Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот gihuelo » 18 апр 2023 23:23

BRF написа:
gihuelo написа:Илич се учи в момента в движение .
Има 27 мача за Чукарички и 32 за ЦСКА !
Не съм сигурен че и той знае какво точно иска и прави , даже помощниците му изглеждат една идея по- спокойни и улегнали.
До къде ще ни доведе този експеримент с млад треньор времето ще покаже.
Иначе се върнахме при схемата 3-5-2 заради която изгонихме Аркрапович.
До тук излиза вярно твърдението на някой че Джуджи е купил всичко освен мачовете с Левски , Лудогорец, Локо(ПД) , Локо (СФ) и 1948. Нямаме и факти за да го опровергаем това твърдение.

Последните две изречения от къде ти хрумнаха?


Чух го преди няколко месеца и да ти кажа честно започвам да вярвам на това нещо.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3801
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот ivo55 » 19 апр 2023 06:58

Ама не казваш защо. То, ако се замислиш доколко е възможно трицифрен брой българи да са замесени, но никой да не е пропял или възразил, сам би трябвало да се усетиш.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12714
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот BRF » 19 апр 2023 08:37

gihuelo написа:
BRF написа:
gihuelo написа:Илич се учи в момента в движение .
Има 27 мача за Чукарички и 32 за ЦСКА !
Не съм сигурен че и той знае какво точно иска и прави , даже помощниците му изглеждат една идея по- спокойни и улегнали.
До къде ще ни доведе този експеримент с млад треньор времето ще покаже.
Иначе се върнахме при схемата 3-5-2 заради която изгонихме Аркрапович.
До тук излиза вярно твърдението на някой че Джуджи е купил всичко освен мачовете с Левски , Лудогорец, Локо(ПД) , Локо (СФ) и 1948. Нямаме и факти за да го опровергаем това твърдение.

Последните две изречения от къде ти хрумнаха?


Чух го преди няколко месеца и да ти кажа честно започвам да вярвам на това нещо.

То се говореше ,че и дербито щяли да го дават!Септември и Спартак Варна висяха мачовете!Ако всички мачове са купени без изредените от теб,значи ще станем шампион!

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот gihuelo » 19 апр 2023 11:18

BRF написа:
gihuelo написа:
BRF написа:
gihuelo написа:Илич се учи в момента в движение .
Има 27 мача за Чукарички и 32 за ЦСКА !
Не съм сигурен че и той знае какво точно иска и прави , даже помощниците му изглеждат една идея по- спокойни и улегнали.
До къде ще ни доведе този експеримент с млад треньор времето ще покаже.
Иначе се върнахме при схемата 3-5-2 заради която изгонихме Аркрапович.
До тук излиза вярно твърдението на някой че Джуджи е купил всичко освен мачовете с Левски , Лудогорец, Локо(ПД) , Локо (СФ) и 1948. Нямаме и факти за да го опровергаем това твърдение.

Последните две изречения от къде ти хрумнаха?


Чух го преди няколко месеца и да ти кажа честно започвам да вярвам на това нещо.

То се говореше ,че и дербито щяли да го дават!Септември и Спартак Варна висяха мачовете!Ако всички мачове са купени без изредените от теб,значи ще станем шампион!

Ами не е така. В групата от 1-6 след редовния сезон само Черно Море не би трябвало да ни скочи ако е вярно това.

При всички положения трябва на всяка цена да не губим от Лудогорец за да влезем първи в заключителната фаза. Ако сме първи има вариант дори да не излизаме изобщо от София.
И задължително трябва да стимулираме майните да скочат на Лудогорец ако е възможно.

CSKArforever
Мнения: 244
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот CSKArforever » 19 апр 2023 19:05

Като го чуя това за смяната на треньори и ми се досира. Никъде го няма това като в България треньорите да се сменят толкова често. Тук ако бяха Клоп и Артета да сме ги уволнили 345678 пъти досега. Пиша това, понеже разни индивиди във фейса, които не могат да напишат 2 поредни думи без да допускат поне 3 правописни грешки си изказват експертните мнения.
ЦСКА се намира на първото място 9 кръга преди края на шампионата, спечели 9 (или не знам там колко поредни гостувания) и няма шампионатна загуба от месец октомри. Кога последно сме постигали подобни резултати? И то при положение, че в отбора е пълно с куци коне, ръгачи и антифутболисти като Жеферсон, Юга, Гарсес, Вион, Чарлс и Махмутович (макар и да се забелязва подобрение при него). Отделно Илич завари отбора в меко казано ужасно състояние преди 10 месеца, което не е много време. Ясно е, че не играем особено атрактивно, но някои хора се изказват все едно се борим за място в топ 6. Трябва да се отбележи и, че в голяма част от мачовете играем на по-високо темпо по 15,20 минути, а през останалото време "пестим сили" или и аз не знам какво. Срещу Левски наистина спукахме топката, но повечето дербита са такива, не само тук, но и сръбското дерби е със сходно качество и не трябва да се правят генерални изводи от мача с говедата. Има какво да се подобрява, но Илич не трябва да се уволнява, дори и да не станем шампиони. Лятото с няколко добри трансфера си мисля, че ще сглобим супер за родните стандарти отбор.
Сега следва гостуване на Пирин, което трябва да вземем задължително, преди мача с Лудогорец на Армията, където имаме добри шансове за победа. Срещу Разград често се представяме силно през последните години. Само ЦСКА!

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот Mitata » 19 апр 2023 21:40

Не си правя илюзии за първото място, за мен с този състав ще е успех, ако в крайното класиране сме втори, с което ще си гарантираме участие в ЛК. Но за това ще трябва да се борим здраво, защото числото не е кой знае колко далеч зад нас. А до края са цели 9 кръга.

Трябва да признаем, че този наш отбор няма класа, трябва да благодарим на Бусатката, че ни извади в няколко мача, с което спести 10-15 точки на ЦСКА. Ако не беше той на вратата сега можеше да сме на трето-четвърто място.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта