Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

sly
Мнения: 387
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот sly » 01 окт 2021 00:38

Мача беше бърз и тежък с много борба в средата на терена където през второто полувреме малко отстъпихме,затова Стойчо пусна Юга.Мисля си че трябваше с него да започне мача,за да противодействаме физически,но все пак имахме добри шансове понякога трябва и късмет

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот Mitata » 01 окт 2021 07:02

За съжаление нямаме физика и достатъчно бързина за мачове със сериозни съперници. В моментите, когато бяхме свежи, най-вече в началото на двете полувремена показахме, че можем да сме ако не по-добрият отбор, то поне равностоен опонент. Когато силиците привършиха норвежкият шампион ни притискаше, а ние не можехме да организираме бързи контраатаки.

Вилдсхуд не е във форма, но ми се струва, че специално в този мач с физиката си щеше да помогне много. Може би Юга трябваше да влезе по-рано, но вероятно след контузията не е в кондиция и СМ прецени да му даде шанс едва в края на мача.

Чатакович е висок футболист, има добър шут от дистанция, но в дефанзивен план е зле, вероятно затова и той не се появи на терена.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

redfist
Мнения: 3
Регистриран на: 29 сеп 2021 20:28

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот redfist » 01 окт 2021 08:33

Dust написа:
k_oleto написа:Мога да кажа, че съм доволен.
Зоря - Рома: 0:3

Както се оформя групата, Зоря ще е боксовата круша.

Ако успеем да взмемем две победи над Зоря си имаме пълни шансове

Нямам идея Зоря, какво играят, но вие в турнира играете до момента едно нищо.
Споделих го в другата тема. На изкуствения терен в Норвегия, Бодьо няма да ви изпуснат, а това е равно на седем срещу една точка и реално не повече от трето място в групата.

Някъде нямаше ли ваша прогноза че Бодьо ще ни бият с два-три гола или съм се объркал с прогнозата ви за мача с Пилзен.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот mistreated » 01 окт 2021 09:12

Писах преди мача, че вторите полувремена на норвежците са доста по-силните. Очакваше се да натиснат и така и стана. Хората си играят, много грамотен и добър отбор са. Няма и как да е другояче, щом са шампиони, а и в момента са водачи. Радвам се, че не допуснахме гол. Можеше да спечелим с доза късмет, но можеше и да загубим (свиреният фаул при техния гол спокойно можеше да не се даде). Няма драма, изобщо не бих казал, че не сме играли "нищо". Напротив, опитахме се и на моменти се получаваше. Това е, което можем в момента. Не знам чие беше това насаждане на мнение, че едва ли не сме фаворити преди мача. Коефициентите на букмейкърите говорят достатъчно красноречиво. Мисля, че ще победим Зоря в София (за мен те са най-слабия отбор в групата) и ако Бодьо загуби в Рим нещата ще са изравнени. Има още много мачове и няма смисъл от сметки. И да не излезем от групата няма да е трагедия. Важното е да трупаме колкото може повече точки и да печелим средства.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот Sstefanov » 01 окт 2021 10:38

redfist написа:
Dust написа:
k_oleto написа:Мога да кажа, че съм доволен.
Зоря - Рома: 0:3

Както се оформя групата, Зоря ще е боксовата круша.

Ако успеем да взмемем две победи над Зоря си имаме пълни шансове

Нямам идея Зоря, какво играят, но вие в турнира играете до момента едно нищо.
Споделих го в другата тема. На изкуствения терен в Норвегия, Бодьо няма да ви изпуснат, а това е равно на седем срещу една точка и реално не повече от трето място в групата.

Някъде нямаше ли ваша прогноза че Бодьо ще ни бият с два-три гола или съм се объркал с прогнозата ви за мача с Пилзен.

Имаше прогнози, че взимаате 15 точки :D

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот Red_Neck » 01 окт 2021 10:46

Мачът се разви според очакванията ми.
Надявах се да ни върже от някое статично или контра и да вкараме гол първото полувреме, но не стана.
Имахме своите шансове в мача, но е редно да признаем, че гостите имаха по-чисти положения за гол.
След 65-тата минута се видя огромната разлика във физическата подготовка на двата отбора.
'Дет се вика, жалко, че не бихме, но добре, че не загубихме.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот dido2k » 01 окт 2021 11:00

Mitata написа:За съжаление нямаме физика и достатъчно бързина за мачове със сериозни съперници. В моментите, когато бяхме свежи, най-вече в началото на двете полувремена показахме, че можем да сме ако не по-добрият отбор, то поне равностоен опонент. Когато силиците привършиха норвежкият шампион ни притискаше, а ние не можехме да организираме бързи контраатаки.

Вилдсхуд не е във форма, но ми се струва, че специално в този мач с физиката си щеше да помогне много. Може би Юга трябваше да влезе по-рано, но вероятно след контузията не е в кондиция и СМ прецени да му даде шанс едва в края на мача.

Чатакович е висок футболист, има добър шут от дистанция, но в дефанзивен план е зле, вероятно затова и той не се появи на терена.

За този мач Вилдсхуд беше наказан (ЧК срещу Рома), така че нямаше никакъв начин да "помогне".

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6141
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот MASTER_COOL » 01 окт 2021 11:25

Просто този сезон участието ни в този турнир е Бонус.
Не сме готови още за нещо повече от 3-то място.
Всички сили трябва да се съсредоточат в първенството, там имаме шансове :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот k_oleto » 01 окт 2021 12:36

MASTER_COOL написа:Просто този сезон участието ни в този турнир е Бонус.
Не сме готови още за нещо повече от 3-то място.
Всички сили трябва да се съсредоточат в първенството, там имаме шансове :idea:


Глупости,
една победа над Зоря и една загуба на Бодо от Рома в следващият кръг и се изравняваме с норвежците. Нищо не е загубено. Все още продължавам да смятам, че излизането ни от групите си е реална цел.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Лига на Конференциите гр. C (2021 - 2022) / ЦСКА - Бодо ГЛимт / 30.09.2021/ 19:45ч

Мнениеот mistreated » 01 окт 2021 13:37

k_oleto написа:
MASTER_COOL написа:Просто този сезон участието ни в този турнир е Бонус.
Не сме готови още за нещо повече от 3-то място.
Всички сили трябва да се съсредоточат в първенството, там имаме шансове :idea:


Глупости,
една победа над Зоря и една загуба на Бодо от Рома в следващият кръг и се изравняваме с норвежците. Нищо не е загубено. Все още продължавам да смятам, че излизането ни от групите си е реална цел.


Абсолютно прав си, но и другото е съвършено вярно - основната ни цел трябва да бъде титлата. Особено с оглед на кризата в играта на Лудогорец. Не трябва да губим точки в шампионатните мачове в никакъв случай. В този аспект, наистина ЕКТ са просто бонус в момента.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта