34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20441
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 24 май 2024 00:59

Гледах ситуацията с червеният картон на Густаво Бусато...

1/ Саянг с отиграване с глава, което би причинило стомашни болки от смях, дори и ако рита в селските дивизии...
2/ Бусато с абсолютно идиотско отиграване срещу чернилката. Според мен, заслужава сурово наказание от няколко срещи... Направо му е*а мамата с това единоборство във въздуха...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

DoSomethingDifferent
Мнения: 594
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот DoSomethingDifferent » 24 май 2024 01:38

Стамен или Данко? Едно ниво!
Do Something Different!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6883
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот icko65 » 24 май 2024 07:15

Red_Omerta написа:
icko65 написа:
Red_Omerta написа:Труден мач, но е време тези да ги шамаросаме, надъхани до безобразие, правят си чики-рики с Нямахорец, от няколко години, повярвали са си, а като гости, са слаби. Даже като се замисля, те винаги са били домакински отбор, малко повечко им върза този сезон, време им е да слезнат на земята, и както пяха в края на мача с Рязанград, какъв по-удобен момент да им покажем, кой какво ще бие и ще прави.

Успех на нашите момчета!

Да видим мнението ти след двубоя а...



Ето ми го мнението и след двубоя

1. Честита победа - трябва да имаш доблестта да поздравиш противника

2. За мача 1вото полувреме така и очаквах, нямаха удар във вратата, нямаха и положения, излезнаха да се бранят и с мисълта да не допуснат гол, а напред каквото стане. След ЧК мача се обърна и посоката му също.
3. Както си говорихме и на стадиона - 80% от отбора на ЦСКА не е за ЦСКА и не заслужават какъвто и да е коментар освен, че са потресавища и за 10 15 20 хилки на месец ще събера лапетата от квартала и ще играят по-добре!

4. Каквото надробиха предишното ръководство сега това ще гледаме. До края на първенството ще е мъка

5. Стамен Белчев доказа, че все още не е израснал да води мъжкият отбор!

Успех на баража..Благодаря на теб и другите за поздравленията..
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Red_Neck » 24 май 2024 07:45

Мен друго ме притеснява.
Началници от различен калибър се оправдават със съдийството. Предвид играта и резултатите на отбора последните 40 дни, това е нелепо!
Изтървем ли и баража, за мен това ще е на 99% преднамерена абдикация от ЕКТ и нещата стават притеснителни.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Varnauser » 24 май 2024 08:08

..............

Ето ми го мнението и след двубоя

1. Честита победа - трябва да имаш доблестта да поздравиш противника

..............

Достойно поведение. Уважение за уважение!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3835
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 24 май 2024 09:05

Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:
Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:Който и да беше дошъл след НЕМ не вярвам, че щеше да вдигне отбора.

Коментаторът много точно каза, че Белчев ще бъде жертвеното агне на идиотското управление в последните месеци.

Щом ви харесва, плюйте го. Проблемът Си е ваш.

Смяташ ли, че в управленските решения, които се вземат в клуба през последната почти година, пръст няма новата власт?


Това е интересен въпрос. Но наистина смятам, че решението за НЕМ беше изцяло на Ганчев. Всички знаят защо. След това решения на практика нямаше. Усещаше се една безтегловност в клуба, сякаш няма шеф реално.

От там нататък кога точно Ганчеви са взели решението да напуснат, няма как да знаем. Според мен със сигурност не е било в плановете му да напусне официално клуба, в момента в който го направи. Просто напусна потъващия кораб, вероятно усетил накъде отиват нещата. Няма как да се кривим: влезна през парадния вход преди близо 9 години, но си тръгна като плъх ;)

А помниш ли по кое време "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука" влезе в клуба и откога Орманджиев е в ръководството. Съвсем не мисля, че отеглянето на Ганчев е изненадващо, дори напротив - смятам, че е планирано и съгласувано преди повече от година. Специално за мен, новите започват с голяма черна точка и силно се надявам, опасенията ми да се окажат напразни.

Двамата директори, включително този, избран от Ганчев, публично декларират, че са били много изненадани от напускането на единия съдружник (Ганчеви), което ги поставило в ситуация да се вършат спешни неща за дни.

Но ... де да знам, Филипов може да е решил публично да клевети доскорошния си началник, а оня да го е страх да го опровергае.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6143
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 24 май 2024 09:56

Новите собственици засега с пълен фалстарт. Ако продължават по същия начин ще си припомним времената с титаните от "Титан" !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5950
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот gihuelo » 24 май 2024 09:59

Red_Neck написа:Мен друго ме притеснява.
Началници от различен калибър се оправдават със съдийството. Предвид играта и резултатите на отбора последните 40 дни, това е нелепо!
Изтървем ли и баража, за мен това ще е на 99% преднамерена абдикация от ЕКТ и нещата стават притеснителни.


Абсолютно съм на същото мнение.
Дано да не съм прав, но отбора всячески се води към неучастие в ЕКТ .
А за да не искаш да играеш в ЕКТ и да вземеш сигурни пари ,значи нещо не е наред вероятно с лиценза.
Новите са в ЦСКА по документи от 20.02.2023 г. и със сигурност са били запознати за какво става въпрос.
Февруари имахме дълг към НАП от 3,2 млн. лева ! Този дълг е натрупан поне за една година, тоест горе долу от влизането на новите в клуба.
В момента всичко е изрядно.
Първата чврвена лампичка беше безумно паническата продажба на Назон с единствената причина да се вземат някакви пари. Те го караха по разни лагери, едните не го харесаха и го закараха при други.
Сега дали ГГ е спрял да дава пари още миналата година си знаят само те двамата с Папазки.
Между другото се говори, че да се махне окончателно от ЦСКА Джуджи чака някакви пари от Папазки.
Имаше и забавени заплати около нова година.
В София паднахме само за месец и половина от Пирин,Локо ПД, Ботев, ЧМ и завършихме наравно с Крумовград.
Това говори за отписване тотално на този сезон. Да видим какви ще я свършат през новия.
Даже като се замисля май е по-добре да починем едно лято от Европа - нито състав имаме ,нито треньор , нито нищо.

Gotzev.88
Мнения: 670
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 24 май 2024 11:44

gihuelo написа:
Red_Neck написа:Мен друго ме притеснява.
Началници от различен калибър се оправдават със съдийството. Предвид играта и резултатите на отбора последните 40 дни, това е нелепо!
Изтървем ли и баража, за мен това ще е на 99% преднамерена абдикация от ЕКТ и нещата стават притеснителни.


Абсолютно съм на същото мнение.
Дано да не съм прав, но отбора всячески се води към неучастие в ЕКТ .
А за да не искаш да играеш в ЕКТ и да вземеш сигурни пари ,значи нещо не е наред вероятно с лиценза.
Новите са в ЦСКА по документи от 20.02.2023 г. и със сигурност са били запознати за какво става въпрос.
Февруари имахме дълг към НАП от 3,2 млн. лева ! Този дълг е натрупан поне за една година, тоест горе долу от влизането на новите в клуба.
В момента всичко е изрядно.
Първата чврвена лампичка беше безумно паническата продажба на Назон с единствената причина да се вземат някакви пари. Те го караха по разни лагери, едните не го харесаха и го закараха при други.


Може и да се окажете прави, но за мен ЦСКА вече е един отбор с непрекъснати възходи и падения, едно увеселително влакче, което вече не е забавно... Като изключим, че нямахме така или иначе особено силна есен, реално пролетта е огледална на сезон 2021-2022. Преди него, през февруари, 2021 ГГ пак щеше да си ходи, уж настана хаос, но все пак някак взехме купата- мъчно, но я взехме. После есента отстранихме Пилзен и играхме в групите, бихме си Лудогорец и зимувахме първи. И после пролетта? Хиксирахме с Локо Сф, говедата и Царско село, Ботев и Локо Плд ни биха, със Славия взехме полуфинала след дузпи. Финалът го помним... За капак и Разград ни млатиха с 5:0, паднахме и от Левски и за първенство и завършихме с две нулеви равенства срещу Ботев и ЧМ. Даже тогава беше много по-съмнително, защото есента ни беше почти безупречна. Този сезон целият си тръгна зле и позитивите бяха изключения. От първия мач с Хебър до вчера.
От друга страна, продажбата на Назон адски ми напомня на продажбата на Мауридес от 2019- човекът отиде във Виена, сетне се върна. Не, чакай пич, не разопаковай, отиваш за Китай. Много, ама много ме съмнява да са се дали милионите, за които се пише. Да не говорим, че и по-принцип повечето ни най-големи изходящи трансфери са именно зимата, което е малоумно и пагубно за отбора всеки път. Заедно с Мауридес продадохме баш тогава и Десподов, двамата бяха вкарали точно половината голове през есента :|

Пиша го, за да се самоуспокоя, макар да знам, че в ЦСКА (БГ футболът) е такъв хаос, че всякакви конспиративни теории са напълно възможни.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3835
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 24 май 2024 12:03

MASTER_COOL написа:Новите собственици засега с пълен фалстарт. Ако продължават по същия начин ще си припомним времената с титаните от "Титан" !

Е ми, да, как да не са те виновни :)))))))))))))))))))))))))))


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта