Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90



The_Miz
Мнения: 345
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот The_Miz » 18 юни 2022 18:41

Жеферсон и Баи не стават и за Царско Село, на секундата да си стягат куфарите

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот Skywalker » 18 юни 2022 19:12

Ок, с тази експериментална защита, няма как да е по друг начин. От тази контрола се видя много ясно главната разлика между ЦСКА и останалите отбори. Разликата е, че на ЦСКА няма кой да им каже, че във футбола, най-важни са головете. Какво ме интересува, че сме имали 50 шанса, като съперника от 2 шанса ни вкарва 4 гола. Това да получиш топката на 2 метра пред празна врата и да я настъпиш, за мен не е футбол ! Хубавото е, че в тази контрола играхме много по-добре от последните 10 официални мача в първенството ни.

gihuelo
Мнения: 5844
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот gihuelo » 18 юни 2022 19:28

Ужасни грешки и за 4-те гола .
Шопов много я пипа топката ! Хареса ми и Бучков.
Джеферсон и аз ще го надбягам.
Илич беше доста мрачен след мача ама то е нормално! Каза че чакаме две попълнения.

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот Mitata » 18 юни 2022 20:00

След няколко месеца пауза отново изгледах мач на ЦСКА. За сетен път се убедих, че чужденците в отбора не отговарят на неговите амбиции, особено що се касае до Жеферсон, Баи, Вион. Само утежняват бюджета на клуба, а приносът им за отбора е почти нулев. Приятни впечатления с играта си оставиха Шопов, Папазов, Кръстев, донякъде Варела и Росен Маринов.

Видя се, че нашите отстъпват на германците чисто физически, дори външно са по-слабички и крехки. Нужна е адски много работа, особено важно е да не се правят грешки с вземането на чужденци на килограм, защото те са прекалено скъпи за ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот Вълчан » 18 юни 2022 20:44

Тези със каква лекота вкараха 4 гола. Даже не се и изпотиха. Мисля ноември ще имат нов треньор Софиянци.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот шивача » 18 юни 2022 22:48

Приличен мач, като изключим някои индивидуални грешки. Липсата на Мазику, Матай и Кох си оказа влияние. Харесаха ми Шопов, Бауренски и новото сърбе, което добре си покриваше зоната и в дефанзивен план. Тоя жеферсон ми излезнаха пришки на езика да го плюя и не знам до кога ще го търпим?! Бая плява има още в отбора за чистене-баи, бусато, джефри, вион, юга....
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот HardWork » 19 юни 2022 16:44

Изгледах внимателно контролата на запис и не мисля, че нещата не са толкова трагични. Първо ми направи впачатление агресията и високия интензитет през първите 15 минути на мача. Имаше някакво подобие на гегенпреса в началото, което показва модерно мислене на треньора. Също ми допадна играта на повечето младоци.
Дончев допусна само една грешка през целите 90 минути и тя беше в края на мача в лявата зона на защитата, която не му е титулярната позиция. Той може спокойно да стане на нивото на Турицов в рамките на един сезон.
Папазов има техника и удар, но много му куца физиката и играта в защита. Въпреки очевидната умора успя да покаже самочувствие и добра игра един на един. С него трябва да се работи много физически, да подобри играта в защита и завършващата фаза.
Защитниците Маринов и Петров бяха стабилни, всъщност аз не бих ги винил за нито един от головете. Два бяха подаръци от Жефи, един след лошо докосване на Вион.
Бучков и Бауренски се прдставиха прилично, но си личеше липсата на физическа острота. Вероятно се дължи на тежките тренировки.
Галин Минков беше много стресиран и неефективен, май не става за ЦСКА.
Варела, Шопов и Туфа ми харесаха, имаше креативност и доста желание.
Калоян Кръстев към момента става само за резерва. Кайседо и Канцлера са с класа над него.
Морено пресира добре и стъпваше здраво. От него може и да излезне нещо.
Йоан Баи направи 2,3 финта, но като цяло с нулвео КПД. Вион имаше 2,3 добри изяви в защита и според мен не е за отписване.
Жеферсон трябва да бъде продаден или освободен.
За играта на Юга, Гарсез и Бусато не мога да кажа нищо негативно, но също и нищо позитивно.
Като цяло е много рано да съдим цялостно за състоянието на отбора. Физически изглеждахме доста уморени, също повечето играчи не са излизали никога заедно на терена, така че е нормално да липсва синхрон.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3807
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Контролна среща/ЦСКА-Гройтер Фюрт (Германия)/18.06.2022г./15:00ч

Мнениеот ivo55 » 19 юни 2022 20:03

ЦСКА от моето детство беше ЦСКА заради класните играчи в състава си.
В момента в ЦСКА само Матей показва класа.
Искам да кажа, че в момента имаме слаб състав, преливащ от посредствени, а немалко от тях и откровено слаби футболисти.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, Google [Bot] и 44 госта