33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

The_Miz
Мнения: 350
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот The_Miz » 18 май 2024 22:43

danko_sot написа:Добре де, вие защо мислите, че като дойде Любо Пенев и ще станем още следващия сезон шампиони? Не се лъжете, няма как да стане с магическа пръчка. Изграждането на шампионски тим е по-дълъг процес, който ще отнеме време.

Да кажем, че това назначение на Стамен е било на новия собственик. Какъв сигнал ще даде това ръководство, ако първият им назначен треньор остане за 3-4 месеца, при положение, че не е правил селекция, нито подготовка. А и Любо специално е малко рисков, ще влезем в много добре познатата ни спирала от непрестанна смяна на треньори, ако Любо случайно реши да се махне дори и в средата на сезона.
Няма лошо Любо да дойде. Не ме разбирайте погрешно. Аз даже бях сигурен, че ще дойде. Но ако това ръководство има по-различна визия за начина на управление, те би трябвало да дадат шанс на Белчев през целия следващ сезон.
Вече дали ще е за добро или не, аз не знам, но въпросът е принципен.

На всички е ясно, че Белчев е временен вариант. Логично е, когато уволниш треньора, да вземеш временно или помощника му, или треньора на втория отбор, какъвто беше Белчев. Нито има договор за няколко години, нито нищо. Накрая си тръгва и това е. Друг е въпросът, че НЕМ въобще не трябваше да бъде махан и трябваше да си доиграе сезона, ама айде ще го пишем като последното неадекватно решение на Ганчеви.

gihuelo
Мнения: 5904
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 18 май 2024 23:07

Бачо Стамен вика че не е знаел че това е първа дузпа на Линдсет в живота.
Бачо Стамене, аз ли да знам бе ма...му стара. :)
Ако трябва да ги извадя и да му ги пратя.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3720
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 18 май 2024 23:15

The_Miz написа:
danko_sot написа:Добре де, вие защо мислите, че като дойде Любо Пенев и ще станем още следващия сезон шампиони? Не се лъжете, няма как да стане с магическа пръчка. Изграждането на шампионски тим е по-дълъг процес, който ще отнеме време.

Да кажем, че това назначение на Стамен е било на новия собственик. Какъв сигнал ще даде това ръководство, ако първият им назначен треньор остане за 3-4 месеца, при положение, че не е правил селекция, нито подготовка. А и Любо специално е малко рисков, ще влезем в много добре познатата ни спирала от непрестанна смяна на треньори, ако Любо случайно реши да се махне дори и в средата на сезона.
Няма лошо Любо да дойде. Не ме разбирайте погрешно. Аз даже бях сигурен, че ще дойде. Но ако това ръководство има по-различна визия за начина на управление, те би трябвало да дадат шанс на Белчев през целия следващ сезон.
Вече дали ще е за добро или не, аз не знам, но въпросът е принципен.

На всички е ясно, че Белчев е временен вариант. Логично е, когато уволниш треньора, да вземеш временно или помощника му, или треньора на втория отбор, какъвто беше Белчев. Нито има договор за няколко години, нито нищо. Накрая си тръгва и това е. Друг е[size=150]въпросът, че НЕМ въобще не трябваше да бъде махан и трябваше да си доиграе сезона,[size=150]ама айде ще го пишем като последното неадекватно решение на Ганчеви.


И съвсем друг е въпросът, че НЕМ въобще не трябваше да бъде назначаван.

Направо ме кефите като видя как защитавате великият сръбски маестро :mrgreen:
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9723
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 18 май 2024 23:45

Много Ви моля въобще да не споменавате, че в момента ЦСКА има треньор.Не може след като за пореден мач ти вкарват гол от съблекалнята ти да кажеш, че нямаш обяснение как се случва това.Как може да дадеш на футболист който досега не е изпълнявал дузпа в професионалната си кариера да ти изпълни една от решителните дузпи за сезона, а оправданието, че не си знаел е показателно що за треньорски екип сте се събрали в ЦСКА.Отборът играе в абсолютен хаос, Белчев първото полувреме само подскачаше край тъчлинията и беше по неадекватен от червените футболисти.Ако имаше малко мозък Белчев щеше да разбере, че с тези футболисти неговата схема няма да проработи, резултатите го показват, остави ги да си играят както играят цял сезон за да не ставаме за резил.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 19 май 2024 00:12

Ти като му видиш физионимията ти е ясно каква е тактиката.
"Айде момчета, онче бонче, ти си крило, онче бонче ти си нападател, риба щука, бегай на бека. И много си я подавайте с Бусато, по телевизията глеъм, че тъй правят на запад".
Последна промяна от ivo55 на 19 май 2024 15:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3985
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот djd » 19 май 2024 13:02

На мен малката Чорба ми хареса. Трябва да се пуска по-често и като начало не да измъква завързани мачове.
Имаме нужда да се направи ядро от 5-6-7 добри български футболисти, с шампионски манталитет, което след 1-2 години макс да може да командва отбора на терена и в съблекалнята. Не можем за тази работа да разчитаме на наемници, които идват с цел да си намерят по-добра оферта след 1 година и да си заминат.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот redhooligan » 19 май 2024 15:20

шивача написа:Той е осъден отдавна. Не знам дали помниш, но той за ТРЕТИ път ни става треньор. Той жена си не може да ръководи, хеле пък нас. Виж му визитката, успехите и да му пожелаем приятен риболов. Пичове, много са ви занижени критериите. Ние трябва да притежаваме най- добрите Българи, да аткаваме и доминираме. Това е нашето ДНК, останалото е заблуда. Не разбирам как е възможно телкаджии като вион, юга, санянг, махмутович и куп бивши вече, да ви радват и чак играят с години при нас, че и капитани са биле. Пълна пародия и докато феновете го намират за нормално, среднячеството ще продължи. Като нямаш пари за класни чужденци, налагаш млади Българи.


Напълно съм съгласен с мнението ти, особено и за телкаджиите. Отдавна казвам, че Вион е за махане! Последният му добър мач, беще срещу Виктория Пилзен или хайде да кажем предпоследния, защото имаше един мач за първенството в който вката 2 гола мисля че беше със далечни изтрели. Юга е толкова тромав и рисков, че няма на къде повече ( дай да не урочасвам нещата ). Махмута и той от сигурно половин сезон си е за махане и не знам дори, защо беше привлечен. Алигатора дойде само да си взима заплатата ( дърт коцкар ), Каранга е само по заведенията ( там си му е по добре ). Матай също трябва да го махат, защото с толкова контузии, трудно ще си върне формата. Има още няколко играча които трябва да се махнат. Не вярвам във Българското първенство да няма футболисти на средна възраст 23-24 години, които да откажат оферта от ЦСКА.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3720
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 19 май 2024 18:03

За съжаление включването на Шопов бе слабо, поне за мен. Този играч за пореден път ме убеждава, че няма качества, а може би и характер за ЦСКА.
Но ако отиде в Ботев му пожелавам успех там и дано ме опровергае и се развие.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот mistreated » 20 май 2024 09:06

От отбор с най-добрата защита се превърнахме в посмешище, което всеки мач започва с гол пасив! Жалка история е бай Стамен, както и 90% от българските треньори. Това с Линдсет и дузпата вече върха на невежеството. Ти преди всеки мач трябва да имаш минимум двама човека, които да знаят, че те ще изпълнят евентуална дузпа. А той нашия не знаел, че Линдсет никога не бил изпълнявал :roll:
Искрено се надявам поне срещу Черно море малко от малко да го покрие късмета и да си върнем второто място.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 33 Кръг/ЦСКА - Крумовград/18.05.2024/ 17:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 20 май 2024 10:56

Ми той откъде да знае? Нали трябва да може да го попита, играча да му отговори, а треньорът да разбере отговора ... На хасковски диалект ли да стане тая работа? "Чуй момце, ти вратницата мож ли целнеш с валмото, бря и лани туй нявга вършил ли си го"?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта