще обмисля отказване,оттегляне или нещо такова!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот BRF » 21 ное 2012 15:06

volf написа:Предполагам, че след реванша в ЦСКА ще заподозрат заговор в БФС свързан с въвеждането на правилото за " реванш ", лишило ги от спечелване на купата, която така им прилича, заради демагогските им възгледи около история, величие, титулованост.

[offtopic]Готина снимка ;) !Отива ти 8-) ![/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот Teo » 21 ное 2012 16:28

елате всички на стадиона от форума и викнете повече приятели, въпреки боклуците, въпреки всички неуредици в нашия клуб, Стойчо и момчетата имат нужда от 12-тия си играч ;)

п.п. Още от детеееееееееееее, запали моето сърцеееееее, винаги ще бъде веренн, аз обичам ЦСКА, Полудявамеееее :twisted:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот Teo » 21 ное 2012 17:10

Ръководството, спортно-техническият екип, футболисти и служители на ЦСКА излязоха със специално обръщение. Чрез него те се обърнаха към запалянковците на червените с молба да подкрепят мощно отбора срещу Лудогорец и да не се поддават на провокации и политически игри. Ето какво се казва в обръщението:

Армейци,

нашият любим отбор се изправя пред поредното предизвикателство. В събота ЦСКА София ще изиграе един от стотиците мачове на истината. Именно в такива двубои ЦСКА си извоюва статута на най-успешен клуб. Винаги обаче тези футболни битки се печелят и от Вас – милионите привърженици. Нека отново заедно да изкачим поредното стъпало към набелязаните цели. Само и благодарение на Вас, и общите ни усилия, ще печелим не битки, а войни.

ЦСКА София реши да намали цените на билетите за срещата с гостите от Разград, за да можем всички да подкрепим любимия отбор. Като отговорно ръководство обаче, предупреждаваме да бъдете нащрек за провокатори сред Вас, които ще опитват да манипулират незаглушимия глас на Сектор Г. Сигнализираме Ви да не обръщате специално внимание на известни "фенове", които вече не са пряко ангажирани с Вашата организация на мача.

Не на последно място, няма как да не отбележим помощта, която ни оказва държавата и в частност премиерът Бойко Борисов. В ЦСКА София неведнъж се убедихме в тази дадена ни подкрепа, а като съществен резултат от нея вече стопанисваме и спортните бази, на които любимият ни отбор се чувства у дома си.

ЦСКА София е клуб, който винаги е имал своя принос в обществото, но само що се отнася до социалния, а не политически спектър. Каузата и идеите на клуба, характеризират напълно намеренията на настоящото ръководство на отбора – все повече деца да обикнат и практикуват футбол, който в последствие да донесе международно признание. Първо за България, а после и за ЦСКА.

Заедно ще успеем отново!

НАПРЕД ЧЕРВЕНИТЕ!
САМО ЦСКА!

Ръководство, спортно-технически екип, футболисти и служители

SEKTOR G CSKA
Мнения: 63
Регистриран на: 21 ное 2012 23:18
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот SEKTOR G CSKA » 21 ное 2012 23:48

Разберете едно нещо.....,когато всички сме на СТАДИОНА,плащаме си билетите без да мрънкаме за 5лв разлика, и подкрепяме отбора на всеки мач,помагаме финансово на нашият клуб и на отбора....... Тогава ще имаме право на глас. Тогава ще искат да ни чуят. А сега какво ревете.... 2000К,на мача с Берое...не ви ли е срам да мрънкате???
Какво искаме в замяна? Нека помислим за нашият принос за клубът,и после да плюеме и псуваме.
Моментът за нашият клуб е тежък,нека се обединим и му помогнем! Надявам се да се видим в 13.30 ,в Събота там!
Само ЦСКА.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот volf » 22 ное 2012 07:30

BRF написа:
volf написа:Предполагам, че след реванша в ЦСКА ще заподозрат заговор в БФС свързан с въвеждането на правилото за " реванш ", лишило ги от спечелване на купата, която така им прилича, заради демагогските им възгледи около история, величие, титулованост.

[offtopic]Готина снимка ;) !Отива ти 8-) ![/offtopic]


[offtopic]Ами така е ....! Аз съм просто магаре. Не предполагам да съм умен - даже съм малко прост.
Това моето, по-горе беше прогноза за мача - без цифри, въз основа на ФАКТИ.
Иначе притеснения имам много...., но най-вече да не ритна крехката фенска душа.
Други притеснения:
- Свински грип, свинска кашлица и сиропите за нейното лечение. ( Помните ли миналогодишната пандемия в ЦСКА за този период)
BRF- градски, моляте, пести се, не подозирай някакво олицетворение, аз простото... съм загрижен, за здравето в любимия ти тим.
- Високи цени на билетите....
- Заговор в БФС....
- Държавен заговор.....Бойко.....Газпром....
- Заговор в съдийската комисия......
- Изхвърлен ли е " боклука " от........
- ...........
Стига! Ще се комплексирам и аз покрай Вашите проблеми.

И накрая една прогноза за мача от Витгенщайн.
" Всичко, което е мислимо е и възможно........ Логиката се занимава с всяка възможност и всички възможности са нейни ФАКТИ.....Светът се състои от факти и се характеризира с това, че е ВСИЧКИ ФАКТИ! "
Кой е Витгенщайн и какво животно е той?
Аз съм ПЪЛНОЦЕННО МАГАРЕ![/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот BRF » 22 ное 2012 10:39

volf написа:
BRF написа:
volf написа:Предполагам, че след реванша в ЦСКА ще заподозрат заговор в БФС свързан с въвеждането на правилото за " реванш ", лишило ги от спечелване на купата, която така им прилича, заради демагогските им възгледи около история, величие, титулованост.

[offtopic]Готина снимка ;) !Отива ти 8-) ![/offtopic]


[offtopic]Ами така е ....! Аз съм просто магаре. Не предполагам да съм умен - даже съм малко прост.
Това моето, по-горе беше прогноза за мача - без цифри, въз основа на ФАКТИ.
Иначе притеснения имам много...., но най-вече да не ритна крехката фенска душа.
Други притеснения:
- Свински грип, свинска кашлица и сиропите за нейното лечение. ( Помните ли миналогодишната пандемия в ЦСКА за този период)
BRF- градски, моляте, пести се, не подозирай някакво олицетворение, аз простото... съм загрижен, за здравето в любимия ти тим.- Високи цени на билетите....
- Заговор в БФС....
- Държавен заговор.....Бойко.....Газпром....
- Заговор в съдийската комисия......
- Изхвърлен ли е " боклука " от........
- ...........
Стига! Ще се комплексирам и аз покрай Вашите проблеми.

И накрая една прогноза за мача от Витгенщайн.
" Всичко, което е мислимо е и възможно........ Логиката се занимава с всяка възможност и всички възможности са нейни ФАКТИ.....Светът се състои от факти и се характеризира с това, че е ВСИЧКИ ФАКТИ! "
Кой е Витгенщайн и какво животно е той?
Аз съм ПЪЛНОЦЕННО МАГАРЕ![/offtopic]

[offtopic]Не се притеснявай!Гледай си твоя отбор,който и да е той!Нямам нужда от заядливите ти мнения и все пак това е форум и може да си пишеш каквото решиш!Остави ни нас заблудените да търсим конспирации,градски![/offtopic]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16780
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ pеванш ЦСКА София - Лудогорец |24.11|

Мнениеот Udoji90 » 23 ное 2012 18:59

Групата за мача: Томаш Черни, Благой Макенджиев, Жереми Родригес, Михаил Венков, Тодор Янчев, Лукас Саша, Себастиян Скиорили, Сержиньо, Иван Бандаловски, Станко Йовчев, Анисе Абел, Апостол Попов, Мишел Платини, Бернардо Тенгариня, Ангел Грънчов, Тасио, Илиас Кириакидис, Пламен Крачунов, Нджонго Присо.
За съжаление Нюаджи пак го няма - явно не се е оправил съвсем.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта