КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

На линия
Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот todorov » 04 фев 2022 15:57

Днес и аз се отчетох! Само ЦСКА!

gihuelo
Мнения: 5831
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот gihuelo » 04 фев 2022 20:25

пейпал извън БГ – Paypal: payment@cska.bg

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот Mitata » 05 фев 2022 06:48

Тези дни бях доста зает, но днес и аз ще дам моята лепта за Делото на ЦСКА. Само ЦСКА!

Ако участваме в дарителската кампания ще постигнем многостранен ефект.
- ще помогнем на собствениците и ръководството във финансите на ЦСКА. Те плащат какво ли не - стари дългове, текущо издържат клуба, осигурили са фонд за стадиона. Не е редно да чакаме безучастно и да наблюдаваме отстрани как се харчат милионите на другите. Чудесно е и ние да се включим подобаващо в нашето дело, в нашата кауза, да проявим солидарност, да бъдем отговорни, да се погрижим за нашия ЦСКА като за нещо скъпо и важно за нас.
- ще покажем на Ганчев и Инджов, а и на други богати бизнесмени-армейци по душа, че те има на кого да разчитат, че си струва да инвестират в ЦСКА с неговата всеотдайна фенска маса.
- ще докажем на самите нас, че ние сме фактор в клуба, от който зависи немалко, че заедно можем да постигнем много повече, отколкото самите ние сме очаквали. С други думи ще върнем вярата в самите нас. Ще се сплотим.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот k_oleto » 05 фев 2022 11:28

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=l3Ak2sdA5gw[/youtube]

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот Mitata » 05 фев 2022 13:36

И аз се разписах за ЦСКА. Тия дни жена ми ще направи същото.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот Mitata » 05 фев 2022 17:48

Мисля, че дотук кампанията върви повече от добре. Много от нас първоначално не очакваха да се съберат и 100 хиляди лева, но фактите сочат, че уверено вървим към първа кота - 1 милион лв.. Дълго време подуенската мантра, свързана с 57-те лева за автобуса се бе настанила даже в някои "червени" души. Обясняваха ни колко калпави сме привържениците на ЦСКА, че сме продали клуба си и други подобни простотии, но ето че изригнахме. За два дена - над 200 хиляди никак не е зле. Само да си припомним, че нашите опоненти от Герена събраха 4-5 милиона , включая 500-те хиляди на Пеевски и още няколко стотин хиляди на други техни олигарси, в продължение на цели 2 години. А ние за 2 дена, по наша инициатива - над 200 хиляди. Без фанфари, без речи, без реклама. Не звучи никак зле. Да продължаваме все така. Нека не закриват сметката.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот Old_death » 05 фев 2022 18:15

В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

WelcomedBurden
Мнения: 16
Регистриран на: 04 фев 2022 18:59

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот WelcomedBurden » 06 фев 2022 17:17

Понеже се опитвам да прехвърля пари от чуждестранна банкова сметка, малко помощ ще ми трябва. Не знам защо ,обаче ми дава проблем с името на банковия получател. Уж имало знак но, всъщност няма, да не би защото е на Кирилица името на получателя(ПФК ЦСКА СОФИЯ ЕАД)?
леФски-динамо-спартак-витоша-лафчис 92 Софянски 98.Ние сме най-морални ама с мафията сме дружки и си правим своеволя изяшни и страшни игрушки! За нас закона не важи нито задължения,редим обаче от злоба разни и всякакви изпражнения.

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот Mitata » 06 фев 2022 19:43

WelcomedBurden написа:Понеже се опитвам да прехвърля пари от чуждестранна банкова сметка, малко помощ ще ми трябва. Не знам защо ,обаче ми дава проблем с името на банковия получател. Уж имало знак но, всъщност няма, да не би защото е на Кирилица името на получателя(ПФК ЦСКА СОФИЯ ЕАД)?


На официалния сайт на ЦСКА получателят е записан така:

ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА

ПФК ЦСКА СОФИЯ ЕАД

IBAN: BG22FINV91501017025815

BIC: FINVBGSF
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

The_Miz
Мнения: 343
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: КАМПАНИЯ НА ФЕНОВЕТЕ - 2022 Г.

Мнениеот The_Miz » 06 фев 2022 19:45

WelcomedBurden написа:Понеже се опитвам да прехвърля пари от чуждестранна банкова сметка, малко помощ ще ми трябва. Не знам защо ,обаче ми дава проблем с името на банковия получател. Уж имало знак но, всъщност няма, да не би защото е на Кирилица името на получателя(ПФК ЦСКА СОФИЯ ЕАД)?

Може да пробваш чрез PayPal. При мен така се получи.
Paypal: payment@cska.bg


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, CSKArforever, danko_sot, Dobri, ivo55, nvm, todorov, ugly bug, veni__85, W84me и 33 госта