22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

dedko2022
Мнения: 1130
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот dedko2022 » 04 мар 2023 20:41

CSKArforever написа:Преди простотията на Юга с козела имаше нарушение срещу Брадли, а през втората част не беше отсъдена 100% дузпа за нас. Но това не ме интересува. Просто необяснимо неадекватен ми беше този сърбин, който замества Саша. Имаш Шопов, Туфагевич и Шагоян на пейката, трябва ти гол и не пускаш нито един от въпросните? Вместо това в игра се появава Канцлера, който за последните 2 години има 3 мача и правиш втора смяна чак в 83тата минута, пускайки Вион за Назон, все едно се изисква от нас да пазим резултата??? Извинявай, но заради тези напълно неадекватни смени, загубените точки днес ги пиша на "треньора". А защо Илич не беше край тъч линията днес, ще оставя някои фенове на "феърплея" да кажат.

Не беше ли Канцлера този, който свали с глава към Гарсес и стана дузпата? Иначе съм съгласен, че смените по никакъв начин не промениха играта.

CSKArforever
Мнения: 253
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот CSKArforever » 04 мар 2023 20:49

Без значение, факт е, че е доста далеч от добрата си форма (не че другите са на ниво "прайм Меси" де). Срещу неговото включване в игра нямам и толкова против всъщност, поне е офанзивен играч. Въпросът е защо заменяш централният си нападател в 83тата минута с дефанзивен футболист и защо не използваш правото си на смени, когато играта ти не върви и ти трябва гол, включвайки някой офанзивен футболист измежду Шагоян/ Туфа / Шопов?

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот шивача » 04 мар 2023 22:12

След мача със Септември си говорихме с приятели и им казах, че Господ ще ни накаже за постъпката на Матай. Ето, днес Септември ги възнагради, а на нас и най-вече Матай-ни наказа.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот шивача » 04 мар 2023 23:15

gihuelo написа:
шивача написа:Труден мач ще е. Ние не играем нещо особено, Локото ще се хвърлят здраво и дано съдиите не такова майката на мача.
1-0


От сигурен източник - Локото играят утре за 80 бона отборна премия.

Нормално.....
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот redhooligan » 05 мар 2023 00:59

CSKArforever написа:Без значение, факт е, че е доста далеч от добрата си форма (не че другите са на ниво "прайм Меси" де). Срещу неговото включване в игра нямам и толкова против всъщност, поне е офанзивен играч. Въпросът е защо заменяш централният си нападател в 83тата минута с дефанзивен футболист и защо не използваш правото си на смени, когато играта ти не върви и ти трябва гол, включвайки някой офанзивен футболист измежду Шагоян/ Туфа / Шопов?


Стига сте се правили на треньори. Неадекватни смени и не знам си какво. Вината си е изцяло на отбора, дори и дузпа имахме. Само Иличи знае защо Шагонян не играе. Все си мисля, че треньора е този който най добре знае формата на даден играч, а не ние. Ако Матей беше вкарал дузпата нямаше да се реве толкова. Всеки знае, че Локо ще се метнат здраво срещу нас, а не както играят срещи Разград или Арда в миналия кръг. Два мача не показваме никаква игра и това е положението, но важното е че днес и не загубихме. Ако някой си мисли, че можем да станем този сезон шампиони, значи се е излъгал. Дори и да сме на 1-во място, като дойдат плейофите ще има яко даване на пари и всеки ще ни рита, мачка и ще се свири както трябва за да може един друг отбор да вземе титлата. Просто докато Перукан е начело на БФС, така ще е!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

peliforewer
Мнения: 9732
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот peliforewer » 05 мар 2023 11:02

1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3985
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот djd » 05 мар 2023 11:49

Да, пропускът за дузпата си е пропуск. Представянето на част от играчите също не беше на ниво.
Но не може да се играе нормален мач при такова идиотско съдийство. Драганов не свири това, което вижда, после се мъчи да компенсира и осира мача. Ми остави хората да играят и си гледай твоята работа! Баси кретена!
Ако има 10 дузпи, ще дадеш 10 дузпи. Какво толкова сложно има?

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот LoveAndPeace » 05 мар 2023 12:13

Трябва клубовете да натиснат БФС да "отвори" разговорите по тези слушалки. Съдията също след мач трябва да може на всеослушание да обясни какво е видял в ситуация А , ситуация Б , В .....

CSKArforever
Мнения: 253
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот CSKArforever » 05 мар 2023 15:01

redhooligan написа:
CSKArforever написа:Без значение, факт е, че е доста далеч от добрата си форма (не че другите са на ниво "прайм Меси" де). Срещу неговото включване в игра нямам и толкова против всъщност, поне е офанзивен играч. Въпросът е защо заменяш централният си нападател в 83тата минута с дефанзивен футболист и защо не използваш правото си на смени, когато играта ти не върви и ти трябва гол, включвайки някой офанзивен футболист измежду Шагоян/ Туфа / Шопов?


Стига сте се правили на треньори. Неадекватни смени и не знам си какво. Вината си е изцяло на отбора, дори и дузпа имахме. Само Иличи знае защо Шагонян не играе. Все си мисля, че треньора е този който най добре знае формата на даден играч, а не ние. Ако Матей беше вкарал дузпата нямаше да се реве толкова. Всеки знае, че Локо ще се метнат здраво срещу нас, а не както играят срещи Разград или Арда в миналия кръг. Два мача не показваме никаква игра и това е положението, но важното е че днес и не загубихме. Ако някой си мисли, че можем да станем този сезон шампиони, значи се е излъгал. Дори и да сме на 1-во място, като дойдат плейофите ще има яко даване на пари и всеки ще ни рита, мачка и ще се свири както трябва за да може един друг отбор да вземе титлата. Просто докато Перукан е начело на БФС, така ще е!


Далеч съм от мисълта, че ще бъдем шампиони, трябва ни още надграждане за това. Трябва да сме наистина машини, за да можем да преборим това, което стои срещу нас, а ние сме далече от това понятие.
Колкото до другата част от поста ти... Не се правя на треньор, но както вече ти беше намекнато, това е форум и целта му е всеки да изрази мнение, а моето си остава такова, че сърбинът, който заместваше Саша Илич беше абсолютно НЕАДЕКВАТЕН! Не може играта ти да не върви, да ти трябва гол, да имаш прилични за българските стандарти офанзивни футболисти на резервната скамейка и да не ги пускаш. А смяната на централният ни нападател Назон с дефанзивния халф Тибо Вион беше вече върхът на простотията. Със Саша Илич край тъч линията този мач го взимахме, а защо Илич днес го нямаше там, още чакам някой от многото привърженици на "феърплея" в изключително честното българско първенство да ми каже.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот redhooligan » 05 мар 2023 21:05

CSKArforever написа:
Далеч съм от мисълта, че ще бъдем шампиони, трябва ни още надграждане за това. Трябва да сме наистина машини, за да можем да преборим това, което стои срещу нас, а ние сме далече от това понятие.
Колкото до другата част от поста ти... Не се правя на треньор, но както вече ти беше намекнато, това е форум и целта му е всеки да изрази мнение, а моето си остава такова, че сърбинът, който заместваше Саша Илич беше абсолютно НЕАДЕКВАТЕН! Не може играта ти да не върви, да ти трябва гол, да имаш прилични за българските стандарти офанзивни футболисти на резервната скамейка и да не ги пускаш. А смяната на централният ни нападател Назон с дефанзивния халф Тибо Вион беше вече върхът на простотията. Със Саша Илич край тъч линията този мач го взимахме, а защо Илич днес го нямаше там, още чакам някой от многото привърженици на "феърплея" в изключително честното българско първенство да ми каже.


Само можем да гадаем какъв е бил замисълът и защо така е направил, но той знае най-добре и носи отговорност за постъпките си пред ръководството на клуба. Знам че всеки фен на отбора иска да бием наред и да повторим онази знаменита титла от 2008 година.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта