29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 29 Кръг/Хебър Пазарджик - ЦСКА/ 04.05.2023/18.00ч

Мнениеот Mitata » 05 май 2023 07:18

CSKArforever написа:Разград също както виждаш печелят все с някакви клизми и обръщалки и не са въобще убедителни. В преките сблъсъци ги надиграхме. Късметът не беше на наша страна, но все пак има и трети мач.
Ако всичко е честно не мисля, че ще им бъде лесно и при предстоящият им сблъсък на стадион "Христо Ботев" и може да се окаже, че пак ще трябва да идват на нашият гостоприемен стадион след няколко седмици :дд.
Бусато, Матай, Кох, Християн, Де Нойер, Турицов, Линдсет, ХАЙНЦ, Кареасо, Назон са все добри за нашите стандарти футболисти. Шопов, Шагоян и Туфата пък си личи, че имат някакви качества, макар и още да не са успяли да се наложат (вторият най-вече заради схемата), но пък във всеки момент могат да избухнат. За ефбет лига те са повече от прилични резерви и "козове".
В крайна сметка ни остават 6 мача и всичко си е в нашите ръце, ако ги спечелим. Дори 5 от 6 си мисля, че най-вероятно ще ни стигне. Все пак Числото и Левски се борят за 3то място и не мисля, че ще си разтворят задните бузки пред Агата. Морето също могат да са много тегави. Тайничко се надявам и Славията да измести Локото от 6тата позиция, понеже буферите са ни един от най-тегавите съперници последните години, но това едва ли ще стане.
Общо взето и ЦСКА и Лудогорец ги очакват доста тежки мачове, а "шампионите" не е като да изглеждат непобедими в момента. Да не забравяме и ангажиментите им за Купата, които допълнително натоварват програмата им.
Аз също съм реалист и оценявам шансовете ни на не повече от 20,30%, но не сме и обречени.


Вярно е, че Лудогорец не е онзи отбор, който беше преди 5 години. Точно тук е глупостта на нашите, че са на път да изпуснат една що годе нарисувана титла в едно изключително посредствено първенство. Трябваше да спечелят последното домакинство и докосвахме титлата.
Нашите играят плахо, нямат самочувствието на шампион, печелят мачовете с клизма или дори след 2-3 майсторски спасявания на Бусато, които друг вратар почти сигурно би пуснал. Убедителните победи се броят на пръстите на едната ръка. Срещу отборите от първата шестица изглеждаме още по-зле. Най-тъпото е, че не можем да си подаваме, 2-3 паса и топката минава в притежание на съперника.
За капак идва невъздържаното поведение на част от нашата публика, което носи големи проблеми на клуба. Имам чувството, че до известна степен то влияе негативно на мотивацията и настроението на червено-белите на терена.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта