Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 03 май 2024 16:34

pomiqrat написа:Цецо дали ще стане спонсор на клуба?

WinBet+EfBet малко не ми се връзват.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3972
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 03 май 2024 17:28

Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.

И сега може да се направи трезва оценка.
От спортно-техническа страна не съм особено доволен от неговото управление. Тези безумни смени и назначения на треньори, хаотично привличане на футболисти не доведоха до изграждане на отбори, то нямаше и как тази политика да доведе до това. Ние бяхме спаринг партньор на делиорманци. За мен винаги ще остане съмнение дали тази политика не е била целенасочена, дали не е имало поставено такова условие - да не ставаме шампиони.
Откъм клубна страна има един все още спорен въпрос. Можеше ли стария клуб да бъде спасен изобщо? Ако не, то това, което направи Гришата, си заслужава големи почести. Купи емблемата, плати спортните дългове на старото дружество, новото е признато от ФИФА за спортен наследник на старото, няма дългове към държавата и към служители, играчи, треньори.

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 03 май 2024 19:13

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич,официално се раздели с гръцкия Атромитос, съобщиха от клуба.

Илич пое Атромитос през октомври 2023 г. в трудна ситуация, като води тима в 29 мача, в които успя да запише 10 победи, 11 равенства и 8 поражения.
Атромитос е на 10-то място от 14 отбора един кръг преди края на безопасните 6 точки от изпадащите.

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 03 май 2024 21:34

Значи от всички треньори в ерата Ганчев безработни в момента са : Илич, НЕМ,Пардю,Бат Стою,Акрапович,Митов
Люпко,Галин Иванов

С работа:
Любо- Хебър, Моралес-Беласица,Янев-Ботев,Крушчич преди няколко седмици е поел Спартак Суботица.

Единствения надградил е Едуард Йорданеску който е треньор на националния отбор на Румъния.

Тези всичките треньори са се сменили 23 пъти (трансфермаркт)

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3791
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 03 май 2024 22:22

djd написа:
Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.

И сега може да се направи трезва оценка.
От спортно-техническа страна не съм особено доволен от неговото управление. Тези безумни смени и назначения на треньори, хаотично привличане на футболисти не доведоха до изграждане на отбори, то нямаше и как тази политика да доведе до това. Ние бяхме спаринг партньор на делиорманци. За мен винаги ще остане съмнение дали тази политика не е била целенасочена, дали не е имало поставено такова условие - да не ставаме шампиони.
Откъм клубна страна има един все още спорен въпрос. Можеше ли стария клуб да бъде спасен изобщо? Ако не, то това, което направи Гришата, си заслужава големи почести. Купи емблемата, плати спортните дългове на старото дружество, новото е признато от ФИФА за спортен наследник на старото, няма дългове към държавата и към служители, играчи, треньори.


Съдът даде 7-дневен срок на Гриша Ганчев да приведe предложения от него оздравителен план в съответствие със закона. От СГС са посочили и кои 6 точки трябва да се оправят. Магистратите предупреждават, че ако това не бъде сторено, планът няма да се допусне до разглеждане на събранието на кредиторите.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Dust
Мнения: 8188
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 03 май 2024 23:47

Относно стадиона с Веселинов нещата не приключиха ли, че в момента не могат да го открият да му дадат съответните документи за да може делото да мине в по-горна инстанция?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 04 май 2024 09:48

https://sportal.bg/news-2024050404394830965

Новината от тази сутрин. Сега пък Бойко Величков :P

Другата е, че на Бусато май ще му предложат нов договор.

От вчера Стоичков ще е президент, а не Бербатов.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 04 май 2024 10:01

danko_sot написа:https://sportal.bg/news-2024050404394830965

Новината от тази сутрин. Сега пък Бойко Величков :P

Другата е, че на Бусато май ще му предложат нов договор.

От вчера Стоичков ще е президент, а не Бербатов.


Човек стига си чел простотии :)
На 7.05 ще кажат.
Медията близка до нас е Тема Спорт а също така можеш да вярваш и на Дспорт.
Всичко друго е борба за кликвания.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 04 май 2024 10:12

Дано има истина за Бойко Величков. Изключителен е според мен
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3791
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 04 май 2024 11:00

ivo55 написа:Какво коментирате, няма смисъл. Признанието на Ганчев, че той селектира играчите, ясно демонстрира, че прави нещата за собствен кеф и ги прави аматьорски. Ганчев никога няма да стане шампион с ЦСКА. Дано ме опровергае, но съм сигурен, че няма.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта