34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7176
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 23 май 2024 22:47

icko65 написа:По добрия спечели и е вицешампион на България..Честито моряци.На вас успех на баража.

Така е! През целият сезон бяхте по-добри от нас и заслужено завършвате втори. Взехме ви 1 от 9 точки от три мача и това е показателно. Имате добър треньор, така че успех в ЛК!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3834
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 23 май 2024 22:48

danko_sot написа:Еми честито на Морето. ;) Ние на баража не знам кво ще правим.

Сега си представи как под мъдрото ръководство на двамата любими треньори на Ганчеви и с неговата лична ютуб селекция, на баража падаме с гол на ... Пишчевич ...
Дори и майстора на епичните излагации Мърльо ще бледнее на подобна история ...

Snatch
Мнения: 204
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Snatch » 23 май 2024 22:54

Едва ли някой е очаквал чудеса от Белчев. Обикновено след смяна на треньора се поява импулс в отбора и някакво раздвижване в положителна посока. При нас такова нещо не виждам. Напротив, по-зле сме от преди. С НЕМ 100% завършвахме втори и отивахме на финал за купата. А Белчев не знам на какво се е надявал, сигурно си е мислел че няма да е временна опция, ама нивото му е точно за втория отбор. Да си реди там конусите и никой да не го закача от заплата до заплата.
Keep Walking

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот peliforewer » 23 май 2024 23:12

Черно море си заслужи второто място, ако още тази вечер Стамен Белчев не го уволнят ще загубим и баража.ЦСКА губи с 0-1, а Белчев чака да стане 80 мин. за да изкара най-активният си футболист Вион и вместо Асприля, който му е единственият нападател на пейката да пуска едни безопасни игли.На бай Стамен не му ли светна, че като вади Хайнц и ЦСКА в нападение приключва, всичко което се създава в нападение е свързано с Хайнц колкото и да не е във форма и да играе в непривична за него роля на ЦН.Черешката на тортата беше когато Белчев след мача заяви, че бил много доволен от мача и само една грешка решила двубоя, този трябва да си ходи с 200.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3740
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот danko_sot » 23 май 2024 23:13

Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:Който и да беше дошъл след НЕМ не вярвам, че щеше да вдигне отбора.

Коментаторът много точно каза, че Белчев ще бъде жертвеното агне на идиотското управление в последните месеци.

Щом ви харесва, плюйте го. Проблемът Си е ваш.

Смяташ ли, че в управленските решения, които се вземат в клуба през последната почти година, пръст няма новата власт?


Това е интересен въпрос. Но наистина смятам, че решението за НЕМ беше изцяло на Ганчев. Всички знаят защо. След това решения на практика нямаше. Усещаше се една безтегловност в клуба, сякаш няма шеф реално.

От там нататък кога точно Ганчеви са взели решението да напуснат, няма как да знаем. Според мен със сигурност не е било в плановете му да напусне официално клуба, в момента в който го направи. Просто напусна потъващия кораб, вероятно усетил накъде отиват нещата. Няма как да се кривим: влезна през парадния вход преди близо 9 години, но си тръгна като плъх ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Ozzimozzi
Мнения: 7176
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 23 май 2024 23:24

danko_sot написа:
Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:Който и да беше дошъл след НЕМ не вярвам, че щеше да вдигне отбора.

Коментаторът много точно каза, че Белчев ще бъде жертвеното агне на идиотското управление в последните месеци.

Щом ви харесва, плюйте го. Проблемът Си е ваш.

Смяташ ли, че в управленските решения, които се вземат в клуба през последната почти година, пръст няма новата власт?


Това е интересен въпрос. Но наистина смятам, че решението за НЕМ беше изцяло на Ганчев. Всички знаят защо. След това решения на практика нямаше. Усещаше се една безтегловност в клуба, сякаш няма шеф реално.

От там нататък кога точно Ганчеви са взели решението да напуснат, няма как да знаем. Според мен със сигурност не е било в плановете му да напусне официално клуба, в момента в който го направи. Просто напусна потъващия кораб, вероятно усетил накъде отиват нещата. Няма как да се кривим: влезна през парадния вход преди близо 9 години, но си тръгна като плъх ;)

А помниш ли по кое време "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука" влезе в клуба и откога Орманджиев е в ръководството. Съвсем не мисля, че отеглянето на Ганчев е изненадващо, дори напротив - смятам, че е планирано и съгласувано преди повече от година. Специално за мен, новите започват с голяма черна точка и силно се надявам, опасенията ми да се окажат напразни.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3740
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот danko_sot » 23 май 2024 23:47

Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:
Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:Който и да беше дошъл след НЕМ не вярвам, че щеше да вдигне отбора.

Коментаторът много точно каза, че Белчев ще бъде жертвеното агне на идиотското управление в последните месеци.

Щом ви харесва, плюйте го. Проблемът Си е ваш.

Смяташ ли, че в управленските решения, които се вземат в клуба през последната почти година, пръст няма новата власт?


Това е интересен въпрос. Но наистина смятам, че решението за НЕМ беше изцяло на Ганчев. Всички знаят защо. След това решения на практика нямаше. Усещаше се една безтегловност в клуба, сякаш няма шеф реално.

От там нататък кога точно Ганчеви са взели решението да напуснат, няма как да знаем. Според мен със сигурност не е било в плановете му да напусне официално клуба, в момента в който го направи. Просто напусна потъващия кораб, вероятно усетил накъде отиват нещата. Няма как да се кривим: влезна през парадния вход преди близо 9 години, но си тръгна като плъх ;)

А помниш ли по кое време "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука" влезе в клуба и откога Орманджиев е в ръководството. Съвсем не мисля, че отеглянето на Ганчев е изненадващо, дори напротив - смятам, че е планирано и съгласувано преди повече от година. Специално за мен, новите започват с голяма черна точка и силно се надявам, опасенията ми да се окажат напразни.


Аз не мисля така. Но определено не съм ентусиазиран да видя тандем Бербо-президент, Томаш- треньор. Не ме питай защо не искам да са те. Просто интуиция. ;)

З
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Red_Omerta
Мнения: 121
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот Red_Omerta » 23 май 2024 23:52

icko65 написа:
Red_Omerta написа:Труден мач, но е време тези да ги шамаросаме, надъхани до безобразие, правят си чики-рики с Нямахорец, от няколко години, повярвали са си, а като гости, са слаби. Даже като се замисля, те винаги са били домакински отбор, малко повечко им върза този сезон, време им е да слезнат на земята, и както пяха в края на мача с Рязанград, какъв по-удобен момент да им покажем, кой какво ще бие и ще прави.

Успех на нашите момчета!

Да видим мнението ти след двубоя а...



Ето ми го мнението и след двубоя

1. Честита победа - трябва да имаш доблестта да поздравиш противника

2. За мача 1вото полувреме така и очаквах, нямаха удар във вратата, нямаха и положения, излезнаха да се бранят и с мисълта да не допуснат гол, а напред каквото стане. След ЧК мача се обърна и посоката му също.
3. Както си говорихме и на стадиона - 80% от отбора на ЦСКА не е за ЦСКА и не заслужават какъвто и да е коментар освен, че са потресавища и за 10 15 20 хилки на месец ще събера лапетата от квартала и ще играят по-добре!

4. Каквото надробиха предишното ръководство сега това ще гледаме. До края на първенството ще е мъка

5. Стамен Белчев доказа, че все още не е израснал да води мъжкият отбор!

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот peliforewer » 24 май 2024 00:14

Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:
Ozzimozzi написа:
danko_sot написа:Който и да беше дошъл след НЕМ не вярвам, че щеше да вдигне отбора.

Коментаторът много точно каза, че Белчев ще бъде жертвеното агне на идиотското управление в последните месеци.

Щом ви харесва, плюйте го. Проблемът Си е ваш.

Смяташ ли, че в управленските решения, които се вземат в клуба през последната почти година, пръст няма новата власт?


Това е интересен въпрос. Но наистина смятам, че решението за НЕМ беше изцяло на Ганчев. Всички знаят защо. След това решения на практика нямаше. Усещаше се една безтегловност в клуба, сякаш няма шеф реално.

От там нататък кога точно Ганчеви са взели решението да напуснат, няма как да знаем. Според мен със сигурност не е било в плановете му да напусне официално клуба, в момента в който го направи. Просто напусна потъващия кораб, вероятно усетил накъде отиват нещата. Няма как да се кривим: влезна през парадния вход преди близо 9 години, но си тръгна като плъх ;)

А помниш ли по кое време "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука" влезе в клуба и откога Орманджиев е в ръководството. Съвсем не мисля, че отеглянето на Ганчев е изненадващо, дори напротив - смятам, че е планирано и съгласувано преди повече от година. Специално за мен, новите започват с голяма черна точка и силно се надявам, опасенията ми да се окажат напразни.

Ганчев реши да се изсули като мокра връв с кеш от ЦСКА, пред цяла България заяви, че новият стадион е последната кауза в нещастният му животец...Още като се разбра, че преди лицензирането ЦСКА дължи 3 млн лв към НАП, след новината за глобата от 450 хил. евро от УЕФА, след като си оставяш отбора само с 1 ЦН който се е молил да дойде в ЦСКА защото никъде другаде не го искат се разбра, че Ганчев е дръпнал ръчната, явно е решил и да спести своята част от онези 100 млн лв който заяви, че е приготвил с един съдружник и един фонд за новия стадион.Нямаме информация какви са причините да се оттегли от ЦСКА, може да е здравословно състояние, проблеми с бизнеса, но трябваше като мъж да застане пред Червената общност и да се оттегли с достойнство, така както го направи през 2015 г при идването си в ЦСКА.Колкото до новите, те вкараха много пари в клуба и решиха да изчакат края на шампионата за да променят нещо в клуба, но явно трябваше да действат веднага и всички свързани с фамилия Ганчеви веднага да си ходят.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 34 Кръг/ЦСКА - Черно Море/23.05.2024/ 20:15 ч.

Мнениеот djd » 24 май 2024 00:36

peliforewer написа:Ганчев реши да се изсули като мокра връв с кеш от ЦСКА, пред цяла България заяви, че новият стадион е последната кауза в нещастният му животец...Още като се разбра, че преди лицензирането ЦСКА дължи 3 млн лв към НАП, след новината за глобата от 450 хил. евро от УЕФА, след като си оставяш отбора само с 1 ЦН който се е молил да дойде в ЦСКА защото никъде другаде не го искат се разбра, че Ганчев е дръпнал ръчната, явно е решил и да спести своята част от онези 100 млн лв който заяви, че е приготвил с един съдружник и един фонд за новия стадион.Нямаме информация какви са причините да се оттегли от ЦСКА, може да е здравословно състояние, проблеми с бизнеса, но трябваше като мъж да застане пред Червената общност и да се оттегли с достойнство, така както го направи през 2015 г при идването си в ЦСКА.Колкото до новите, те вкараха много пари в клуба и решиха да изчакат края на шампионата за да променят нещо в клуба, но явно трябваше да действат веднага и всички свързани с фамилия Ганчеви веднага да си ходят.

Аз пак ще кажа, че работата с олигарсите е политическа.
В смисъл, че не вярвам нормален бизнесмен да дойде да дава пари за футболен клуб в България. Идват или да си спасят задника, или по партийно поръчение и с обещание за облаги от държавата. И с радост си тръгват после и викат "уволнение".


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта