Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5875
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 07 май 2024 17:40

Според мен поне на първата пресконференция трябваше да се яви поне единия брат - независимо кой.
Все пак стават собственици на отбор.
Колкото до акциите на Стоичков, аз съм привърженик на конспиративната теория, че тези акции са собственост на някой силен човек(примерно Боко или Дебелия) и че някога във времето те ще ги осребрят.
Стоичков поне според мен няма такива пари да има 20 процента. А и като притежател на тези акции е трябвало всяка година да осигурява да кажем 20 процента от бюджета .
Не съм убеден че Ицо на бюджет 20-30 милиона е давал 4-6 милиона всяка година.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13845
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 07 май 2024 18:08

Не е задължително, но и аз мисля че Ицо няма възможност да осигурява подобни суми годишно.
Инджов също не е осигурявал 40% от целия бюджет.
Бие на очи, че след като букитата неофициално смениха Инджов, имаше бързо развитие около стадиона. Мисля, че там е заровено кучето.

За мен по-съществен въпрос е КОЙ стои зад братята.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 07 май 2024 18:19

Red_Neck написа:
За мен по-съществен въпрос е КОЙ стои зад братята.

г-н Васил Крумов Божков
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3704
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 07 май 2024 18:45

Те братята според мен никога няма да излязат така на прес поне. Ако някой техен човек от тяхна тв им направи интервю, както Гришата в тв + тва ще е.
Иначе си прав, че е редно някое подставено лице поне да излезе и да каже като пич аз ще нося голямата отговорност, от мен ще зависи това, това и това. Вместо това излизат двамцата и все едно са сиамски близнаци- Ние били. Стоян щял да отговаря за администрацията, ама и за спортната част, а пък Фичо само за спортната. Той Филипов тогава трябваше да каже според мен, за да се изравнят: "Аз ще отговарям и за спортната, ама и за административните неща".
Несериозна работа, но дано това да се дължи на завареното положение, в което се намираме.
Очаквах по- голяма отговорност за Стоян, дори моите очаквания бяха той да е най-силният човек в клуба, поне на този етап. Но като го гледам как говори доста ме съмнява това да е така и как ще се справи с ръководството . Умно момче, но явно не му стиска да поеме по-голяма отговорност.

Иначе за акциите на Стоичков сигурно са се разбрали да си ги има без да трябва да внася сума за тях. Може да им ги приспадне от рекламите :) Не вярвам акциите да са на Боко или Пеевски. Как ти дойде въобще това на акъла? И откъде на къде те да имат акции в ЦСКА?!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5875
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 07 май 2024 19:42

Финалът за Купата на БФС при юношите старша възраст между столичните Септември и ЦСКА ще се проведе на 16 май на стадион „Александър Шаламанов“ в София. Двубоят е от 17:00 часа.

До тази фаза воденият от Андрей Андреев и Йордан Юруков отбор на Септември достигна, след като на полуфиналите отстрани в два мача Левски. Първата среща бе спечелена от „сините“ с 2:0, но на реванша младите таланти на Септември направиха обрат с класическото 3:0.

ЦСКА елиминира на полуфиналите Ботев (Пловдив) след победа с 1:0 в София и 2:1 като гост.

Шампионът в турнира за Купата на БФС получава правото да представя България в Младежката Шампионска лига.

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Reckless » 07 май 2024 19:44

Сега очаквам ЦСКА да събори Лудогорец. Ако не, търсим нови собственици.

gihuelo
Мнения: 5875
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 07 май 2024 19:50

:) :) :) :) :)
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Владимир Вълков Вълков ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Мартин Живков Богдев

Dust
Мнения: 8300
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 07 май 2024 21:31

Утре ЦСКА-София като се класира за ЕКТ и му се наложи да изиграе един мач в Австрия няма ли да има проблем с визите на чужденците и още повече, че ситуацията трябва да се решава бързо. Орманджиев даде възможно най-тъпото оправдание, защо лятната подготовка ще я изкарате в България.
Те подготовките може да се изкарат навсякъде, но е много важно контролните мачове, а тук такива се играят със слаби отбори.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20246
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 08 май 2024 08:13

Ловешкия играчор много е загрижен за ЦСКА. Гледам, че не спира, да пише тук... Много го боли за червения клуб. Изображение


Иначе... не виждам, ква е тая еуфория у вас. Абсолютно безсмислена пресконференция. Нищо кой знае какво не се каза на нея. Стадиона е приоритет, продължаваме да работим за изграждането му. Стоичков продължава да е акционер в клуба. Няма да се дават много пари за селекция и т.н. То това го знаехте и преди да излязат и да го кажат на глас.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3704
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 08 май 2024 09:16

Така и не разбрахме ти от кой отбор си drunk master?

За 10 дни няма как да структурират отбора, да не говорим за длъжностите в него. То критики винаги ще има, но реално най-важните неща ги казаха. Ще строят и стадион, и на Панчарево, и още една база за ДЮШ и то модерна с общежития, фитнеси и всичко както си трябва. Само това, ако направят- не е никак малко.

Оттам нататък имат правилно мислене според мен за много от нещата, например че селекцията ще бъде правена с голямо участие на треньора, но ще зависи и от директорите. Ще има скаутско звено, а няма собственика да е главен скаут :)

Въпроса е чисто организационно и структурно дали ще се справят с механизмите и процесите. Орманджиев каза, че не искат силен човек в клуба, а силен клуб. :?: :idea: Звучи добре, но като знаем какви са реалностите за мен това е почти невъзможно.
За мен силен човек трябва да има и от това кой ще е той зависи в най-голяма степен дали клубът ще се преструктурира и ще има успехи. Ставаме ли сме свидетели на какви ли не неща, когато собственикът остави няколко човека на власт, които в крайна сметка не могат да се разберат помежду си и рано или късно възникват противоречия. "Много баби, хилаво бебе"- както е казал народът.

Оттам нататък въпросът е кой ще е този силен човек. На мен Орманджиев не ми се струва готов той да поеме такава отговорност. В същото време предявява претенции още отсега да има решаваща дума в спортно-техническата част, при положение, че той сега се води административен директор. Ето тези неща не ми харесват на мен и трябва да си ги оправят.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта