Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6108
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 08 май 2024 21:44

Белчев може и да остане. Аз си го харесвам, но трябва да промени много неща и да изчисти елементарните грешки , които прави. В интерес на истината стила му на игра е симпатичен, номера е да го надгради до печеливш и рационален
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

На линия
Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3691
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 08 май 2024 21:59

MASTER_COOL написа:Белчев може и да остане. Аз си го харесвам, но трябва да промени много неща и да изчисти елементарните грешки , които прави. В интерес на истината стила му на игра е симпатичен, номера е да го надгради до печеливш и рационален


И аз смятам, че е добър треньор. Като че ли беше добър вариант той да замени Саша Илич и зимната подготовка да се опита да надгради.

Липсва му обаче ентусиазма, хъса и лидерството, което Любо има. А и мачовете с Ботев две загуби с общ резултат 0:3 от отбор, който не е дори в първата шестица ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6108
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 08 май 2024 22:15

Да. Двете загуби от Ботев са изцяло по негова вина.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshev » 08 май 2024 22:30

Drunken_Master написа:
danko_sot написа:Защо не си стъпвал на Армията от 2016 г.?

Защото любимият ми клуб спря, да съществува...

Хайде стига глупости, клуба си съществува.Това, че някакви натресени от мангала костов псевдо закони юридически лица с търговска дейност да представляват клубовете ( с идеална цел) е същото като държавна или общинска болница да е търговско дружество.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 08 май 2024 22:37

Съществува... друг път. Гришата направи страшна простотия, чисто и просто премести клуба си от Ловеч в София. Трябваше да се започне от А окръжна, това е... А не БФС да променят целия формат на първенството заради нас и Локомотив София.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshev » 08 май 2024 22:39

Red_Neck написа:
danko_sot написа:.......
На 99 процента очаквам Любо Пенев начело следващия сезон.

Чудесно!
5-ти път, майка и баща! :))))
Явно мотиката ще я настъпваме докато се счупи сапа ;)))))

Якаъ глъвъ иаме! :mrgreen:

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 09 май 2024 00:10

danko_sot написа:
MASTER_COOL написа:Белчев може и да остане. Аз си го харесвам, но трябва да промени много неща и да изчисти елементарните грешки , които прави. В интерес на истината стила му на игра е симпатичен, номера е да го надгради до печеливш и рационален


И аз смятам, че е добър треньор. Като че ли беше добър вариант той да замени Саша Илич и зимната подготовка да се опита да надгради.

Липсва му обаче ентусиазма, хъса и лидерството, което Любо има. А и мачовете с Ботев две загуби с общ резултат 0:3 от отбор, който не е дори в първата шестица ;)

Аз като цяло избягвам да коментирам треньори,но щом се налагаше да се гони Илич,трябваше да бъде сменен от Белчев!
Колкото до Любо-обичам го ,но съм сигурен ,че ще изкара 4-5 месеца и ще си тръгне поради някаква причина!Ако обещае да не го прави :lol: :lol: :lol: ,ще направи добър отбор и ще наложе българи!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 09 май 2024 00:12

MASTER_COOL написа:Да. Двете загуби от Ботев са изцяло по негова вина.

Честно казано без нито един нападател си е доста тъпо!Аз обвинявам в случая Каранга,освен червения картон във Варна където получи и жълт,другите 2 са му срещу говедата и то за радост!Особено втория беше уникално тъп!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 09 май 2024 00:15

Drunken_Master написа:Съществува... друг път. Гришата направи страшна простотия, чисто и просто премести клуба си от Ловеч в София. Трябваше да се започне от А окръжна, това е... А не БФС да променят целия формат на първенството заради нас и Локомотив София.

Стегни се малко и си спомни всъщност какво стана и какво всъщност става в българския футбол!Прекамено много съдиш любимия си отбор подложен на тотален терор от десетки години!Само ще ти кажа,че беше уникален успех Ганчев да вземе стадиона и да плаща по 80 бона наем на месец без ддс ,такси смет и така натаътк ,а говедата да си играят на гейарена безплатно с всичко платено от мвр!Звучи ли ти законно и равнопоставено!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 00:24

Това означава ли и ние да не играем по правилата, понеже Софиянски даде Герена на Левски за 30 години безвъзмездно? Както и да го въртите, БФС тогава ни удари едно здраво рамо, променяйки целият формат на родното първенство само и само за да ни угоди. Това е...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, Halo, ivo55, Sstefanov, stanleys и 51 госта