Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5911
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 18 май 2024 14:03

Бачо Валтер плаща веднага . Пара бол.


Във връзка с новината за наложената ни от УЕФА финансова глоба, бихме искали да успокоим, че клубът е информиран за казуса, като официално потвърждение за наказанието имаме от 19.04.24 г., а цялата сума от 450 000 евро и всички допълнителни разходи бяха платени на футболната централа на 16.05.24 г. С това получихме уверение, че лицензът за участие в европейските клубни турнири за следващия сезон (24/25) не е застрашен и остава неговото официализиране. Въпреки че към момента нямаме просрочени плащания, ЦСКА ще остане под мониторинг за период от 3 години - 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028. Приемаме мониторинга като допълнителна отговорност да спазваме стриктно финансовия феърплей на УЕФА и да следим и изпълняваме наложените правила от Органа за финансов контрол на клубовете (CFCB) към УЕФА.

Gotzev.88
Мнения: 669
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 19 май 2024 14:47

djd написа:На мен малката Чорба ми хареса


Малката Чорба по мое мнение на експерт от алиекспрес :) досега е играл твърде малко с топката, че да имаме каквито и да било впечатления. Добрите впечатления идват от там, че има самочувствие и увереност, което е едно от най-важните качества, когато се говори за "шампионски манталитет". Това най си пролича като го пусна Стамен в най-неподходящият момент за дебют- при 1:0 пред пълен стадион в Пловдив в най-важния мач към момента за целия сезон и малкият не изглеждаше ни най-малко притеснен... за разлика от някои чужденци и почти всички български играчи в такава ситуация с много повече уж опит. Аз знам, че предубежденията и стереотипите са много погрешно нещо, но имам такива към него и не мога да се преборя с тях. А те са 2:
1. Голямата Чорба беше супер уверено перде в началото, даже му се приписваха лидерски качества от "спИциалиститИ" в школата и го направихме капитан зорлем. Лично мнение- единственият по-нелеп капитан от Турицов в цялата история на ЦСКА. Отчитам, че и позицията на ЦЗ по принцип е по-отговорна и най-вече неблагодарна от тази на малкия, но все пак.
2. По времето на налагането на голямата Чорба имаше твърде много слухове за това, че татко му е плащал в школата, за да върви нагоре сина за сметка на други. А ако това е истина, то не виждам защо да не е правил същото и за другия си син...

Надявам се, разбира се, да бъда тотално опроверган.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 19 май 2024 17:48

Тук всички сте против Стамен. Моето мнение е,че той би бил един перфектен помощник треньор. Но в един последващ сезон, в който се търси стабилизация и баланс, налагане на нов по-атакуващ стил и схема на игра , той не е лош вариант. Да, може и да не е най-добрият треньор на света, но си има своите предимства, като това, че познава най-добре юношите ни и техните възможности, трудолюбив е и упорит според мен.

А и ние не знаем какво става с Любо? Може да има и някакви пречки там.

Малко по-умерени трябва да сме в този момент. Нека да дадем кредит на доверие на това ръководство и да подкрепим техните решения. Надявам се да вземат правилните решения.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3825
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 19 май 2024 18:43

Бай Стамен е идеален за детски треньор. Там не се искат нито резултати, нито тропане по масата, нито някакъв характер, нито някаква амбиция, нито някакъв стил на обличане, нито някакъв особен стил на комуникация с медии и фенове. Даже това, че е такъв добричък е много подходящо при работа с деца.

CSKArforever
Мнения: 249
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKArforever » 19 май 2024 19:05

Аз наистина не мога да разбера как има хора, които искат Стамен. Какво е постигнал при нас, какво е постигнал като треньор изобщо, освен един късметлийски мач с Базел по време на пандемията (след който записа 6 поредни мача без победа в първенството и беше изгонен) ? Какво позитивно направи през последният месец, освен да о*ере всичко, което можеше? 2 загуби от Ботев (отбор извън топ 6!) за купата и все по-вероятен бараж и 3то място в първенството. Всеки друг треньор щеше да бъде съсипан от феновете след подобни резултати, не знам как има немалко хора, които си го искат и за другия сезон "Бай Стамен" и на какво се дължи това търпение и доверие към този анонимник?
Някой вярва ли , че със Стамен другия сезон бихме имали шанс да направим нещо различно от това да сме 15-20т. зад Лудогорец в края?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20276
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 19 май 2024 19:16

Къв мач с Ботев, аз като гледах финала с Лудогорец и по-специално изпуснатата дузпа... вече официално се отказвам от това пародийно първенство. Тия буквално ебаха мамата на българския футбол...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Gotzev.88
Мнения: 669
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 19 май 2024 19:56

Човек в един момент започва да си мисли- за какво ни е второ място за 35 000 евро на месец за Любо, Стойчо, Акрапович или НЕМ като може да си станем втори и да не вземем купата и за 4-5 пъти по-малко пари със Стамен... Отделно от това, знаеш какво играе Стамен, тъй като той посмъртно не може да играе друго. Няма го елементът на неприятната изненада. А футболът, който играе се приема за приятен за окото, колкото и субективно да е това. Така че той винаги е вариант, а винаги е и под ръка. Обаче, в един момент се стига до натрупване на някакви равни мачове и тъпи загуби с 80% по правило безсмислено владеене на топката и смени човек за човек без никаква тактическа промяна и идва време Стамен да си ходи. Ама после по правило идва някой друг я с "директен" футбол, я с "ефективен", я с халф-бекове и си викаш- какво му беше на Стамен? Изключение от правилото е Любо, ама той пък вземе, че си тръгне сам...

gihuelo
Мнения: 5911
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 19 май 2024 20:19

Бачо Стамен е идеален за Б отбора, които тренираше до преди месец.
От новото първенство този отбор ще е в Б група и мисля че Бачо Стамен е идеален за там.
Колкото до Чорбаджийски, гледал съм около 5-6 мача на втория отбор и наистина той заедно с Антонов се отличават от останалите.
На мен също много ми харесват вратаря Недечев и капитана Юлиян Илиев .
И двамата сме ги взели от Герена.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6127
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 19 май 2024 22:25

Лудогорец заслужава всичко най-лошо. Няма да казвам какво. За 2 мача показаха , че единственото им значение е да пречат на ЦСКА. Комплексирани мишки. Мразим ви и ще ви закрием рано или късно.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 19 май 2024 22:29

MASTER_COOL написа:Лудогорец заслужава всичко най-лошо. Няма да казвам какво. За 2 мача показаха , че единственото им значение е да пречат на ЦСКА. Комплексирани мишки. Мразим ви и ще ви закрием рано или късно.

Ако Черно море завършат втори, може да се сърдим само на себе си, защото имаме 3 мача с тях, а това са 9 точки. За Лудогорец в момента освен ЦСКА, няма друг дразнител в ППЛ. Общо взето са в по-горна орбита от умрялата ни ППЛ. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта