Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 12 май 2024 12:29

ivo55 написа:Най-подходящ за големия началник в ЦСКА очевидно е Христо Стоичков. Когато идва в България обикновено е точно заради новите собственици на ЦСКА.


Не го виждам Ицо като голям началник. Би било изненада за мен. Виж, ако идва заради новите собственици, поведението му е началническо.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

На линия
Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3692
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 12 май 2024 12:47

И аз не мисля, че е възможно да е Стоичков. Нека не се лъжем, той е легенда, но капацитета му е нисък за такъв вид управление. Димитър Бербатов онзи ден отрича да е преговарял с новите собственици. Той също е с особен характер и без никакъв опит, откакто напусна футболния терен. За Лъчо Танев още от сега започна да излиза информация, че заради него ЦСКА ще се насочи основно към испанския пазар и по-конкретно Лига 2. Представете си какъв конфликт на интереси ще стане, ако поеме главен пост при нас с трансферната ни политика.

Просто нямам идея кой ще е този силен човек в управлението на ЦСКА или ще разчитаме наистина на тия двамата (Фичо и Стоян), но за мен те няма как да се справят с управлението. Най-много да се изпокарат и с треньорите и помежду си. Дори да не е чисто футболен човек, трябва да има някой на върха на пирамидата.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23845
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 май 2024 15:00

Бат Ицо направи бранд и то добър така че не е баш нисък капацитет
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3807
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 13 май 2024 08:12

Аз имам един малко странен въпрос - имате ли и вие проблем с отварянето на сайта на тема спорт. Аз като го отворя и ми изскачат едни реклами на хазартна компания, които закриват целия екран. Нямам опция да ги затворя. Принудих се и премахнах отметката за този сайт от списъка, който съм си направил.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6344
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот mistreated » 13 май 2024 09:02

danko_sot написа:Да, и аз четох на Майкъла интервюто, в което казва, че липсата на разрешително може да се окаже сериозен проблем. Освен това още не е избрана фирма, която да строи стадиона. Това може да забави още повече нещата, макар че всички знаем, че нов стадион ще има. Въпросът е кога???!!!


Този ненормалник не го слушайте и четете изобщо! Тотално луд, който няма никаква връзка с действителността. Разрешително за строеж няма, защото все още върви процедура по обжалване. ЦСКА е поискал от съда предварително изпълнение на разрешителното, защото реални основания за обжалване няма. Съдът е дал такова предварително изпълнение. Разрешителното е въпрос само на време.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

peliforewer
Мнения: 9672
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 13 май 2024 09:03

ivo55 написа:Аз имам един малко странен въпрос - имате ли и вие проблем с отварянето на сайта на тема спорт. Аз като го отворя и ми изскачат едни реклами на хазартна компания, които закриват целия екран. Нямам опция да ги затворя. Принудих се и премахнах отметката за този сайт от списъка, който съм си направил.

От телефона не мога да прочета нищо, на лаптопа е по-добре.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

На линия
Потребителски аватар
djd
Мнения: 3977
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 13 май 2024 09:46

peliforewer написа:
ivo55 написа:Аз имам един малко странен въпрос - имате ли и вие проблем с отварянето на сайта на тема спорт. Аз като го отворя и ми изскачат едни реклами на хазартна компания, които закриват целия екран. Нямам опция да ги затворя. Принудих се и премахнах отметката за този сайт от списъка, който съм си направил.

От телефона не мога да прочета нищо, на лаптопа е по-добре.

Подобно е и с Топспорт.
Дето Иво Сиромахов беше написал в "Из дневника на Валери Божинов" - "До нас отвориха магазин "Всичко за футбола". Продават телевизори, алкохол и семки." :lol:
Та и тия сайтове. Всичко за спорта, а то само реклами за комар.

gihuelo
Мнения: 5837
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 13 май 2024 17:18

Българинът Иван Славов напусна поста на главен скаут в гръцкия елитен футболен ОФИ Крит, съобщиха от клуба.

По информация на местното издание SDNA Славов е приел офертата на ЦСКА-София и ще продължи кариерата си на същата позиция при "червените".

"ОФИ съобщава, че прекратява взаимоотношенията си с шефа на скаутския департамент Иван Славов, който се присъедини към нашия клуб през ноември 2022 година. Бладогарим на Иван за всичко и му желаем най-доброто в неговата бъдеща кариера", се казва в официалното съобщения на гръцкия отбор.

"Искам да благодаря на ръководството на ОФИ за отличната съвместна работа в последната година и половина. За мен беше удоволствие и чест да работя в Крит и бъда част от топ отбора на острова, в който организацията е на най-високо ниво. По време на престоя ски в Ираклион създадох много приятелства и се привързах емоционално към клуба, който ще продължа да следя и да подкрепям", коментира българинът.

Славов има богат опит в скаутската и анализаторска дейност във футбола. Пловдивчанинът започва работа в английския гранд Арсенал през 2018 година при тогавашния главен скаут на лондончани и настоящ спортен директор на германския Щутгарт - Свен Мислинтат, а след това в България е тактически анализатор в щаба на Красимир Балъков в националния отбор през 2019 година. В последствие заема същата позиция ЦСКА 1948 през сезон 2020/2021, а през следващата кампания той е част от екипа на Азрудин Валентич в Ботев (Пловдив). През лятото на 2022 година Славов е назначен за главен скаут на кипърския АПОЕЛ Никозия, а от ноември същата година преминава на същата позиция в ОФИ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13839
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 13 май 2024 19:36

mistreated написа:
Този ненормалник не го слушайте и четете изобщо! Тотално луд, който няма никаква връзка с действителността.

Майкъла стана елитен опозиционер, ... откакто го резнаха за едни ремонтни дейности на Армията. Случайност....
Когато правеше фасадата на сектор А беше изключително коректен ;)))
Дадоха му навремето една колонка в популярен спортен ежедневник да плюе и се помисли за голям капацитет.
Не го отразявам грам!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2024 23:05

Бившият изпълнителен директор на ЦСКА Александър Тодоров разказа как е преговарял с бивши футболисти, треньори и легенди на червените, за да спаси лиценза на клуба. Той говори в подкаста ТikiTalks+.
„Имах 47 вътрешни дела, повечето трудово-правни, и 22 международни. Смятайте колко казуса трябваше да разглеждам на ден, да говоря и предоговарям. С една голяма част успяхме.
„Ето – един Мораеш. Такива легенди слушам от феновете, че той едва ли не умирал за ЦСКА. Когато започнах да преговарям с него за средствата, той каза: „Ей там е адвокатът ми“. По договор трябваше да получи някакъв процент от трансфера му в Шахтьор. Казах му, че мога да му дам някакви средства и го моля да махнем огромните начислени лихви. И да предоговорим във времето лека-полека да му изплащаме парите, защото нямаме такива огромни суми. Той каза: „Не ме интересува! Там е адвокатът ми, разбирайте се с него. Въобще не ме занимавайте, искам си парите. С лихвите до стотинка“. Това е.
Той беше последният човек, с когото успях да се договоря, за да спася лиценза. Това е 2014 г. С много хора имахме проблеми. В интерес на истината повечето български футболисти влизаха в положение и се разбирахме – за сумите, които искаха да получат. Но чужденците – абсурд. Даже не искаха да разговаряме – пращаха ме към агент, адвокат и т.н. Довиждане“, продължи Сашо Тодоров.
„С треньорите ли? С всички беше зле. Радуканов беше казал да дойда с цветя при него, имаше едно такова изказване. Да съм пристигнал с цветя при него, за да разговарям с него. Викам си „бре“.
С Павел Дочев също имахме дълги преговори, и с неговите адвокати. В крайна сметка всичко му изплатихме на Павел Дочев. Той не знам колко време беше треньор – за два-три месеца, но си искаше всички неустойки по договора, както и лихвите по неустойките. Мисля, че договорът му беше подписан с германски паспорт, да. На Стойчо Младенов изплатихме каквото имаше да се изплаща“, каза още Тодоров.
„Да не говорим даже и за легендите. Паро Никодимов и другите също пуснаха да си искат парите в Лицензионната комисия и т.н. Въобще много малко бяха хората, които спестиха нещо на ЦСКА. Въпреки че апелът ми беше дайте да спасим клуба. Ако легендите и футболистите, на които ЦСКА е дал трамплина към големия футбол, не проявят това желание, кой да го прояви…“, завърши бившият шеф на „червените“.

Тоя чак и се възмущава. Как така бивши треньори и футболисти на ЦСКА ще си искат парите, дето са им по договор... Бахти тъпоъгълника, майна...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: djd, Testa_di_Legno и 44 госта