Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Алфа Ромео
Мнения: 12
Регистриран на: 26 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот Алфа Ромео » 26 мар 2008 17:40

Вярно е, че при Йешич имаше стил, но чак пък да са се надпреварвали кой ще вкара гол - хахах, май друг отбор съм гледал. Стилът тогава беше за 1:0 и това беше прекрасно - за какво ви е нападателен футбол? Но откакто се разцелува с Орманджиев... извинявайте, но пред цяла България лъсна истината за продадения сезон, в който явно са участвали всички до един!
Виж, при Катуци отборът играеше привлекателно, атакуващо, но нямаше успехи!
Аз лично не искам да бием с по 5 или 6 гола - а да пълним витрината с купи.
За Стойчо имам особено мнение - той е гаранция за шампионски титли, но се дискредитира пред мен с изявлението след злощастния мач с Тулуза, след края на който заяви: "Казах на Данчо да бие силно в тъч или аут, но той даде топката на вратаря им". НЯМА ДРУГ ТРЕНЬОР В СВЕТА, който да не даде указания на отбора си да задържа топката през последните минути в един спечелен мач. НЯМА!!!

Потребителски аватар
pizata
Мнения: 6
Регистриран на: 25 мар 2008 10:25
Местоположение: София
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот pizata » 26 мар 2008 17:51

За едно съм съгласен с теб колега, за тези си думи Стойчо трябва само да се срамува. Те не го правят голям треньор. Но не съм съгласен с това, че най важното са купите. Според мен по важно е да се изгради един солиден отбор, който да радва привържениците си с красива и добра игра. Футболът не са само купи и трофей, футболът е за феновете, за хората и за великите моменти, а те несъмнено ще дойдат след красив футбол. Но за Стойчо и за феновете май е най-важното е да станем Шампиони. Ами да си призная честно, тази титла хич няма да ми е сладка, като гледам колко са слаби противниците ни и ние с мъка ги биеме.
Алфа Ромео написа:Вярно е, че при Йешич имаше стил, но чак пък да са се надпреварвали кой ще вкара гол - хахах, май друг отбор съм гледал. Стилът тогава беше за 1:0 и това беше прекрасно - за какво ви е нападателен футбол? Но откакто се разцелува с Орманджиев... извинявайте, но пред цяла България лъсна истината за продадения сезон, в който явно са участвали всички до един!
Виж, при Катуци отборът играеше привлекателно, атакуващо, но нямаше успехи!
Аз лично не искам да бием с по 5 или 6 гола - а да пълним витрината с купи.
За Стойчо имам особено мнение - той е гаранция за шампионски титли, но се дискредитира пред мен с изявлението след злощастния мач с Тулуза, след края на който заяви: "Казах на Данчо да бие силно в тъч или аут, но той даде топката на вратаря им". НЯМА ДРУГ ТРЕНЬОР В СВЕТА, който да не даде указания на отбора си да задържа топката през последните минути в един спечелен мач. НЯМА!!!

ilian4o600
Мнения: 2
Регистриран на: 26 мар 2008 17:47
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот ilian4o600 » 26 мар 2008 17:54

Mislq 4e "valka Lupi"trqbva da si hodi,trqbva da ima uprava koqto da misli za futbol,a ne kakvo ot kade da namaje.OTBORA NI ZAGIVA.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот River Plate » 27 мар 2008 16:32

Факт :idea:
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Алфа Ромео
Мнения: 12
Регистриран на: 26 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот Алфа Ромео » 27 мар 2008 18:04

Пица, заставам зад твоите думи. Нещо може би не съм се изразил както трябва. На мен титлата ми е сладка... яд ме е само че не градим солиден отбор, който да наложи хегемония в следващите 3-4 години у нас - те успехите в Европа и красивата игра ще си дойдат. Но изпускаме при такава удобна ситуация - без конкуренция - да наложим хегемония, която чакаме десетилетия вече!

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 150
Регистриран на: 27 мар 2008 18:05

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот LocoMotion » 27 мар 2008 19:59

Стойчо е прост селски пич от чирпанска околия, покрай армията,ял безплатна държавна чорба, преуспял досега! Той умее да надъхва, но с все повече увеличаващото се присъствие на чужди футболисти, все по-страно ще им изглеждат, както на тях, така и на младото поколение българи, нервните изблици на възпитания с манталитета на 80-те години на миналия век футболен отпадък!
Той ще ги направи шампиони - това е ясно дори за малките деца, но не може да направи нищо повече! В някой чужд клуб може известно време да залъгва собственика, че може, но само дотогава, докато отборът бие, започне ли да пада, Стойчо угасва!

армеец софия
Мнения: 4
Регистриран на: 27 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот армеец софия » 27 мар 2008 23:49

Абсолютно е задължително,ако ще се работи сериозно и с поглед към европейските турнири,но Стойчо трябва да остане в отбора.Томов да го измисли как.Тове ще е най-доброто за нашия тим.Добър треньор за ЦСКА винаги ще се намери,стига да има воля.Поздрави на Ники.

milan_003
Мнения: 16
Регистриран на: 28 мар 2008 11:38
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот milan_003 » 28 мар 2008 11:42

stoi4o e nai-podhodia6tia trenior na cska.raboti sas sarze.

Axel
Мнения: 3
Регистриран на: 28 мар 2008 12:14
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот Axel » 28 мар 2008 12:18

za sega ne,no moje i da se naloji skoro ! Stoi4o oba4e trqbva da ostane v kluba na visoka i otgovorna dlujnost !

CSKA_1
Мнения: 3
Регистриран на: 25 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Tрябва ли друг треньор на ЦСКА?

Мнениеот CSKA_1 » 29 мар 2008 11:49

Пак ще каже,че Стойчо има голямо сърце,но слаб треньор!добре че съперниците на ЦСКА са слаби иначе ще е голяма мъка!Това не е нашия ЦСКА а жалка сбирщина на "футболисти" псевдо треньори и ЦСКАри!Разберете че манталитета на ЦСКА не е да печели титли-тоя е ясно и на малките деца че СМЕ НЕДОСТИЖИМИ,манталитета на ЦСКА е в Европа!Ако има качествен треньор може да ги нареди правилно и ЦСКА да заприлича на отбор!Ако Ней играе с още един нападател до него по бърз да си подават топката ще патят мн отбори!Но.............ние сме с 1 нападател срещу слабаците!Това е истината!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта