Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

The_Miz
Мнения: 350
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот The_Miz » 17 май 2024 19:43

danko_sot написа:Може и Стамен да е по-доброто решение от Пенев в дългосрочен план. Клубът трябва да се стабилизира първо и да се балансира в кадрови план и после да се атакува титлата евентуално.

Но още по-важно от това кой ще е треньора е решението кой ще е главен мениджър, президент или какъвто се води там. Ще има ли въобще такъв пост?

Ще се повтаря, но този екип, който сформираха и е на върха на оперативното ръководство в клуба в момента- Орманджиев и Фичо, не ми вдъхва доверие.

Няма как Белчев да е добро решение, за каквото и да е било. Този човек никога не е печелил нищо в кариерата, нито като футболист, нито като треньор. Дори идеите му за футбола са посредствени. Безцелно притежание на топката и разчитане на импровизации от крилата. Без план Б, правим едно и също, пък каквото стане напред.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3720
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 17 май 2024 20:02

От това, което казваш мога да се съглася със сигурност само за задържането на топката. Помня, че Белчев изповядваше такъв тип футбол, при който контролираме топката в средата на терена основно. Не бих казал в никакъв случай, че играе тики-така или нещо от сорта обаче.

Помня, че играе с класическата схема 4-2-3-1 и да в тази схема се разчита доста на крилата.
Това, че не е печелил нищо не е определящо. Не ми харесваше при него, че успявахме да печелим доста мачове, но беше някак измъчено пак и отново без да доминираме явно. Всъщност кога за последно сме доминирали явно над съперниците си в България?????

Лично аз бих се съгласил с едно такова решение на ръководството като разумно на този етап. Дали е най-доброто няма как да знам. Но и не е сигурно, че това е факт, може да е поредната медийна спекулация.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 17 май 2024 20:44

В ерата Ганчев през ЦСКА минаха 12-13 треньори, някои бяха с повече от един престой. Сред тях чужденци, предимно балканци. Пробваха всякакви схеми, но с малки изключения играта не се получаваше. Треньорът е важен, но още по-важни са футболистите в отбора. При Стамен Белчев ЦСКА изигра един от най-добрите си мачове през последните години, когато с победата си над Базел като гост успя да влезе в групите на ЛЕ. Преди това също в нелош мач успя да отстрани Бате Борисов. Разбира се тогава в състава имахме Тиаго, Йомов, Соу, играчи които не блестяха, но за нашите условия ставаха. Следователно, ако футболистите не за за ЦСКА, ще е трудно, без значение кой е треньорът. На мен ми се иска да е Любо като армеец, но отде намери този чепат характер, който му пречи да се изяви като треньор, не знам.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 17 май 2024 21:04

Срещу Базел и то само в единия мач играхме добре около 30 минути.

gihuelo
Мнения: 5904
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 17 май 2024 21:58

Абе Петев е свободен ! Що не го пробваме ? :)

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3720
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 17 май 2024 22:51

Колко му е gihuelo!

Въпросът е, че някои фенове оприличават стилово Мъри Стоилов с Белчев. Е да първият е доста по-качествен треньор и на хартия и на практика, но Белчев ако му бъде дадено време, ама наистина време ( минимум сезон) и има много здрав гръб от ръководството ( в смисъл да няма такива изпълнения алаКаранги, леки форми на бойкотчета и лиготии) ми е интересно какво би могъл да постигне, при условие, че му бъде поставена и цел от ръководството да налага приоритетно юноши и повече българи по възможност.

Мен лично като фен това ще ме удовлетвори до голяма степен. Не ламтя чак толкова за някакви свръхбързи резултати и шампионски титли или пробиви в Европа при положение, че виждам, че се работи правилно и в перспектива, гради се нещо качествено и стойностно, дава се шанс на повече българи и юноши, което ще допринесе и за развитието на българският национален отбор и българския футбол като цяло.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 18 май 2024 00:10

Явно привикна при Ганчев с липсата на каквито и да е цели :)))
За първи път някой вече официално предлага да станем нещо като сателит на националния отбор.Да им обиграваме по някой играч и толкоз. Между другото това е мечтата на бай Стамен. Да не се иска от него да става шампион и некви такива шопски капризи ама заплатата да си му тече.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 18 май 2024 09:03

Чета Ганчев ни оставя с тежко наказание от УЕФА и нов милион дълг. Добре че фалира старото АД. Браво на него. Чудесен. Където го срещна, ще му благодаря, както заръча Жорката Атанасов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 18 май 2024 13:48

Браво на джуджето. Още плача за него. И ся като го няма кой ще ни издържа? Аз ли?
Дано след фк лупи няма и фк джуджи
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1571
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 18 май 2024 13:52

Вече за всичко отговарят Милко и Морко , няма място за притеснения .
Ганчев го няма .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта