Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5895
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 17 май 2024 11:01

Босненският гранд Железничар предсрочно прекрати договора си за наем на Бисмарк Чарлз. Така 22-годишният нападател ще трябва да се върне в ЦСКА и да изчака изтичането на контракта си с „армейците“, който е до 30 юни.

Бисмарк Чарлз участва само в три мача за тима от Сараево. В само един от тях беше титуляр, а в другите влизаше като резерва. Започна в стартовия състав при победата с 3:0 в дербито с ФК Сараево на 3 март, но... получи поредната контузия и беше заменен на почивката. Завърна се на терена месец по-късно. Общо изигра само 81 минути за Железничар.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 17 май 2024 11:49

Супер!
бай Стамен ще има ЦН за последните мачове от сезона :)))))))))))))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CSKArforever
Мнения: 248
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKArforever » 17 май 2024 12:14

Изобщо не съм фен на Стамен (що се отнася до треньорските му качества, нищо против човека) и според мен ще е пагубно да го оставим и след края на сезона.
Не знам за кой път го връщаме и всеки път ни показва, че не става да води голям отбор като ЦСКА. За мен задължително трябва да си ходи, но от това което чета май все по-вероятно да остане...
Ясно ми е, че който и да дойде няма да свали човека с комплексите и отборчето му от върха, но поне с по-качествен треньор може да сме във филма до последно, както със Саша миналата година.
А освен шампионата (който към момента изглежда непосилна за нас кауза) все пак ще имаме и мачове в Европа, както и такива за купичката на загубеняците и не мисля, че със Стамен начело ще постигнем резултати във въпросните турнири (едва ли ще му върже пак като с Базел).

CSKA_FEN4E
Мнения: 869
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_FEN4E » 17 май 2024 12:29

Red_Neck написа:Супер!
бай Стамен ще има ЦН за последните мачове от сезона :)))))))))))))

Ако е здрав може ли да играе за ЦСКА в оставащите три мача.

Gotzev.88
Мнения: 669
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 17 май 2024 13:05

Е, все пак изпадащ отбор в Босна е голям залък и не всеки може да се пребори за титулярно място там. Сигурен съм, че ще набута поне хеттрик на Морето.
Белчев е от типа треньори, които могат да изградят нещо, ако им се остави време и спокойствие. Тоест, за да е успешен Белчев не трябва да се промени той, а ние. Ние в последните години сме настроени на "резултати и титла на всяка цена" и сами си търсим сръбски натегачи, играещи за резултат за сметка на красотата и Любо- силен старт и мигновена красота и резултати и логичен спад после. За младата версия на Белчев- Томаш важи същото.

peliforewer
Мнения: 9717
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 17 май 2024 13:13

CSKA_FEN4E написа:
Red_Neck написа:Супер!
бай Стамен ще има ЦН за последните мачове от сезона :)))))))))))))

Ако е здрав може ли да играе за ЦСКА в оставащите три мача.

....При даване на играч под наем вече ще се изисква писмено споразумение между клубовете, което изрично уточнява срока на договора и финансовите условия. Минимумът за престой на един играч под наем в нов отбор ще бъде между два трансферни прозореца, а максимумът - една година....
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

The_Miz
Мнения: 350
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот The_Miz » 17 май 2024 13:15

Ако наистина Белчев остане и следващия сезон, с този си ход новото ръководство ще покаже тотална липса на амбиция и “играйкането” ще продължи в пълна сила. Съгласен съм, че отбор се гради 2-3 години и не може да очакваме да сме сигурни шампиони още следващия сезон, но с Белчев начело няма да постигнем нищо, ако ще и 10 години да ни е треньор. Не знам как след всичките си престои, включително и сегашния, хората не виждат, че този човек НЕ СТАВА за ЦСКА. А въобще да се споменава името му в едно изречение с легенда като Любо Пенев е направо позор. Да, Любо не е най-добрият треньор и има своите кусури, но поне е лидер и всеки знае кой е. В сравнение с него Белчев е някакъв тотален анонимник, който и в детска градина няма да го уважават.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6125
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 17 май 2024 15:31

Аз още в началото споделих, че хич не съм оптимист за "новото начало"
Дано разбира се греша и да ни очакват промени, които рано или късно ще доведат до резултат.
Стадиона и базата са с абсолютен приоритет
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5895
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 17 май 2024 16:29

Гришата май тотално скъсва с футбола.

Литекс ще стане общински клуб, стана ясно от изявление на кмета на града Страцимир Петков пред БТА. Той заяви, че Община Ловеч ще получи като дарение от дружеството "Ловеч спорт 96" градския стадион, тренировъчната база с прилежащите терени и сгради, както и ще придобие безвъзмездно собствеността на футболния отбор Литекс.

Той обясни, че в Общината са внесени предложения за безвъзмездно дарение на градския стадион с 13 изградени сгради, тренировъчната база от 113 декара и още един терен в близост до нея, както и сградата на бившия басейн.

Петков припомни, че "Литекс комерс" притежава ловешкия футболен клуб от 1996 г. а "Ловеч спорт 96" стопанисва и управлява стадиона и тренировъчната спортна база, като 51 процента са на "Литекс комерс", а 49 на сто е делът на Общината.
"Апортните вноски, с които е влязла Общината 1996г., са разделени на три и сега по този начин ние ги получаваме обратно като дарение. Дружеството е направено с цел развитие на спорта в града и инвестиция от страна на "Литекс комерс", а Общината участва с имоти. Сега "Литекс" ни дарява имотите, от което следва прекратяване на съвместното дружество. Единият от имотите ще получим с тежести - малко над 100 хиляди лева, но данъчната оценка на това игрище е 138 хиляди лева. Всички други имоти са безвъзмездни. Придобиваме ги с подобренията в тях", обясни кметът.
По думите му за стадиона ще са необходими повече средства за поддръжка, но той има идея как Общината да се справи с това.
Придобивайки тези имоти, футболният клуб ще стане общински. "Ще трябват немалко средства той да се поддържа и да се администрира. Аз водя вече такива разговори и за членове на новия управителен съвет, който ще взима решения. В него ще влязат и хора от бизнеса", добави Страцимир Петков.
По думите му футболният клуб ще бъде прехвърлен на Общината без задължения. Името на отбора ще се промени, спортните хора имат предложения.
Кметът каза още, че е трудно да бъде поддържан професионален клуб в "Б" група. "Усилията, които правя, ако отборът както върви в момента - видимо ще остане в "Б" група, да успеем един сезон да го задържим в тази група. Средствата и силите, които виждам, че мога да постигна в момента, са участие във "В" група - непрофесионален футбол. Там сумата е три пъти по-малко. Средствата, за които разговарях със спонсорите, са напълно постижими за тях", каза още Петков.
Осен спортните имоти, от "Литекс комерс" АД даряват на Общината още един, който е в центъра на града.
Последна промяна от gihuelo на 17 май 2024 20:57, променено общо 1 път.

На линия
Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3720
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 17 май 2024 18:07

Може и Стамен да е по-доброто решение от Пенев в дългосрочен план. Клубът трябва да се стабилизира първо и да се балансира в кадрови план и после да се атакува титлата евентуално.

Но още по-важно от това кой ще е треньора е решението кой ще е главен мениджър, президент или какъвто се води там. Ще има ли въобще такъв пост?

Ще се повтаря, но този екип, който сформираха и е на върха на оперативното ръководство в клуба в момента- Орманджиев и Фичо, не ми вдъхва доверие.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 42 госта