Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ГАНЧО
Мнения: 299
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 02 май 2024 01:37

Reckless написа:Слабото второ полувреме срещу сините го оправдахме с това, че сме се пазели за по-важния мач срещу Ботев. Този мач се пазехме за ЕКТ, предполагам. Все пак ни победиха с голяма доза късмет, но и това го има във футбола. Вратарят им беше 10 от 10. Извади всичко възможно. Имахме достатъчно положения и удари във вратата, за да правим някаква трагедия. И да бяхме били, купата нямаше как да вземем. Онези са много на ниво в момента. Само да питам, този кюстендилец ли е, какъв е, някакъв футболен специалист ли е, че да му се обръща внимание на професионалните оценки !? "Айде нема нужда" ! Пък и нека сме спокойни, че от новия сезон, ще сме с повече българчета и ще мачкаме наред ! Все пак, нали българските футболисти са най-качествени !?

Късмет казваш?:) А ако ние си бяхме вкарали положенията, отивахте на петица.....или веднага след първия гол положението на Секулич, което си беше 200% дузпа-избутване с две ръце та чак до мрежата. И не приемам мераците за дузпа в ръката на Попето, защото му беше опорна, подпряна на земята! За бизона няма да говоря. Трябваше да му покажат 3 червени картона още първото полувреме
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 08:42

Малко си се поизхвърлил ! Имахте 3,4 чисти положения. Реално първото полувреме се измъкнахте от доста неприятен резултат. Да ви е честито все пак. Щом сте били два пъти, заслужено е
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

peliforewer
Мнения: 9649
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 02 май 2024 08:48

Dust написа:Сърди се на Маринчо, а не на мен. Споделям казано от него. точните думи бяха:
Папазки влезе в съблекалнята и каза, че от новия сезон той поема клуба, ще налага повече българи и заплатите ще бъдат приравнени, на който не му изнася...навън

Абсолютно съм сигурен, че имаш близки приятели от футболистите и сам може да ги питаш.
Казах на Маринчо да не се бъзика, че ей го стадиона тръгна да се строи и Ганчев ще си ходел, а това е ми е мечтата..., е оказаха се факт.
След 3-4 месеца ще си покажа и за другите неща.

Дори и да е имало такъв разговор в съблекалнята на ЦСКА не е мъжко да цитираш имена, това може да навреди на този който те е помислил за приятел и ти го е споделил.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9649
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 02 май 2024 09:26

ЦСКА загуби полуфинала защото снощи отново влезе в мача след 20 мин. Това се случва за пореден път и ако ни се размине гола през първите 15 мин. може и да направим нещо.Санянг беше един от най-добрите снощи за ЦСКА, колкото и да е слаб Фаетон беше най-острият ни нападател и изработи най-чистото ни положение за гол.Хайнц при всичките си кусури беше замесен във всички голови ситуации които създадоха ЦСКА.Юга се чудеше как да си изкара червен картон за да не играе в Разград.Смените на Стамен успокоиха мача, вадиш Фаетон и Хайнц и приключи срещата.След мача с Левски Ралица Караджова от Дспорт попита Стамен Белчев какво трябва да стане, че да пусне в игра млади български футболисти.Тогава Белчев обясни, че мача с Левски през второто полувреме се завърза и е риск да пусне млад и неопитен футболист защото една допусната грешка може да се отрази много негативно на развитието му, напълно съм съгласен с казаното от Белчев.В същото време снощи Белчев забрави какво беше казал и пусна абсолютен дебютант в игра в началото на второто полувреме при отворен мач..
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 09:40

Неадекватно проведен мач от старши треньора. Толкова наивни и елементарни грешки, особено с извършените смени.
Ще е проблем, ако толкова си може ! Треньор на ЦСКА няма право да допуска подобни грешки и то в най-важният мач за сезона :idea:
Джон Смит може да е всякакъв, но едно му признавам. Знаеше какво прави и беше целенасочен в действията си !
Съгласен съм, че с него играехме неатрактивно и скучно, НО това ни е моментния потенциал. Ние нямаме футболисти за друг футбол, в момента само директен и опростен футбол можем да играем. Пасове напред зад гърба на защитата и каквото стане. Нямаме нито креативност, нито скорост за игра по фланговете.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 02 май 2024 09:58

peliforewer написа:
Dust написа:Сърди се на Маринчо, а не на мен. Споделям казано от него. точните думи бяха:
Папазки влезе в съблекалнята и каза, че от новия сезон той поема клуба, ще налага повече българи и заплатите ще бъдат приравнени, на който не му изнася...навън

Абсолютно съм сигурен, че имаш близки приятели от футболистите и сам може да ги питаш.
Казах на Маринчо да не се бъзика, че ей го стадиона тръгна да се строи и Ганчев ще си ходел, а това е ми е мечтата..., е оказаха се факт.
След 3-4 месеца ще си покажа и за другите неща.

Дори и да е имало такъв разговор в съблекалнята на ЦСКА не е мъжко да цитираш имена, това може да навреди на този който те е помислил за приятел и ти го е споделил.


Глупости! Това да не е Въстаник Войнеговци та да влезе Емо кмета и да каже има премия днес или всики в кръчмата след мача :)
Значи влиза Папазки и казва тези работи и примерно Хайнц след това звъни на мениджъра си и му казва " Бате , трябва да намалим заплатата "

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 09:59

Ще оцените Ганчев, но след време. Както обикновено тогава ще е късно
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот djd » 02 май 2024 10:05

Възможно е сриването на отбора напоследък да има връзка със смяната на властта в клуба. Кой знае какво се говори между футболистите и треньорите.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 10:16

Естествено, че е свързано ! Всички си мислят "ами сега"
Този крупен бизнесмен Валтер Папазки на мен лично не ми вдъхва абсолютно никакво доверие.
Против съм заложните къщи !
Никога няма да забравя с каква мъка се отървахме от В.Б. и колко години бяхме послушковци в дербито !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3801
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 02 май 2024 10:48

MASTER_COOL написа:Ще оцените Ганчев, но след време. Както обикновено тогава ще е късно

В смисъл, че няма да го оценяваме по резултатите, защото той няма никакви, а по това, че ЦСКА все пак е съществувал ли? В смисъл, че очакваш катаклизми?

Че какви по-големи от това да обявиш клуба в несъстоятелност, нещо което Ганчев вече направи? Да не очакваш разстрели с автомат или бесене на цесекари? Че освен фалиране на клуба за друго по-лошо не се сещам ... и то с аргумент да не се плащат пари, а пък то се оказа, че повечето ще се плащат така или иначе и щеше да е в пъти по-евтино да се направи оздравителен план, който да отговаря на изискванията на закона и да предложиш примерно 25% от всеки лев да се плати и това след това да се прави на база съдебно решение, което ще се вземе под внимание и от ФИФА. А вместо това фалираш търговското дружество и създаваш ново, без да имаш съдебно решение за оздравителен план и редуциране на задълженията и съответно ФИФА ни задължи със 100% от всички големи дългове към футболисти, треньори и агенти. Аматьорска работа, освен че излъга най-нагло и направи точно това, което публично бе обещал да не прави.

Как да го оценим - като лъжец и проваляк, който направи чудото за 8 години нищо да не успее да постигне начело на най-големия български отбор?!? И който обясняваше самодоволно и поселски, че той си бил най-главния скаут. Освен Куция некадърник.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта